• 12:25 قبل از ظهر

  • 1400-02-12

  • کد خبر: 10346

مجتبی ولی پور

ملی‌پوش شیرجه تبریز در گفت‌وگو با آناج؛

هدف ما کسب سهمیه المپیک است/ امیدوارم از تجربیاتم استفاده کنم

شیرجه‌روی ملی‌پوش تبریزی ابراز امیدواری کرد تا در مسابقات جام جهانی با نتیجه‌ای درخشان سهمیه المپیک توکیو را کسب کند.

به گزارش آناج، مجتبی ولی‌پور، ملی‌پوش شیرجه تبریز است که در ترکیب تیم ملی کشورمان عازم مسابقات جام جهانی و انتخابی المپیک در ژاپن شده است. او از فردا (دوشنبه) کارش را در این مسابقات آغاز خواهد کرد.

ولی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج در خصوص میزان آمادگی خود اظهار داشت: خداراشکر با وجود وقفه‌ای که در مسابقات شیرجه به دلیل شیوع کرونا افتاد، تمرینات خوبی را انجام دادم و از لحاظ بدنی آماده هستم.

وی خاطرنشان کرد: شیرجه از رشته‌هایی بود که بیشترین آسیب را از پاندمی‌جهانی کرونا دید به نحوی که کلیه رقابت‌های داخلی و خارجی در این رشته تعطیل شده بود.

ملی‌پوش شیرجه کشورمان با اشاره به روند آماده‌سازی‌اش گفت: من پس از شیوع بیماری کرونا به صورت انفرادی تمریناتم را انجام دادم و فقط قبل از حضور در مسابقات یک تست درون اردویی گرفته شد.

ولی‌پور درباره سطح کیفی مسابقات جام جهانی شیرجه تأکید کرد: همانطور که از عنوان مسابقات مشخص است، این رویداد در سطح جهانی برگزار می‌شود و بهترین‌های شیرجه باهم رقابت می‌کنند.

وی در مورد رقبای اصلی خود معتقد است: به نظرم تمام ورزشکارانی که در این مسابقات حضور دارند رقبای ما هستند و با توجه به وقفه بوجود آمده نمی‌توان پیش‌بینی کرد که چه کسی رقیب اصلی خواهد بود.

این شیرجه‌روی پرافتخار تبریزی یادآور شد: من برای سومین بار است که در مسابقات جام جهانی شرکت می‌کنم. امیدوارم از تجربیات قبلی حضورم استفاده کرده و بتوانم نتیجه‌‌ی خوبی کسب کنم.

ولی‌پور در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار به کسب سهمیه المپیک است، گفت: کوشش و هدف ما برای کسب این سهمیه است. معتقدم هر کسی که با صد درصد توان خود تلاش کند، یقیناً مزد زحماتش را خواهد گرفت.

وی در پایان راجع به حضور شهنام نظرپور در کادر فنی تیم ملی مطرح کرد: نظرپور پیش از یار من در مسابقات بود و الان به عنوان مربی در کنارم حضور دارد. مربیگری واقعا کار خیلی سختی است و ان‌شاءالله با کمک هم به موفقیت برسیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *