بانک انصار
موسسه کوثر
مدرسه میثاق
قاصدک
مرگ بر آمریکا را تحریف نکنید/ مشکل اصلی آمریکا ملت ایران است/ایران مقتدر دغدغه آمریکایی ها/ایران جزو رتبه های برتر نظامی در منطقه
 • 1396/08/13 13:53
 • 93348
سردار یدالله جوانی در ارومیه عنوان کرد؛

مرگ بر آمریکا را تحریف نکنید/ مشکل اصلی آمریکا ملت ایران است/ایران مقتدر دغدغه آمریکایی ها/ایران جزو رتبه های برتر نظامی در منطقه

مشاور عالی نماینده ولی فقیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:برخی در تلاش هستند که این شعار مرگ بر آمریکا را بر مردم آن کشور تعمیم دهند این شعار را تحریف نکنید چرا که منظور از مرگ بر آمریکا بنا به فرموده مقام معظم رهبری مرگ بر سیاست های خبیثانه آمریکا نه مردم آن کشور.

به گزارش آناج از ارومیه، سردار یدالله جوانی دقایقی قبل در سخنانی که به مناسبت راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان در میدان انقلاب ارومیه و با حضور پرشور مردم به ویژه دانش آموزان و دانشجویان برگزار شد، اظهار داشت:  راهپیمایی پرشور 13 آبان ماه یک نشانه و نمود بارز ملت ایران برای اعلام برائت و بیزاریشان از سیاست های خبیثانه آمریکا می باشد و به طور کامل می توان گفت 13 آبان نه بزرگ ملت به سیاست های خبیثانه و جنایتکارانه آمریکا در منطقه است .

وی، با تاکید بر ایجاد تردید در شعار مرگ بر آمریکا توسط دشمنان ایران اسلامی، تصریح کرد: برخی در تلاش هستند که این شعار مرگ بر آمریکا را بر مردم آن کشور تعمیم دهند این شعار را تحریف نکنید چرا که منظور از مرگ بر آمریکا بنا به فرموده مقام معظم رهبری مرگ بر سیاست های خبیثانه آمریکا نه مردم آن کشور.

 مشاور عالی نماینده ولی فقیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مبانی شعار مرگ بر آمریکا اشاره کرد و افزود: نباید هیچ گونه تحریفی در اصل و مبانی شعار ایجاد شود چرا که مبانی دینی،اعتقادی و عقلی در این شعار حاکم است به همین دلیل نمی شود این شعار را تحریف کرد.

مشکل اصلی آمریکا ملت ایران است

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با بیان اینکه آمریکا همواره مشکل اصلی خود را ملت ایران می داند بیان کرد: مردم ایران خوب می دانند هیچ گاه مشکل اصلی آمریکا با ایران و نظام مقتدری که دارد نیست آن ها انرژی هسته ای را برجام را قدرت دفاعی و موشکی و حتی نطامی ما را بهانه می کنند تا روحیه ملت ما را مستضعف کنند چرا که مشکل اصلی آن ها هیچ کدام از این ها نیست بلکه ملت همیشه در صحنه ی ایران است و همین مشکل باعث شده تا ترامپ به خود اجازه اظهارات سخیفانه و یاوه گویانه نسبت به این ملت بدهد. 

سردار جوانی، ادامه داد:  می دانید چرا با ملت ما مشکل دارند و ترامپ گفت که باید ریشه ملت ایران را خشکاند چون همواره آگاه و بیداریم ، چون یک ملت آزادی خواهیم و همواره یار و یاور مطلومان و ستم دیدگانیم آن ها با این عناصر مشکل دارند.

ایران مقتدر دغدغه آمریکایی ها

سردار جوانی، با تاکید بر دغدغه اصلی امروز آمریکا بیان داشت: با توجه به اینکه ایران همواره و با وجود تحریم هایی که در طی 38 سال اخیر توسط آمریکا و اذنابش در منطقه اعمال شده ولی به جای تضعیف به قدرتمند ترین کشور در منطقه و حتی خاورمیانه تبدیل شده چرا که آمریکا و اذنابش خواب تضعیف شدن ایران را با خود به گور خواهند برد و همین مسئله ی قدرمتندی ایران و مقتدر بودنش به دغدغه اصلی آن ها تبدیل شده است.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت:  اگر به تجارب بدست آمده در طی این 38 سال نگاه کنیم هرجا که خواستتند ما را تحریم کنند ما قدرتمند تر شدیم و اکنون چنان قدرتمندیم که حتی نمی توانند به گزینه نظامی روی آورده و یک گلوله ای را به سمت ایران پرتاب کنند چرا که میدانند به بدترین صورت جواب خواهند گرفت.

ایران جزو ۴ قدرت موشکی اول جهان و رتبه برتر نظامی در منطقه

وی، با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در حال حاضر جزو ۴ کشور موشکی جهان قرار دارد، تاکید کرد:  زمانی که در 17 خرداد ماه سال جاری داعش به مجلس شورای اسلامی در تهران دست درازی کرد  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حمله موشکی خود به مقررشان در دیرالزور سوریه پاسخ دست درازی به ایران را داد و همین عکس العمل سریع باعث شده ایران امروز جز رتبه های برتر نظامی در منطقه و همچزنین چهارمین قدرت موشکی جهان باشد.

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
تلاش خودرو
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •