مدرسه میثاق
موسسه کوثر
بانک توسعه تعاون آماده ارایه خدمات متنوع ارزی به فعالان اقتصادی آذربایجان شرقی است
 • 1396/05/21 09:02
 • 87941
مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی؛

بانک توسعه تعاون آماده ارایه خدمات متنوع ارزی به فعالان اقتصادی آذربایجان شرقی است

مدیر شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی از آمادگی این بانک دولتی جهت ارایه انواع خدمات ارزی به فعالان اقتصادی این استان خبر داد.

به گزارش آناج به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب آذربایجان شرقی ، "غفور اصغر رضایی" در جلسه مشترک فعالان اقتصادی آذربایجان شرقی با مدیران بانک توسعه تعاون با محوریت خدمات ارزی در اتاق بازرگانی تبریز افزود:  بانک توسعه تعاون، یکی از بانک های دولتی کشور بوده و از سال 1388 به عنوان بانک دولتی در شبکه بانکی خدمت می کند، اظهار داشت: این بانک با توجه به سابقه خود در حال حاضر 395 شعبه در سطح کشور دارد که از این تعداد 28 شعبه متعلق به آذربایجان شرقی است.

وی در ارتباط با شبکه بانکداری الکترونیکی، بانک توسعه تعاون، بیان کرد: این بانک در سایه تلاش گروه فعال و زبده در حوزه بین الملل خود، در بحث موارد ارزی یکی از بانک های مطرح و توانمند کشور است.

رضایی در پایان تصریح کرد: در همین راستا، به دلیل ظرفیت های موجود در بانک توسعه تعاون و نقش این بانک به عنوان یکی از  طرفین صندوق توسعه ملی در خصوص تخصیص اعتبار، هر زمان در  خدمت فعالان اقتصادی است، بنابراین فعالان اقتصادی چنانچه در بحث فعالیت های ارزی و صندوق توسعه ملی، نیازمند ارائه تسهیلات ارزی باشند، تیم کاری بانک توسعه تعاون در هر زمان آماده ارائه خدمات است.

این گزارش حاکی است، ابراهیمی مسئول کارگزاری و امور بین الملل بانک توسعه تعاون نیز با حضور خود در این جلسه بر اهمیت بخش اقتصادی در کشور تاکید کرد و گفت: همانطور که مستحضر هستید، مسائل اقتصادی و همچنین روابط بین الملل برای کشور بسیار حائز اهمیت است و جزئی ترین مسائل در این ارتباط برهیچ کس پوشیده نیست. ما از تامین نیازهای اولیه تا رسیدن به اهداف بلند تر درگیر مسائل اقتصادی هستیم.

وی ادامه داد: بانک توسعه تعاون در بخش عملیات ارزی این امکان را دارد که با توجه به 22 رابطه کارگزاری برقرار شده، با 15 کارگزاری که بانک مرکزی امکان تخصیص ارز را برای آن ها فراهم نموده، به ارائه خدمات بپردازد، البته با توجه به خدمات صرافی بانک توسعه تعاون، این فعالیت و خدمات صرفا محدود به روابط کارگزار بانک نیست. صرافی بانک این امکان را در کشور های دیگر فراهم کرده است.

رئیس اداره کارگزاری و امور بین الملل بانک توسعه تعاون از  خدمات ارائه شده این بانک در خصوص اعتبار اسنادی سخن به میان آورد و گفت : با توجه به بخشنامه های موجود در بحث رعایت محدوده های مواد اولیه، ضمانت ها، حواله ها و تسهیلات ارزی مختلفی ارائه می شود.

ابراهیمی خاطر نشان کرد: باتوجه به اینکه بانک از منظر بروکراسی و ساختار سازمانی اداری بانکی فربه نیست و این دغذغه در خصوص سایر بانک هاهمواره اعتراض فعالان اقتصادی را در عرصه اداری و دولتی در پی داشته است، سیاست های این بانک بر لحظه است تا در سریعترین زمان ممکن گستره خدمات خود را افزایش داده و به ارائه این خدمات بپردازیم.

وی در این خصوص ادامه داد: اهمیت بحث فعالیت اقتصادی استان، به ویژه بخش صادرات و واردات برهیچ کس پوشیده نیست و ما برآنیم با بهبود خدمات خود این فرصت را برای شهروندان عزیز فراهم آوریم تا برای یک بار هم که شده، مشتری بانک توسعه تعاون بشوند و مطمئن هستیم که به عنوان مشتریان وفادار ما باقی خواهند ماند.

ابراهیمی در پایان سخنان خود با اشاره به موضوع مطرح شده در خصوص صدور ویزا کارت ها، خاطرنشان کرد: در این خصوص با شورای بانک ها در خصوص صدور ویزا کارت و مستر کارت جلسات متعددی داشته ایم، اما امکان به رویه انداختن این موضوع برای بانک مرکزی هم کاری دشوار است، چراکه طبق جلسات برگزار شده بانک توسعه تعاون با بانک مرکزی دال بر بررسی این موضوع در دو کشور روسیه و ارمنستان، با مشکلات عدیده مواجه شدیم که باید با گذشت زمان و رایزنی های بیشتر به نتیجه مطلوب دست یابیم.

گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی می افزاید؛ در ادامه این نشست مشترک "صمد حسن زاده" رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن تبریز نیز با اشاره به خدمات بانک توسعه تعاون از فعالان عرصه اقتصادی استان خواست تا از این خدمات بهره گیرند.

وی خطاب به مدیران بخش خصوصی اظهار داشت: خدمات ارزی این بانک می تواند بخشی از نیازهای فعالان اقتصادی استان را تامین نماید.

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
تلاش خودرو
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •