موسسه کوثر
قاصدک
مدرسه میثاق
مشروعیت‌‌بخشی مولاوردی به بهائیان با اهرم حقوق شهروندی/ خیز روشنفکرنماها برای احیاء معاندان اسلام محمدی در ایران
 • 1396/09/12 08:59
 • 94377
غسل دشمن درجه یک اسلام و قرآن توسط معاون رئیس‌‌جمهور؛

مشروعیت‌‌بخشی مولاوردی به بهائیان با اهرم حقوق شهروندی/ خیز روشنفکرنماها برای احیاء معاندان اسلام محمدی در ایران

معاون رئیس‌‌جمهور از حقوق شهروندی کسانی دم می‌‌زند که جنایات‌‌شان در زمان رژیم پهلوی بر هیچکسی پوشیده نیست و بر حدود و مرزی قائل نیستند.

گروه سیاسی آناج/وحید محمدنژاد: مولاوردی معاونت حقوقی رئیس جمهور در تازه‌‌ترین اظهار نظر خود اعلام کرده که در مورد حقوق بهائیان با مراجع ذیربط مکاتباتی انجام شده و امیدوار است که نتیجه بخش باشد! شاید برای کسانی که از جنایات گسترده این فرقه ضاله خبری ندارند این موضع معاون حقوقی بسیار پسندیده به نظر برسد، اما واقعیت چیز دیگری است.

بهائیان در طول عمر خود و مخصوصا در زمان رژیم منحوس پهلوی مرتکب جنایات فراوانی شده‌‌اند و جزو فرقه‌‌هایی هستند که حدود و نحوه برخورد با این فرقه ضاله توسط شرع مقدس اسلام مشخص گردیده است.

با اظهار نظر خلاف شرع مولاوردی چند فرضیه به وجود می‌‌آید، اول اینکه احتمال دارد دولت با بهائیان ارتباطاتی را برقرار کرده و آنها در مذاکرات خود خواستار احقاق حقوق اجتماعی خود در کشور هستند، دوم اینکه دولت درصدد است برای تحقق اهداف و برنامه‌‌های خود و همچنین راضی نگه داشتن طرف‌‌های غربی خود در برجام این ارتباط را با بهائیان برقرار کند.

هر دو فرضیه بنا به دلایلی که گفته خواهد شد محتمل است، زیرا زمانی که فائزه هاشمی اولین دیدار علنی خود را با بهائیان انجام داد هیچ واکنشی از طرف دولت و دستگاه‌های امنیتی وابسته به دولت شاهد نبودیم، فرزند هاشمی رفسنجانی با وقاحت تمام در مجلس بهائیان که جزو دشمنان درجه یک اسلام هستند شرکت کرده و به گپ و گفت صمیمی با آنها پرداخت.

از طرفی این موضوع به حدی در دولت عادی شده که معاون حقوقی دولت در یک رسانه رسمی و به صورت علنی اعلام می‌کند که پیگیر حقوق بهائیان می‌‌باشد و این موضوع را قسمتی از تحقق حقوق شهروندی معرفی می‌کند. سیاست‌‌های چندگانه دولت در مورد مسائل مختلف این روزها بسیار عادی است، به طور مثال در مورد سند 2030 که از طرف رهبری مراجع تقلید، مجلس شورای اسلامی، شورای نگهبان و شورای انقلاب فرهنگی مردود اعلام شده بود به صورت مخفیانه توسط دولت برگزار می‌شود.

در زمانی که موضوع تصویب برجام مطرح بود یکی از مهمترین مباحثی که منتقدین بر آن پافشاری داشتن موضوع مشروعیت بخشیدن به برخی گروه‌های معاند اسلام همچون بهائیت بود که این موضوع نه تنها مورد بحث کارشناسی قرار نگرفت بلکه دولت با ایجاد غوغای رسانه‌‌ای فقط مسائل اقتصادی را پر رنگ کرد تا نگاه همه متوجه موضوعات فرعی باشد.

اما ادعای اندک منتقدانی که نگاه‌های ریز بینانه‌‌تری نسبت به موضوع داشتند امروز اثبات می‌‌شود. آنهایی که معتقد بودند دولت جدای از موضوعات هسته‌ای و تحریم‌های مرتبط قول و قرارهای دیگری هم با گروه1+5 گذاشته‌‌اند، البته این نیز طبیعی بود که غربی‌ها در کنار سایر خواسته‌های خود و با اعمال فشار رژیم صهیونیستی خواستار احقاق حقوق بهائیان نیز باشند.

در این میان نقش فرانسه که بین اروپائیان روابط تنگاتنگی با اسرلئیل دارد بسیار محوری است، بعید نیست فرانسوی‌ها در قبال سرمایه گذاری در ایران خواسته‌هایی را نیز مطرح کرده باشند، می‌توان گفت در اصل فرانسه در مذاکرات دو نقش را ایفا می‌کند، هم حافظ منافع خود است و هم خواسته‌‌های اسرائیل را با شیوه‌‌های خاص از زبان خودش مطرح می‌کند، زیرا بهائیان مورد حمایت مستقیم اسرائیل هستند تا جائی که قبله آنها برای نمازهای کفر آمیزشان شهر عکا واقع در اسرائیل است.

سخنان دیروز مولاوردی بازتاب گسترده‌‌ای نیز در رسانه‌‌های خارجی داشته و بهائیان را نسبت به حقوق جعلی خود امیدوار ساخته است، کسانی که در رژیم پهلوی در جای جای حکومت نفوذ داشتند جزو اعضای اصلی لژهای فراماسونری بودند و اکثر مراسمات این فرقه سری مانند «اورجی» را نیز اجرا می‌کردند.

فروش خون انسان در زمان پهلوی هم جزو یکی از تجارت‌های این فرقه ضاله به شمار می‌‌آمد که این عمل بسیار کثیف یکی از مراسمات بسیار مهم و ویژه فراماسونرها محسوب می‌‌شد.ب هائیان قبل از انقلاب با کشتن کودکان بسیاری در مراسم «اورجی»خون این کودکان را در داخل شیشه‌‌های مخصوص می‌‌‌ریختند و حتی این خون را با آرد مخلوط کرده و از آن نان درست می‌کردند که به آن نان مقدس گفته می شود.

یکی از مهمترین منابع درآمدی بهائیان قبل از انقلاب که با حمایت های اسرائیل در ایران انجام می‌گرفت، خرید و فروش آثار باستانی بود. اکنون نیز اکثر خریداران این اجناس بهائی‌‌ها هستند اما پس از انقلاب و استقرار حکومت اسلامی بهائیان در زمره محارب اسلام قرار گرفتند و اکثر آنان از کشور گریختند.

در زمان ریاست جمهوری خاتمی زمزمه‌‌هایی برای حیات دوباره بهائیان در ایران شنیده می‌شد اما به مانند امروز علنی مطرح نمی‌شد، تا اینکه معاون حقوقی روحانی دیروز نشست بررسی تحقق حقوق شهروندی موانع و راهکارهای آن موضع رسمی دولت در قبال فرقه ضاله بهائیت را نشان داد.

حال باید منتظر بود و موضع گیری مراجع تقلید، نهادهای امنیتی و ... را در قبال حرف‌‌های مولاوردی دید، زیرا وی به بهانه حقوق شهروندی قصد مشروعیت بخشی به بهائیان را دارد.

انتهای پیام/

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •