• 18:47

  • 1401-03-28

  • کد خبر: 37380

سکان هدایت هیات بوکس آذربایجان‌شرقی در دستان گل‌محمدی

با برگزاری مجمع انتخاباتی هیات بوکس استان آذربایجان‌شرقی، رئیس جدید این هیات انتخاب و معرفی شد.

به گزارش، مجمع انتخاباتی هیأت بوحکس استان آذربایجان‌شرقی به ریاست «حبیب ستوده‌نژاد» مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی و با حضور «حمیدرضا قبایی‌زاده» دبیر فدراسیون به عنوان نائب رئیس مجمع و اعضای مجمع انتخاباتی امروز (شنبه 28 خرداد ماه) در محل سالن کنفرانس اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

در این مجمع، عیسی گل‌محمدی با کسب 13 رای توانست به مدت 4 سال پیش رو به عنوان رئیس هیأت بوکس استان آذربایجان‌شرقی انتخاب شود.

وی دانش‌آموخته رشته فیزیولوژی ورزشی بوده و از قهرمانان بوکس استان است که در انتخابات هیأت بوکس استان شرکت کرده و با جلب اعتماد اعضای مجمع عهده‌دار ریاست این هیأت شد.

آذربایجان‌شرقی، ورزشکاران مستعد بسیاری در بوکس دارد

حمیدرضا قبایی‌زاده، دبیر فدراسیون بوکس کشور ضمن آرزوی موفقیت برای آقای گل محمدی و بوکس استان آذربایجان‌شرقی خطاب به او گفت: اکنون که منتخب مجمع استان هستید، رسالت شما سنگین‌تر شده و اعضای مجمع مطالباتی از شما خواهند داشت که با مدیریت و همدلی به این انتظارات و توقعات جامعه عمل بپوشانید.

وی ادامه داد: با توجه به رویکردی که در فدراسیون جاری است، بوکس کشور از تک قطبی بودن خارج شده و در حال حاضر استانهای مدعی بسیاری در کورس قهرمانی وجود دارند که آذربایجان‌شرقی یکی از این استان‌های مستعد و مدعی است که توانایی درخشش در سطح بین‌المللی را نیز در قهرمانان خود دارد.

دبیر فدراسیون بوکس کشور خاطرنشان کرد: در 20 سال اخیر مسابقاتی هم تراز با مسابقات قهرمانی کشور زاهدان نداشته‌ایم که آقایان مجنونی و پرویزی توانستند در این مسابقات عنوان خوبی کسب کرده و زحمات مربیان و مدیران ورزش استان را به نوعی جبران کنند.

رشته بوکس نیازمند توجه و همدلی بیشتر است

حبیب ستوده‌نژاد، رئیس مجمع انتخاباتی هیأت بوکس استان در جلسه مجمع اظهار داشت: از آقای اسدی به علت یک و نیم سال حضور در مدیریت هیأت بوکس استان قدردانی ویژه‌ای دارم و از آقای گل‌محمدی توقع داریم با استمرار تمرینات و تعاملات مثبت با فدراسیون، قهرمانان بوکس استان نظیر آقای پرویزی و آقای مجنونی در بازی‌های آسیایی هانگژو چین حضور پیدا کنند.

وی تأکید کرد: آرزوی من کسب مدال یا مدال‌های در المپیک پیش‌روی فرانسه است تا علاوه بر مدال برنز آقای یوسف کرمی در تکواندو شاهد مدال‌آوری قهرمانان سایر رشته‌های المپیکی باشیم و تالار افتخارات استان را رنگین و درخشان‌تر کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با ابراز خرسندی از احساس مسئولیت کاندیداهای حاضر در مجمع انتخاباتی بوکس، گفت: اکنون به این نقطه رسیده‌ایم که نیاز به همدلی بیش از پیش احساس می شود و توسعه این رشته المپیکی مستلزم هم‌افزایی و همدلی است که خانواده بوکس استان و در رأس آن آقای گل محمدی بر این موضوع اشرافیت کامل دارند.

ستوده‌نژاد مطرح کرد: من به عنوان خادم ورزش و جوانان استان، دست همه خیرین و تلاشگران حوزه ورزش را می‌فشارم که از وقت، انرژی و سرمایه خود برای حمایت از ورزش مایه می‌گذارند و در شهرستان‌ها این موضوع بسی پررنگ‌تر و شایسته قدردانی بیشتری است که با وجود ناکافی بودن منابع مالی همچنان ورزش را سرپا نگه داشته‌اند.

برنامه‌هایی برای تیمداری در بوکس داریم

عیسی گل‌محمدی، رئیس جدید هیات بوکس استان نیز در سخنان خود به توسعه ورزش بوکس در استان اشاره کرده و وعده داد: براساس ارتباطات استان و ملی که داریم برنامه‌هایی برای تیمداری در رشته المپیکی و قهرمان‌پرور بوکس داشته باشیم.

وی اضافه کرد: برنامه جامعی برای جذب اسپانسر و حامی مالی تیم‌ها و قهرمانان داریم که از امروز کارهای آن را انجام خواهم داد.

رئیس جدید هیات بوکس استان همچنین میزبانی مسابقات کشوری و اردوهای تیم‌های ملی بوکس را موجب شکوفایی و تعالی بوکس استان دانسته و پیگیری لازم برای این منظور را مطرح کرد.

منتخب مجمع بوکس استان اظهار داشت: با توجه به ارتباطی که با جامعه بوکس کشورهای همجوار داریم، می‌توانیم در قالب قوانین و مقررات تبادل تجربیات داشته و منجر به رشد بوکس استان شویم.

در این مجمع از جابر اسدی، سرپرست پیشین هیأت بوکس استان، امین مجنونی و مهدی پرویزی قهرمانان این رشته ورزشی تجلیل شد.انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.