• 13:29

  • 1401-07-12

  • کد خبر: 46221

مهندس تراکتور برنده نبرد ترین‌های لیگ/ آلوز مچ لوکادیا را خواباند!

ستاره پرتغالی تراکتور برنده دوئل ترین‌های لیگ بیست‌ویکم در جدال با مهاجم هلندی پرسپولیس شد.

به گزارش آناج، نبرد حساس تیم‌های پرسپولیس و تراکتور در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال با پیروزی یک بر صفر سرخ‌پوشان دیار آذربایجان به پایان رسید و این تیم موفق شد در دیداری خارج از خانه سومین برد پیاپی‌اش را ثبت و اولین شکست فصل را به رقیب همرنگ خود تحمیل کند.

بی‌تردید، یکی از دوئل‌های جذاب این دیدار رویارویی دو ستاره خارجی دو تیم یعنی “یورگون لوکادیا”مهاجم هلندی پرسپولیس در برابر “ریکاردو آلوز” هافبک پرتغالی تراکتور به ترتیب به‌عنوان بهترین گلزن (آقای گل) و بهترین پاسور (آقای پاس گل) لیگ بود.

در این دوئل که به عبارتی دوئل ترین‌ها بود و دست بر قضا نتیجه بازی را هم تعیین کرد، ستاره تی‌تی‌ها مچ ستاره رقیب را خواباند و جالب‌تر اینکه ریکاردو آلوز با استفاده از اشتباه یورگن لوکادیا توانست زمینه را برای گلزنی تیمش فراهم کند.

لوکادیا که برای کمک به هافبک‌های تیمش و کار بازی‌سازی عقب کشیده بود، قصد داشت منطقه بازی را عوض کند اما ارسال او ضرب و دقت لازم را نداشت و در بین راه به آلوز رسید که این بازیکن با یک تک‌ضربه دقیق پایه‌گذار گل پیروزی‌بخش تراکتور شد.

مهندس تراکتوری‌ها در این دیدار شمار پاس گل‌های خود در فصل جاری لیگ برتر را به عدد ۵ رساند تا کماکان به تنهایی در صدر جدول برترین پاسورهای لیگ قرار بگیرد. او در ۷ بازی این آمار را ثبت کرده است که عملکرد درخشانی محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.