• 19:10

  • 1400-12-06

  • کد خبر: 29025

سرمربی تُرک در آستانه بازگشت به تراکتور/ ساغلام جانشین سولدو می‌شود

باشگاه تراکتور بلافاصله پس از اعلام قطع همکاری با زوونیمیر سولدو، از توافق با «ارطغرل ساغلام» سرمربی سابق خود برای جانشینی این مربی کروات خبر داد.

به گزارش آناج، باشگاه تراکتور با بیان خبر فوق اعلام کرد که پس از بررسی‌ گزینه‌های سرمربی‌گری تیم، اعضای هیأت مدیره باشگاه تراکتور برای مذاکره با «ساغلام» به اتفاق نظر رسیدند و مدیرعامل باشگاه مامور مذاکره با این سرمربی ترکیه‌ای شد.

بر این اساس، مذاکره و توافق اولیه با «ارطغرول ساغلام» جهت انعقاد قرارداد یک‌ونیم ساله، (پایان فصل ۱۴۰۲-۱۴۰۱) حاصل شده و این مربی ترکیه‌ای برای انجام مذاکرات نهایی به‌زودی به تبریز سفر می‌کند.

ساغلام، مربی ۵۲ ساله ترکیه‌ای است که سابقه هدایت تیم‌های سامسون اسپور، کایسری اسپور، بشیکتاش، بورسا اسپور، اسکی‌شهیر اسپور و مالاتیا اسپور را در لیگ ترکیه و هدایت تراکتور در لیگ ایران را در کارنامه دارد.

او توانسته در حضور چهار تیم بزرگ ترکیه، بورسا اسپور را در فصل ۲۰۰۹ – ۲۰۱۰ قهرمان لیگ برتر ترکیه کند که این موفقیت، نام ساغلام را به عنوان یکی از مربیان تاریخ ساز کشورش، بر سر زبان‌ها انداخت.

ساغلام پیش از این در اواسط فصل هفدهم لیگ‌برتر هدایت تراکتور را برعهده داشت که فوتبال دوستان بازی‌های چشم نواز و تهاجمی تراکتور در آن مقطع را به یاد دارند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها:

    چه عجب اینام عقل کردن یبار انتخاب خوب کردن،البته بهتر بود همون اول بجای سولدو میاوردن این سولدوی بنجل رو حمایت نمیکردن،،و امیدوارم این فساد و دلالی سیستماتیک داخل باشگاه و بازیکنان دستنشانده دلالا داخل تیم ساغلام بنده خدا رو هم خرابش نکنن،بازیکن داخل زمین راه میره،پاس اشتباه میده پنالتی میده تا مربی اخراج بشه مربی مدنظر دلال بیاد سرکار،باید از ساغلام حمایت کنیم مربی و بزرگ و خوبیه،، میشه باشگاه رو ۳و۴ سال داد دستش تا به موفقیت برسونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.