ایستگاه مهر اوج خدمات رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی
 • 1396/06/20 12:31
 • 90461
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه عنوان کرد؛

ایستگاه مهر اوج خدمات رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه آغاز مدارس و ماه مهر را اوج خدمات رسانی ناوگان حمل و نقل عمومی تبریز دانست.

به گزارش آناج  به نقل از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، فرخ جلالی با اشاره به اینکه سازماندهی ناوگان، اصلی ترین موضوع در حوزه مدیریت حمل ونقل شهری می باشد گفت: توزیع متوازن  و ساماندهی مجدد ناوگان اتوبوسرانی ، بازسازی بخشی از اتوبوسها و ارتقاء کیفیت تاسیسات حمل و نقل درآستانه آغاز سالتحصیلی جدید در اولویت کاری  شرکت واحد قرار دارد.

جلالی با اشاره به لزوم بازسازی ظاهری اتوبوسهای فعال در شبکه بخش خصوصی تصریح کرد: در ناوگان بخش خصوصی بیش از 120 دستگاه اتوبوس از جز تا کل مورد بازبینی و بازسازی قرار گرفته که تاکنون تعداد 108دستگاه مورد بازسازی وتعداد 12دستگاه نیز جهت اورهال و آماده سازی برای رفع نواقصات اعزام گردیده اند.

عضو کمیته فنی شورای ترافیک شهرستان تبریز افزود: دربحث اصلاح وضعیت آسفالت مسیر تندرو با همکاری و هماهنگی سازمان عمران شهرداری تبریز، حدفاصل ایستگاههای آبرسان تا باغ فجر بصورت اساسی در دست مرمت و اصلاح بوده و امیدواریم بخشی از مسیر سامانه تندرو تا قبل از آغاز سال تحصیلی به لحاظ زیر ساختی برای عبور و مرور اتوبوسهای تندرو مناسب سازی شود.

وی در ادامه اظهار داشت روند نوسازی سایبانهای ایستگاه اتوبوس  همچنان در دستور کار شرکت واحد اتوبوسرانی قرار داشته و در سال جاری ایستگاههای میدان شهداء ، صدر، طوبی ،وپایانه آبرسان  نوسازی شده و تاآخر شهریورماه پایانه آبرسان بطور کامل  نوسازی ومورد  بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی افزود: در حوزه نوسازی باجه های شارژ و فروش کارت بلیط در سطح شهر خوشبختانه اقدامات موثری انجام شده و امسال نیز کل باجه های مسیر تندرو و پایانه های اتوبوسرانی با همکاری بانک شهر نوسازی خواهند شد  و در حال حاضر  نوسازی تعداد 35 دستگاه از باجه ها در دست اقدام می باشد که به زودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی خاطر نشان کرد در کنار اقدامات صورت گرفته در حوزه آماده سازی ناوگان ، بخشی از توان فکری ، مهندسی ، و عملیاتی درراستای  کنترل و بهینه سازی سوخت مصرفی به کار گرفته شده و پروژه  اصلاح کلی جایگاه سوخت  داخل مجتمع شرکت واحد با توجه به عمربیش از سی سال و فرسودگی مخازن و اتصالات، در جهت  جلوگیری از هدر رفت  سوخت و به تبع آن کاهش هزینه های مرتبط در تامین سوخت مایحتاج ناوگان با اعتباری بالغ  بر200میلیون تومان آغاز شده است.

مدیرعامل اتوبوسرانی کلانشهر تبریز در خصوص استقبال از مهرو آغاز سال تحصیلی جدید ادامه روند برگزاری جلسات تخصصی نسبت به برنامه ریزی در راستای شناسایی کمبودها ونارسائی ها برای آماده سازی ناوگان را ضروری دانست وافزود: معاونتهای  اداری ومالی ، اجرایی، فنی و خصوصی سازی این شرکت وظایف قانونی و محوله خود را در جهت یکپارچگی و رفع نواقصات احتمالی برای ارائه خدمات مورد نیاز شهروندان در حوزه حمل ونقل عمومی بطور احسن  انجام دهندتا بتوانیم رضایت شهروندان را درحوزه حمل ونقل عمومی حصول نماییم.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در پایان به مهمترین اقدام اتوبوسرانی در آستانه بازگشایی مدارس اشاره و تصریح کرد: همزمان با بازگشایی مدارس تعداد 13 دستگاه اتوبوس دوکابین جدیددر سامانه تندرو  وارد چرخه ناوگان اتوبوسرانی شد و باورود این  تعداد اتوبوس شاهد افزایش کیفیت خدمات و رضایتمندی شهروندان از ناوگان اتوبوسرانی بوده وتعداد 20 دستگاه اتوبوس دیگرنیز در مسیرهای بخش خصوصی تا آخر شهریور راه اندازی ومورد بهره برداری مسافرین قرارخواهد گرفت.

گفتنی است با توجه به ضرورت آماده سازی ناوگان حمل ونقل عمومی درراستای بازگشایی مدارس ، دومین جلسه ستاد مهر شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با حضور مدیر عامل به منظور فراهم آوردن رفاه عمومی شهروندان بویژه دانش آموزان و دانشجویان برگزار گردید.

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •