• 9:52 بعد از ظهر

  • 1400-02-07

  • کد خبر: 10118

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا؛

حضور حداکثری در انتخابات حرکتی راهبردی برای سرنوشت کشور

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا مساله مهم روز کشور را اهمیت انتخابات خواند و اظهارداشت: امروز اهمیت انتخابات و حضور حداکثری در آن مهم ترین مساله کشور است.

به گزارش آناج، حجت الاسلام عبدالرحیم نجفقلی زاده سرایی در جمع خبرنگاران با گرامیداشت یاد و نام استاد مطهری و هفته عقیدتی سیاسی، افزود: مسائل اعتقادی و سیاسی در سپاه و بسیج در این هفته نمود بیشتری پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه خون استاد مطهری برکت عظیمی‌برای انقلاب شد و بنای آن را مستحکم کرد، توجه به مسائل روز سیاسی را در تبیین اندیشه‌‌‌های این استاد مهم دانست.

حجت الاسلام سرایی ادامه داد: برتامه‌‌‌های متنوع عقیدتی سیاسی در طول سال برای کارکنان و بسیجیان در راستای ارتقای معنویت و بصیرت افزایی برگزار می‌شود که برگزاری منظم دوره‌‌‌های عقیدتی از آن جمله است.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه شرایط کشور کرونایی است، برگزاری دوره‌‌‌های آموزشی، مهارتی و عقیدتی و روشنگری طبق دستورالعمل‌‌‌های بهداشتی و با تعدادهای محدود فراگیران انجام می‌شود چراکه مباحث اعتقادی و معنوی کارکنان مهم ترین مساله است.

حجت الاسلام سرایی تاکید کرد: هرچه پایه‌‌‌های معنوی کارکنان ارتقا یابد به همان میزان اثربخشی ارزش‌ها در شرایط سخت محسوس و قابل لمس است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه عاشورا در بخش دیگر سخنان خود توجه به مباحث روشنگری را مهم عنوان و بیان کرد: با توجه به فرا رسیدن ایام انتخابات و حساسیت روز کشور تببین مساله انتخابات ضرورت دارد تا اهمیت حضور حداکثری روشن شود.

حجت الاسلام سرایی حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌‌‌های رای را حرکتی راهبردی برای تعیین سرنوشت کشور خواند و گفت: باید با حضور و مشارکت خود مانع از امیدواری اردوگاه دشمن شد.

وی رسالت امروز همه مربیان و هادیان سیاسی را امیدآفرینی در جامعه دانست و خاطرنشان کرد: هرچه امید در جامعه بیشتر شود مشارکت و حضور مردم در پای صندوق‌‌‌های رای نتایج مطلوبی را برای آینده کشور رقم خواهد زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *