موسسه کوثر
مدرسه میثاق
صدور 65000 پروانه فعالیت نظام صنفی کشاورزی در آذربایجان شرقی
 • 1396/06/26 19:30
 • 91029

صدور 65000 پروانه فعالیت نظام صنفی کشاورزی در آذربایجان شرقی

رییس هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی آذربایجان شرقی ازصدور 65000 پروانه فعالیت نظام صنفی کشاورزی در آذربایجان شرقی خبرداد.

به گزارش آناج به نقل از باشگاه خبرنگاران، عطاله هاشمی رییس هیئت مدیره نظام صنفی کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: عضویت و صدور 65هزار پروانه فعالیت نظام صنفی کشاورزی در 20شهرستان برای کشاورزان و شاغلان بخش کشاورزی استان را باید از مهم ترین اقدامات نظام صنفی آذربایجان شرقی قلمداد کرد.

وی گفت: تلاش درجهت افزایش اشتغال در زنجیره تولید کشاورزی و توسعه سرمایه گذاری از برنامه های مهم نظام صنفی آذربایجان شرقی در سال 96 است.

وی افزود: انجام اقدامات لازم در جهت ارتقای سطح مهارت و دانش اعضا و همچنین سطح تکنولوژی در امور تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی در برنامه های نظام صنفی گنجانده شده است.

وی خاطرنشان کرد: نظارت و کنترل بر تولید محصول سالم و با کیفیت در مراحل مختلف با هماهنگی و همکاری دستگاه های ذیربط از مهم ترین برنامه های نظام صنفی است.

هاشمی اجرای بیمه را از خواسته های اعضاء دانست و ادامه داد: اجرای بیمه تامین اجتماعی کشاورزان از خواسته های صنفی اعضاء نظام صنفی است.

وی با بیان اینکه هویت بخشی مضاعف به دارنده پروانه به عنوان یک سند شناسایی از مزایای پروانه نظام صنفی است، گفت: ایجاد امکان در هماهنگی و ارتباط با سایر نهادهای مؤثر در فرآیند تولید تا فروش و بازار رسانی محصولات کشاورزی از جمله اتاق های بازرگانی، با مدیریت نظام صنفی محقق خواهد شد.

دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی آذربایجان شرقی نیز گفت: تلاش درجهت مصرف بهینه آب و نهاده های کشاورزی و افزایش بهره وری از برنامه های نظام صنفی استان در سال جاری است.

کریم ذوالفقاری بااشاره به یکی از وظایف نظام صنفی کشاورزی استان افزود: ارتقای سطح آگاهی دانش ومهارت اعضاء و ترویج شیوه های نوین در امور تولیدی و خدماتی بخش کشاورزی از وظایف نظام صنفی کشاورزی استان است.

وی خاطرنشان کرد: توسعه پوشش بیمه ای کارگران و کارفرمایان بخش کشاورزی نیز از برنامه های نظام صنفی کشاورزی استان در سال 96 است.

ذوالفقاری ادامه داد: برگزاری جلسات اعتباربخشی به پروانه فعالیت نام صنفی کشاورزی و معرفی نظام صنفی کشاورزی در جلسات شورای اداری شهرستانها، فرمانداریهاف و مدیران ادارات جهادکشاورزی، برق، آب، صندوق بیمه محصولات و... از برنامه های اجرا شده نظام صنفی استان بوده است.

دبیر اجرایی نظام صنفی کشاورزی آذربایجان شرقی یادآور شد: همکاری با برق منطقه ای در راستای استفاده رایگان از برق مصرفی با رعایت ساعات پیک و اختصاص امتیاز و همینطور انشعاب به فعالیت های کشاورزی با ارائه پروانه نظام صنفی در سیاست های سالجاری نظام صنفی استان گنجانده شده است.

وی بااشاره به یکی از خواسته های صنفی اعضاء نظام صنفی افزود: سنددار کردن اراضی کشاورزی بر پایه نثبیت وضع موجود از مطالبات اعضاء نظام صنفی استان است.

ذوالفقاری نظارت بر تولید محصولات باکیفیت را از وظایف نظام صنفی دانست و تاکید کرد: نظارت و کنترل بر تولید محصولات

باکیفیت در مراحل مختلف با همکاری و هماهنگی دستگاه های ذیربط از دیگر وظایف نظام صنفی کشاورزی استان است.

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
تلاش خودرو
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •