چرا وقتی صهیونیسم کودک کش سر از جعبه رفراندوم کردستان بیرون آورد سکوت کردید؟/ شما نماینده مشارکتید نه نوکر ملت!
 • 1396/12/07 11:37
 • 98617
پاسخ نادر قاضی پور به اظهارات مضحک جلال جلالی زاده؛

چرا وقتی صهیونیسم کودک کش سر از جعبه رفراندوم کردستان بیرون آورد سکوت کردید؟/ شما نماینده مشارکتید نه نوکر ملت!

نیازی به بحث تاریخی و زیر سوال بردن اظهارات مضحک تاریخی شما ندارم چرا که در این متن هم بنده قضاوت را به مردم واگذار می کنم ولی جای چند سوال خالی است که شما و امثال شما در برابر آن سکوت کردید و همین کافی است تا خودتان سفره ای را که پهن کرده اید جمع کنید.

به گزارش آناج، در پی توهین گستاخانه جلال جلالی‌زاده به مردم آذربایجان و نادر قاضی‌پور و کردستان خواندن آذربایجان، نماینده مردم اورمیه با انتشار مطلبی، به توهین و افکار متوهمانه وی پاسخ داد.

متن پاسخ قاضی پور به شرح زیر است:

به نام خداوند قدرتمند توانا

و چه بد نامه ای است که که اگر بی نام خدا آغاز شود و چه بد فرجامی است که جز نام خدا در شروع کار ها جاری شود.

در آغاز نمی خواهم از سوابق درخشان و پاک سیاسی شما که از جمله مشارکت و مجلس ششم و … است سخن بگویم چرا این کارنامه ای است که یک بار ملت درباره آن قضاوت کرده اند و کمر متحصنین در برابر رهبر معظم انقلاب و کسانی را که سودای سرباز آمریکا و اسرائیل شدن را در سر می پروراندند خم کردند.

شاید بهتر باشد بار دیگر جوابیه تان را مطالعه کنید تا معنای کلمه تناقض را بیش از پیش به گوش جان سپارید شما چنان در تحریف تاریخ قدم برداشتید که حتی اعلی حضرت‌ها هم با پول نمی توانستند از دیوان سالار هایشان چنین نگاشته هایی را مطالبه کنند اما شمایی که دم از اخلاق و ادب می زنید باید اول در کارنامه تان چنین نکاتی باشد بعد به میدان مجادله قدم بگذارید مجلس ششم و امثالهم و توهین امثال زیباکلام ها و… به اقوام کشور چیز کمی نیست که زبان در کام سکوت گرفته بودید یا اصلاً مشخص نیست از اینکه مهمان هستید ناراحتید یا هر وقت گفته شد مهمان حبیب خداست به شما برخورده است!

لازم به توضیح به شما نمی دانم ولی مردم کاملاً در جریانند که بنده به علت حمایت از آذربایجان و دریاچه اورمیه دوبار ردصلاحیت شده ام ولی هیچگاه اجازه نداده ام تا این مطالبه گری های برای مردم غیور آذربایجان از چارچوب نظام بگذرد اما متن خود را یک بار دیگر بخوانید که برای خوش رقصی به رفقای مشارکتی و آن نمایندگان مجلس ششمی که ننگ تاریخ شدند و دست آمریکا از آستینشان بیرون امد حاضرید چوب حراج به وطن بزنید حقا که من با خواندن متن شما بیشتر به حقانیت شورای نگهبان پی بردم که خود فروخته ها و متوهمین را به حق رد صلاحیت کرد و اجازه نداد دوباره وطن فروشی را علنی ادامه دهند.

لهجه داشتن بهتر از لکه داشتن است من تورکم و زبانم تورکی است و با لهجه،  فارسی صحبت می کنم و افتخارم هم این است هر چند این توهین شما را به شهیدان باکری و علامه محمد تقی جعفری هم که لهجه داشتند نادیده نخواهم گرفت و قطعا مردم هم حقایق را می دانند و قاضی خوبی هستند. این لهجه ما بهتر از هزاران لکه و وصله ایست که با رانت خواری و بالا کشیدن مال مردم و بیت‌المال و ایستادن در برابر ولایت مطلقه فقیه بوجود آمده است. شاید این کلمات برای شما نا آشنا باشد چون شما همانطور که کارنامه تان ثابت کرده نماینده مشارکت و … بوده اید نه نوکر ملت!

نیازی به یحث تاریخی و زیر سوال بردن اظهارات مضحک تاریخی شما ندارم چرا که در این متن هم بنده قضاوت را به مردم واگذار می کنم ولی جای چند سوال خالی است که شما و امثال شما در برابر آن سکوت کردید و همین کافی است تا خودتان سفره ای را که پهن کرده اید جمع کنید.

چرا وقتی رفقایتان در مجلس شورای اسلامی طرح استان کردستان جنوبی را با محوریت قومی کردن استان ها ارائه داده بودند رگ گردنتان باد نکرده بود.؟؟

چرا وقتی صهیونیسم کودک کش سر از جعبه رفراندوم کردستان بیرون آورد سکوت کردید و روشنگری نکردید تا به نام مردم نظم کشور را بر هم نزنند؟

چرا وقتی امثال پ پ ک و پژاک هفته ها و ماه ها چندین جوان این میهن اسلامی را شهید کردند زبانتان را در کامتان نگه داشتید تا مبادا رفقایتان ناراحت شوند؟

و صد ها چرای دیگر که شما فقط به خاطر سیاسی کاریتان حاضر نبودید و نیستید بدانید. لازم نیست چند تاریخ تحریف شده در رسانه ها منتشر کنید همین چند ماه پیش را ببینید که رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای مدظله العالی صراحتاً به خانواده شهید مدافع حرم فرمودند که به فرزندتان زبان تورکی که زبان مادری آن هاست یاد بدهید. هر چند اعتقاد شما به ولایت مطلقه فقیه تحت الشعاع رفقای آمریکایی تان است.

در پایان شما هر چقدر هم خواستید ببرید و بدوزید ولی مردم غیور تورک آذربایجان ، مردم مهمان نوازی هستند و این را ثابت کرده اند. به رسم مهمان حبیب خداست هم چنان مهمان نوازیم.

و لعن الله علی قوم الظالمین

نادر قاضی پور

اسفند 96

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • تورک
  پاسخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۱۴:۲۲
  یاشا نادر خان، دوغوردان یاشا کیشی....
  7 + 0 -
 • ایرانی
  پاسخ ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۲
  سلام و درود بر نماینده باغیرت و حزب الهی اورمیه . اذربایجان متعلق به اذربایجانیها است پس بهتر بود که سایر نمایندگان ترک زبان نیزبه دور از تفکر سیاسی ، زحمت جند کلمه در دفاع از اذربایجان را که به اعتقاد مقام رهبری سر ایران می باشد ایراد می نمودند . بیمارستانهای تبریز پذیرای بیماران کرد است دانشگاههای تبریز مملو از دانشجویان کرد است ، البته انها حق دارند در اقصا نقاط کشور اسلامی همانند سایر احاد ملت درس بخوانند و مداوا کنند . و بر ماست که حق هموطن بودن و مهمان نوازی را به نام اذربایجان به جا اوریم ولی مهمان دیر یا زود رفتنی است و باید حرمت خود را نگه دارد . توصیه دیگر اینکه کردستان با نام ایران و در راس با نام اذربایجان ، کردستان است همان طور که سایر مناطق کشور با نام ایران نامدار شده اند .
  2 + 0 -
نظر شما
 • 2
 • 0
 • 1
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •