• 7:18 بعد از ظهر

  • 1400-02-14

  • کد خبر: 10423

آخرین خبر از ماشین‌سازی؛

ازسرگیری تمرینات سبزپوشان با وعده استاندار

تمرینات تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز با وعده استاندار آذربایجان‌شرقی مبنی بر قول مساعد برای حل مشکلات این تیم آغاز شد.

به گزارش آناج، باشگاه ماشین‌سازی تبریز روز گذشته با انتشار یک بیانیه تند علیه مسئولان شهری از انصراف دوباره محمدرضا زنوزی و تعلیق فعالیت این باشگاه به دلیل عدم تحقق وعده‌ها خبر داد.

این خبر شوک تکراری به ورزش آذربایجان و فوتبال تبریز بود چراکه در ابتدای سال نیز اتفاق مشابهی رخ داد که با وساطت محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان‌شرقی این غائله ختم شد.

اما به فاصله یک روز باشگاه ماشین‌سازی بیانیه دیگری منتشر و ضمن اعلام ازسرگیری تمرینات، از تلاش و رایزنی با مسئولان شهری برای حل مشکلات مالی این تیم خبر داد.

آنطور که در این بیانیه آمده است، استاندار آذربایجان‌شرقی دوباره با مالک باشگاه ماشین‌سازی تماس گرفته و از او خواسته تا باتوجه به شرایط حساس تیم، تمرینات بدون وقفه پیگیری شود.

همچنین قول مساعدی مبنی بر پیگیری و وصول مطالبات از شهرداری تبریز توسط مدیرکل ورزش و جوانان استان از سوی استاندار به مالک باشگاه ماشین‌سازی داده شده است.

در همین راستا، مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز از بازیکنان و کادرفنی خواست تا با جدیت و تمام توان تمرینات را ادامه داده و خود را برای بازی حساس با سایپا آماده کنند.

علیرضا اکبرپور، سرمربی ماشین‌سازی نیز ضمن تشکر از پیگیری‌های مسئولان باشگاه برای حل مشکلات مالی این اطمینان را داد که شاگردانش با تمام توان از نام و اعتبار باشگاه بزرگ و قدیمی‌ماشین‌سازی دفاع خواهند کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *