• 18:57

 • 1400-02-13

 • کد خبر: 10409

ترکیب ماشین سازی

شوک به فوتبال تبریز؛

زنوزی دوباره از تیمداری انصراف داد/ تعلیق فعالیت باشگاه ماشین‌سازی

تمامی فعالیت‌های باشگاه ماشین‌سازی تبریز به دلیل عدم همکاری هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی و شهرداری تبریز تعطیل اعلام شد.

به گزارش آناج به نقل از رسانه رسمی باشگاه ماشین‌سازی تبریز، بعد از اعلام تعلیق فعالیت‌های باشگاه ماشین‌سازی، استاندار محترم آذربایجان‌شرقی دستور به حل مشکلات این باشگاه و پرداخت مطالبات سال نود و شش از شهرداری تبریز دادند ولی شهردار و مدیران شهری شهرداری کلانشهر تبریز همکاری‌های لازم را برای بقای ماشین‌سازی انجام ندادند.

بدین وسیله اعلام می‌دارد که با همکاری و پیگیری‌های مستمر استاندار محترم پورمحمدی و بهتاج مدیرکل ورزش و جوانان استان، مطالبات این باشگاه توسط شهردار و شهرداری پرداخت نشد و با گذشت بیش از چهل روز از دستورات اداری نیتی به پرداخت دیده نمی‌شود و فقط فرایندی جهت صلب مسئولیت اجتماعی و حقوقی در این قبال این باشگاه مردمی را درپیش گرفته اند.

باشگاه ماشین‌سازی در این شرایط بحرانی انتظار حمایت از هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی را داشت ولی متاسفانه عدم همکاری و حمایت ها ادامه داشت و ثبت قرارداد کادر فنی جدید به دلیل مطالبات مالی آن هیئت از باشگاه تبدیل به یک پروسه طولانی شد. بانی فوتبال استان نه تنها حامی فوتبال شهر نبوده بلکه برای انجام وظایف ذاتی خود منت نهاده و نگاه مالی به فوتبال استان دارد.

صراحتا اعلام می‌دارد؛ تمامی فعالیت‌های باشگاه ماشین‌سازی تبریز به دلیل عدم همکاری هیات فوتبال استان آذربایجان‌شرقی و شهرداری تبریز تعطیل اعلام شده و نظر به عزم بلند مسئولین شهری در کارشکنی‌های اخیر مالکیت باشگاه تمایلی به تیمداری در باشگاه ماشین‌سازی تبریز نخواهد داشت و بدیهی است از این تاریخ مسئولیت فعالیت‌های آتی تیم برعهده هیات فوتبال استان خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

  نه تنها زنوزی بلکه بزرگتر از زنوزی هم نمی تواند تیم ماشین سازی را تعطیل و یا منحل کند. این تیم مال مردم است و مال مردم هم خواهد ماند. زنوزی فقط می تواند تیم را با شعور و با ادبیات فوتبالی به مالک بعدی واگذار کند همین.پول زنوزی را منحرف کرده و راه خود را گم کرده است.مثل بچه ها قهر میکند و بزرگتر ها را تهدید میکند.

  سلام‌‌‌بیخود‌باشگاه‌گسترش‌فولاد‌را‌منحل‌کردند
  کارخانه‌ماشین‌سازی‌اگر‌پول‌تیم‌داری‌ندارد.خوب‌
  چه‌میشود‌مانند‌تیمهای‌تهرانی‌واصفهانی‌وکرمانی
  وخوزستانی‌‌دولت‌پول‌تیمهای‌آذربایجان‌را‌مقداری‌تقبل‌نماید‌مگر‌ما‌از‌بیت‌المال‌سهم‌نداریم…حتی‌شهرهای‌کوچک‌رفسنجان‌بم‌مسجد‌سلیمان‌‌آبادان‌….از‌بیتالمال‌پول‌تیم‌داری‌میگیرند….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.