مدرسه میثاق
موسسه کوثر
بانک انصار
قاصدک
اگر همه اعضاء صورت‌‌جلسه انتخاب شهردار را امضاء نکنند، ‌آن را با 7 امضاء به تهران می‌‌فرستیم/ پروژه‌‌ها معطل روی کار آمدن شهین‌‌باهر است
 • 1396/07/11 14:44
 • 91992
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تبریز در گفت‌وگو با آناج؛

اگر همه اعضاء صورت‌‌جلسه انتخاب شهردار را امضاء نکنند، ‌آن را با 7 امضاء به تهران می‌‌فرستیم/ پروژه‌‌ها معطل روی کار آمدن شهین‌‌باهر است

محمدزاده گفت: عده‌‌ای از اعضاء گفته‌‌اند اول فکر می‌‌کنیم و بعدا صورت‌‌جلسه را امضاء می‌‌کنیم، این یک کم لطفی است و امضاء صورت‌‌جلسه فکر کردن نمی‌‌خواهد.

محرم محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار گروه اجتماعی آناج با بیان اینکه شش نفر از اعضای شورای شهر تا دیروز برگه انتخاب شهردار را امضا نکردهاند، اظهار داشت: همان روزی که شهردار انتخاب شد باید این برگه امضا می‌‌شد و آقای آجودان زاده نیز به عنوان دبیر شورای اسلامی شهر تبریز این برگه را تنظیم کردند و از اعضا خواستند تا آن را امضا کنند.

وی ادامه داد: دبیر جلسه برگه را به همه اعضاء داد تا امضاء کنند اما عده‌‌ای گفتند فکر می‌‌کنیم و بعداً امضاء می‌‌زنیم، اینکه به چه چیز و چه وقت فکر خواهند کرد را نمی‌دانم، انتخاب شهردار مصوبه‌‌ای بود که با دستور جلسه پیش رفتیم و تمام کارها و  آراء قانونی بوده است و این عدم امضای اعضا یک کم لطفی است که امیدواریم زودتر حل شود.

عضو شورای تبریز با اشاره به اینکه هدف ما انتخاب هرچه سریعتر شهردار برای رسیدگی به امور شهر بوده است، توضیح داد: هدف این نبود که هرچه سریعتر شهردار را انتخاب کنیم و هرکدام کنار بکشیم، امیدواریم همه دوستان همکاری کنند تا هرچه سریعتر صورت جلسه امضا و به تهران فرستاده شود.

وی اذعان کرد: واقعیت این است که قرار نیست اگر این دوستان امضا نکردند شهردار، شهردار نباشد و ما می‌خواهیم با تعامل همه اعضا آن را امضا کنند تا با روند قانونی پیش رویم؛ ادامه این راه را برای آینده شهر خوب نمی‌بینم، امروز کارها در شهرداری روی زمین مانده و فصل کار از دست می‌رود و تمام پروژه‌ها ابتر مانده است و همه منتظرند شهردار بر سر کار بیاید.

محمدزاده با اعلام اینکه شهین‌‌باهر با هفت رای به عنوان شهردار قانونی تبریز انتخاب شده و کسی نمی‌تواند حرفی داشته باشد، تاکید داشت: این یک کم لطفی است که برگه انتخاب شهردار امضا نمی‌شود، در دوره گذشته هم مشابه این اتفاق افتاده بود و در آخر با امضای کسانی که پای برگه بود به تهران رفته و موافقت گرفته بود اما هدف ما این است که با رای تمام اعضا این اتفاق رخ دهد.

وی بیان کرد: انتظار داریم که تا فردا این مساله تمام شود و تمام اعضا برگه را امضا کنند و روند قانونی در مورد انتخاب شهردار طی شود.

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
تلاش خودرو
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •