مدرسه میثاق
قاصدک
بانک انصار
موسسه کوثر
افتخار می‌‌کنم که در لشکر عاشورا بزرگ شده‌‌ام/ هدف از موشک‌‌باران داعش، زهرچشم گرفتن از عربستان بود/ در ۳ کیلومتری مرز اسرائیل سیم خاردار زدیم
 • 1396/07/18 16:07
 • 92314
سردار رحیم نوعی اقدم در دانشگاه تبریز؛

افتخار می‌‌کنم که در لشکر عاشورا بزرگ شده‌‌ام/ هدف از موشک‌‌باران داعش، زهرچشم گرفتن از عربستان بود/ در ۳ کیلومتری مرز اسرائیل سیم خاردار زدیم

فرمانده جبهه مقاومت اسلامی ظهر امروز در یادواره شهید مدافع حرم "محسن حججی" ابراز داشت: بعد از شلیک 6 موشک ایرانی، لانچرهای آمریکا با تمامی تعاریف خود نتوانستند مقابل آنها را بگیرند و آنها با اختلاف کمتر از 10 متر هدف مورد نظر را به شعاع 500 متر منهدم ساختند.

به گزارش آناج، سردار رحیم نوعی اقدم ظهر امروز در یادواره شهید محسن حججی که در دانشکده کشاورزی دانشگاه تبریز برگزار شد، با بیان اینکه ما رزمندگان خط مقدم تا زمانی که زنده‌ایم آماده‌ایم تا جان خود را فدا کنیم و زیر سایه مقام معظم رهبری بجنگیم تا دانشجویانی که نور چشمان ما هستند، بتوانید با آرامش و امنیت مشغول تحصیل باشند، اظهار داشت: برای ما دستور دادند که سرباز خط مقدم باشید و شما نیز باید پشت جبهه، به جهاد علمی، پیشرفت، پایندگی، تحصیل و تهذیب بیندیشید و قدرتمندانه حرکت کنید.

وی افزود: بنده افتخار دارم که در لشکر عاشورا بزرگ‌شده‌ام و امروز نیز خوشحالم که با ادبیات لشکر عاشورا در سوریه زندگی می‌کنم و به بودن خود افتخار می‌‌‌نمایم؛ شما نیز به اساتید خود و تعلیم و تربیت خود افتخار کنید و راه آنها را ادامه دهید و چراغ روشن‌شده را در اوج عزت و عظمت پر نور نگه‌ دارید.

فرمانده جبهه مقاومت اسلامی با اشاره به تأسیس دشمن امروز به عنوان داعش، خاطرنشان کرد: دشمن 7 سال پیش دنبال هدفی بود که داعش را راه‌اندازی کرد و کارگردان اصلی این جریان آمریکا، اروپا و جرثومه فساد آنها اسرائیل است و دنبال این بود تا انقلاب اسلامی را با مشکل مواجه کنند.

وی ادامه داد: ما در گذشته گفتیم که آمریکا چه می‌خواهد؟ آمریکا نیز  می‌خواهد ما نباشیم، آمریکا جز نبودن ما، حذف مردانگی ما و آزادگی ما به هیچ‌چیزی قانع نیست.

هم‌رزم سردار قاسم سلیمانی با اشاره به ادعای تئوریسین‌های جهانی، اذعان داشت: وقتی بعد از 8 سال دفاع مقدس، جمهوری اسلامی ایران توانست موجودیت پیدا کند، تئوریسین‌های جهانی به این نظر شدند که اگر کشور کوچکی در اقلیت بتواند روی پای خود بایستد، مطمئناً از توانایی بالایی برخوردار است و از ایران به‌عنوان قدرت سوم جهانی یاد کردند.

وی متذکر شد: آمریکا و هم‌پیمانانش داعش در نظر داشتند تا حاکمیت عراق و سوریه را به‌دست گیرند، در کنار این اقدامات، در نظر داشتند تا مرز ایران ناامن شود و فعالیت‌های ایران در داخل به خود مشغول شود که ما توانستیم تمامی نقشه‌های دشمن را بر هم ریخته و نابود سازیم.

سردار نوعی اقدم با بیان اینکه کوچک‌ترین هدف آمریکا حذف بشار اسد از کرسی ریاست جمهوری بود که نتوانست این اقدام را نیز عملی سازد، تصریح کرد:  آمریکا از نفوذ اتحادیه اروپا و دلارهای اعراب استفاده کرد تا بتواند بشار اسد را از ریاست جمهوری برکنار کند، اما با رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری، سردار قاسم سلیمانی به سوریه رفت و با حمایت‌های نظامی و درونی مانع از برکناری اسد از ریاست جمهوری سوریه شد.

وی یادآور شد: در حال حاضر دو سال است که کلید قطار گردشگری باید به ایران برسد ولی دشمنان ایران مانع از اهدای این کلید به ایران می‌شوند؛ چراکه مرزهای ایران در حوزه‌های زمینی، هوایی و دریایی امن‌ترین کشور جهان است.

فرمانده جبهه مقاومت اسلامی با بیان اینکه اروپایی‌ها امروز درصحنه‌ی داعش به دریوزگی افتادند، اظهار داشت: آنهایی که زمانی پشتیبان و حامی ایجاد گروهک داعش بودند، امروز از هر گزینه‌ای برای حذف آنها استفاده می‌کنند، امروز بر این باورند که ایران هر چه می‌خواهد بگوید تا بدهیم اما داعش اروپایی نداشته باشیم و در یک جلسه اخیر در پایان جلسه یادآور شدند که‌ ای کاش ما با رهبر ایران بودیم.

وی مطرح کرد: امروز 1500 خانم داعشی به فرانسه آمدند که 1499 نفر از آنها حامله هستند و در نظر دارند تا نطفه‌های خود را در فرانسه به دنیا بیاورند، امروز اروپایی‌های حقوق به حقوق بشر نیز توجه نمی‌کنند و می‌خواهند این زنان با کودکان خود از بین رود.

سردار نوعی اقدم با اشاره به نزدیکی نیروی مقاومت به خاک اسرائیل، خاطرنشان کرد: علی رغم ادعای آمریکا در داشتن تجهیزات قوی و رصد قرارگاه‌های ما، اکنون ما در ۳ کیلومتری مرز اسرائیل سیم خاردار زدیم، آمریکا با تمام قدرت در نظرداشت تا حلب آزاد نشود، اما رزمندگان ما با حول و قوه الهی تصمیم گرفتند و همان‌گونه که خرمشهر را آزاد کردند، حلب را نیز نجات دادند.

وی افزود: رخنه در دل دشمن در دنیای جنگ، بیشتر از 15 کیلومتر نبود، اما ما توانستیم این رخنه را به 70 کیلومتر برسانیم، زمانی که به 35 کیلومتری آمریکا رسیدیم، کارشناسان آمریکا نسخه نوشتند که اگر می‌خواهید با ما درگیر نشوید از راه دیگری عبور کنید که در نظر آنها عبور از آن مسیر ناممکن بود، ما نیز با توکل بر خدا و تحمل تشنگی، گرسنگی، سرما و... دیوانه وار رفتیم.

هم رزم سردار قاسم سلیمانی با بیان اینکه امروز داعشی‌ها شکست خوردند، اذعان داشت: تنها 5 درصد در عراق داعشی داریم، 15 الی 18 درصد در سوریه که این مقدار نیز از لحاظ نظامی شکست‌ خورده است و آنها متوجه خطا و اشتباه خود شدند.

وی ادامه داد: در ابتدا داعشیان با عشق به دیدار پیامبر در روز قیامت قاشق و چنگال به کمر می‌بستند و تا یک سال اخیر آنها در هیچ جنگی فرار نمی‌کردند و در صورت شکستی، خود را انفجار می‌کردند؛ اما امروز فهمیدند که آمریکایی‌ها آنها را فریب داده و داعش توان جنگیدن ندارد و حتی در شهری به پوشیدن لباس زنانه نیز روی می‌آورند.

سردار نوعی اقدم با اشاره به شلیک 6 موشک از سوی ایران، تصریح کرد: آمریکا در این ادعا بود که لانچرهای ما زمان شلیک موشک را ارزیابی کرده و آن را در خود نطفه منهدم می‌کنند، اگر نشد در هوا آن را خنثی می‌کنند و در غیر صورت آن را از مسیر خود منحرف می‌سازند، اما وقتی ما 6 موشک را فرستادیم که به خداوند قسم حتی 10 متر اختلاف نیز در مقیاس نداشت، لانچرهای آمریکا نتوانست اقدامی کند. 

وی افزود: ما در نظر نداشتیم تا داعش را با این موشک‌ها برانیم، تنها می‌خواستیم زهرچشمی از عربستان بگیریم که این‌کار نیز صورت گرفتن و بعد از آن، پادشاه عربستان دستور داد که هیچ روزنامه یا رسانه‌ای حق ندارد علیه ایران مطلبی بنویسد.

فرمانده جبهه مقاومت اسلامی در پایان متذکر شد: تا قیام قیامت آمریکا و اسرائیل توانایی حمله به ایران را نخواهد داشت، چراکه در تمامی مراحل به‌ سختی کست خورده است.

انتهای پیام/

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
تلاش خودرو
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 3
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •