قاصدک
بانک انصار
موسسه کوثر
مدرسه میثاق
اسدزاده: بازی در تراکتورسازی رویای من بود/ پارس جنوبی جم با انگیزه صد برابری به تبریز می‌آید
 • 1396/07/15 18:09
 • 92160
پرشورها بدون استثناء بهترین هواداران فوتبال هستند

اسدزاده: بازی در تراکتورسازی رویای من بود/ پارس جنوبی جم با انگیزه صد برابری به تبریز می‌آید

بازیکن بومی و جوان تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد بازی با پیراهن این تیم در لیگ برتر رویای دوران نوجوانی‌اش بوده است.

گروه ورزشی آناج: با استخدام یحیی گل‌محمدی در تیم تراکتورسازی و به واسطه توفیق اجباری به دلیل محرومیت از نقل و انتقالات، روز به روز شاهد ظهور بازیکنانی جوان در ترکیب این تیم هستیم که هواداران را بسیار به آینده امیدوار کرده‌‌اند.

نکته جالب توجه اینکه اکثر این بازیکنان، بومی و از محصولات باشگاه تراکتورسازی هستند. آنها با درخشش خود می‌توان گفت روح تازه‌ای به فوتبال آذربایجان دمیده‌اند و انتظار می‌رود در چند سال آینده همچون دهه هفتاد شاهد حضور پرتعداد ملی‌پوشانی از این دیار در ترکیب تیم ملی کشورمان باشیم.

یکی از این نفرات جوان «امیر اسدزاده» نام دارد، بازیکنی 21 ساله که متولد 23 آبان 1375 است و در بازی دربی تبریز توسط کادر فنی سرخ‌پوشان رونمایی شد؛ وی با اینکه برای اولین بار در لیگ برتر به میدان می‌رفت اما نمایش قابل قبولی داشت و توانست نامش را بر سر زبان‌ها بیاندازد.

به بهانه اولین بازی این بازیکن بومی در لیگ برتر، گفت‌وگویی با وی انجام داده‌ایم که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

امیراسدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج در خصوص آخرین وضعیت تیمش اظهار داشت: خدا را شکر در فاصله تعطیلات لیگ برتر تمرینات خوبی انجام داده‌ایم و با بازگشت بازیکنان مصدوم‌مان الان شرایط بسیار خوبی داریم و برای دیدار با پارس جنوبی جم آماده می‌شویم.

بهترین کادر فنی لیگ برتر را داریم

بازیکن بومی تیم فوتبال تراکتورسازی با تمجید از کادر فنی تیمش تأکید کرد: خوشبختانه درحال حاضر بهترین کادر فنی را در بین تیم‌های لیگ برتر داریم و مطمئن باشید با تقویت تیم در نیم‌فصل، در پایان جزو سه تیم برتر مسابقات خواهیم بود. 

وی با بیان اینکه کادر فنی از همان روز اول نگاه ویژه‌ای به بازیکنان جوان داشت و جوانگرایی محصول این نگرش بود، افزود: بازیکنان جوان‌مان با درخشش خود ثابت کردند که در آذربایجان استعدادهای خوبی وجود دارد و ان‌شاءالله با کمک خداوند در چند سال آینده تراکتورسازی تیمی کاملا بومی خواهد شد و هواداران‌مان بیش از پیش به آن افتخار خواهند کرد.

بازی در تراکتورسازی رویای من بود

اسدزاده بازی با پیراهن تراکتورسازی را رویای خود دانسته و ابراز داشت: بنده از 13، 14 سالگی رویای بازی در لیگ برتر را داشتم و غایت آرزویم این بود تا در محبوب‌ترین تیم شهرم بازی کنم. خدا را صد هزار مرتبه شکر که این رویا پس از 8 سال به واقعیت تبدیل شد و به آرزوی خود رسیدم.

وی در مورد پروسه انتقالش از تیم‌های پایه به تیم بزرگسالان تراکتورسازی توضیح داد: من پیش از اینکه به تیم بزرگسالان محلق شوم، 3 سال در تیم جوانان بازی کردم و 2 سال هم در تیم امید عضویت داشتم.

ابراز رضایت از اولین تجربه بازی در لیگ برتر

جوان آینده‌دار تراکتورسازی در پاسخ به این پرسش که آیا از عملکرد خود در بازی با گسترش فولاد راضی است یا خیر، گفت: با توجه به اینکه در این دیدار اولین بازی‌ام را در لیگ برتر انجام می‌دادم از عملکردم در نیمه اول چندان رضایت نداشتم اما در نیمه دوم توانستم برای تیم مثمرثمر باشم که از این جهت بسیار خوشحالم و کاملا راضی هستم.

وی راجع‌ به اینکه چه عاملی باعث شد تا در دربی تبریز بدون استرس بازی کند، اذعان داشت: این مسئله قطعا به لطف بازیکنان بزرگ تیم و کادر فنی برمی‌گردد جایی که نفرات باتجربه ما نظیر مهدی کیانی، محمد ایرانپوریان و حتی سینا عشوری که مصدوم بود در حق جوانان تیم بزرگی می‌کنند و مخصوصا کادر فنی که الحق و الانصاف خیلی به جوانان‌مان روحیه می‌دهند.

با تدابیر کادر فنی در دربی اصلا استرسی نداشتم

بازیکن تراکتورسازی اضافه کرد: کادر فنی در طول یک هفته قبل از بازی با گسترش فولاد خیلی روی من کار کرد که این امر باعث شد تا بدون استرس در میدان حاضر شوم و حضورم در میدان به گونه‌ای بود که گمان می‌کردم در همان رده امید بازی می‌کنم و اصلا استرسی نداشتم.

اسدزاده در رابطه با احساسش از اولین بازی برای تراکتورسازی خاطرنشان ساخت: شاید باور نکنید اما فصل گذشته که بازی دربی بین تیم‌های تراکتورسازی و گسترش فولاد را تماشا می‌کردم با خودم می‌گفتم که خدایا چه می‌شود من هم روزی در کنار کیانی بازی کنم که خدا را شکر بعد از یک سال این رویای من نیز رنگ واقعیت گرفت.

محروم هم نمی‌شدیم جوانگرایی انجام می‌شد

وی درباره کاهش میانگین سنی تراکتورسازی در فصل جاری و بخصوص در دربی تبریز عنوان داشت: به شخصه معتقدم با حضور آقای گل‌محمدی اگر تیم محروم هم نمی‌شد جوانگرایی صورت می‌گرفت و خدا را شکر محرومیت توفیق اجباری بود تا این پروسه به خوبی انجام بگیرد.

این بازیکن همچنین به تمجید از هم‌تیمی‌های جوان خود پرداخته و یادآور شد: ما علاوه بر بازیکنانی چون محمد نادری، فاخر تهامی و امیر نصر آزادانی که روز به روز خود را در ترکیب تیم جا انداخته‌اند، بازیکنان بومی زیادی هم داریم که امسال به تیم اضافه شده‌اند و فقط منتظر فرصت هستند تا خودشان را نشان بدهند.

وی در پاسخ به سؤال دیگر با این مضمون که با بازگشت بازیکنان مصدوم نمی‌ترسد جایگاهش را در ترکیب ثابت تیم از دست بدهد، تأکید کرد: من کاملا مطیع دستورات کادر فنی هستم و هر تصمیمی بگیرند با جان و دل می‌پذیرم. 

پارس جنوبی جم با انگیزه صد برابری به تبریز می‌آید

اسدزاده در مورد دیدار پیش‌روی تیمش با پارس جنوبی جم بیان داشت: پارس جنوبی جم علیرغم اینکه اولین فصل حضورش را در لیگ برتر تجربه می‌کند اما تا بدین جای فصل نشان داده که تیم خوبی دارد و قطعا بازی سختی خواهیم داشت. آنها مسلما با انگیزه‌ای صد برابر به تبریز می‌آیند ولی ما هم تراکتورسازی هستیم و مثل همیشه فقط با هدف کسب 3 امتیاز روانه میدان خواهیم شد.

وی درعین حال متذکر شد: من بسیار به این بازی خوش بین هستم و بر این باورم با حضور و کمک تماشاگران‌مان می‌توانیم 3 امتیاز را کسب کنیم.

هواداران‌مان لایق بهترین‌ها هستند

این بازیکن بومی فوتبال تبریز در مورد علت استقبال کم تماشاگران از بازی‌های خانگی تراکتورسازی گفت: خیلی دلایل در این امر دخیل هستند از جمله اتفاقاتی که در این چند سال برای تراکتورسازی افتاد و هواداران را دلسرد کرد. با این حال به نظرم تماشاگران ما در قیاس با سایر تیم‌ها استقبال خوبی داشته‌اند و هیچ موقع تیم خود را تنها نمی‌گذارند که به همین دلیل لایق بهترین‌ها هستند.

«پرشورها بدون استثناء بهترین هواداران فوتبال هستند.» وی با بیان این جمله تصریح کرد: هواداران‌مان امسال برای تیم سنگ‌تمام گذاشته‌اند علی الخصوص در سه دیدار ابتدایی که با وجود شکست، آنها نیم ساعت بعد از بازی در ورزشگاه می‌ماندند و کل تیم را تشویق می‌کردند.

امیر اسدزاده در پایان در واکنش به این سؤال که با امتیازاتی که تراکتورسازی از دست داده است چقدر می‌توان امیدوار بود این تیم در ادامه مسابقات در جمع مدعیان قرار بگیرد، پاسخ داد: هنوز 7 هفته تا پایان نیم‌فصل باقی مانده و مهمتر از آن نیم‌فصل دوم را در پیش داریم که ما اگر امتیازات دیدارهای آتی را کامل بگیریم شک نکنید می‌توانیم مدعی قهرمانی باشیم.
 

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
تلاش خودرو
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • تی تی
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۲۱:۳۱
  ماشالله. امیدوارم روز به روز بهتر بشی
  6 + 0 -
 • حمید
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۲۱:۴۰
  یاشاسین.
  همین الانم هم هواداران حاضر در استادیوم برای بازیهای تراختور از همه تیمها بیشتر هست تازه این کف تعداد حاضر در استادیوم هست. اگر موقعیت جغرافیایی استادیوم مناسب بود و اگر رفتار مناسب حین ورود هواداران به استادیوم صورت بگیره و برخی مسائل دیگر هر بازی بالای 50 هزار نفر راحت میتونست تماشاگر داشته باشه تراختور در استادیوم
  7 + 0 -
 • yashar
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۲۳:۳۱
  تلاش جوانان تیم باید تداوم داشته باشه تا در ترکیب فیکس تیم جای پای خودشونو محکم کنند. با یه بازی سریع اشباع نشن
  7 + 0 -
نظر شما
 • 3
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •