طرح تنظیم خانواده به سبک اروپایی نتیجه ای جز انقراض شیعیان ندارد
 • 1396/04/21 20:52
 • 85371
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب سپاه؛

طرح تنظیم خانواده به سبک اروپایی نتیجه ای جز انقراض شیعیان ندارد

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب سپاه گفت: طرح تنظیم خانواده به سبک اروپایی نتیجه ای جز انقراض نسل شیعه نخواهد داشت.

به گزارش آناج به نقل از مهر، حجت‌الاسلام ابوالفضل عباسی ولایی ظهر چهارشنبه در گردهمایی حجاب و عفاف با محوریت " صیانت از حریم خانواده " که به مناسبت هفته حجاب و عفاف در پارک شیخ شهاب الدین اهری برگزار شد، اظهار کرد: حجاب و عفاف در عرصه ایمان است و هویت دینی و ایمانی وابسته به اجرای این دستور الهی است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب سپاه با اشاره به اینکه حجاب و عفاف پیوند جدانشدنی دارند، افزود: اگر فردی حیا نداشته باشد در واقع ایمان هم ندارد و اصلا امکان ندارد که کسی حیا نداشته باشد ولی از وجود ایمان بی نصیب بماند و حیا حتی از دین مبین اسلام نیز بالاتر است.

وی ادامه داد: اندیشمندان ایرانی نیز بر این اصل معتقد هستند که وسعت حیا بسیار بیشتر از ایمان بوده و حیا در عره حیوانیت به هیچ وجه جایی ندارد و آن چیزی که حیوان و انسان را از همدیگر جدا می کند همان حیا است.

مجلس و دولت قدم محکمی برای خانواده و حیا و عفت برنداشته اند

حجت‌الاسلام ولایی با ذکر این که در ممالک غربی موضوعی به نام طلاق وجود ندارد و آیا این حرکت به منزله احترام گذاشتن به امر ازدواج است؟ گفت: عدم وجود طلاق و زندگی مجردی در جوامع غربی یک تنبیه بوده و چنین می گویند که کسی اگر طلاق بگیرد دیگر حق ورود به بهشت را نخواهد داشت و در این کشورها کسی که ازدواج کرده دیگر حق تجربه زندگی مجردی را ندارد.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب سپاه اضافه کرد: با سیاست ها و فرهنگ غلط غربی در خصوص ازدواج و طلاق به نوعی فروپاشی جنسی را در دنیا پراکنده کرده به طوری که قبلا جمعیت آمریکا ۳.۵ درصد بود که اکنون به ۱.۸ درصد رسیده است.

وی با ابراز تاسف از اینکه تاکنون مجلس ها و دولت ها قدم محکمی در زمینه خانواده و خانه و حیا و عفت برنداشته اند، تصریح کرد: برای سر و سامان دادن به مسائل فرهنگی و خانواده نه مجلس حال کافی داشت و نه در دولت عزم جدی وجود داشت که بتوان به این مسائل به طور جدی ورود پیدا کند در حالی که تاثیرات شومی که اروپا وجود دارد و باید خانواده های ایرانی از آن ها محفوظ بماند متاسفانه برخی ها در این زمینه نیز کمک کرده و می کنند.

ضرورت تبدیل تجمعات روز حجاب و عفاف به مطالبه ملی

حجت‌الاسلام ولایی خواستار تبدیل تجمعات روز حجاب و عفاف را به مطالبه ملی شد و گفت: قوانینی که بتواند از حجاب و عفاف و خانواده در برابر تاثیرات فرهنگ غربی حفاظت کند هنوز در کشور و در شان جمهوری اسلامی مشاهده نشده، عده ای قصد داشتند تا همان تنظیم خانواده ای که موجب فروپاشی خانواده های اروپایی شده را در ایران اجرا کنند و به آن نیز علاقه مند بودند.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب سپاه با تاکید بر اینکه تعدیل جمعیت در کشور برعکس آن چه مطرح می کنند اتفاق افتاده و به جای اینکه اول روستا تعدیل جمعیت شروع شود از پایتخت شروع شده است، بیان کرد: متاسفانه برخی ها هر اندازه ای که ثروتمند می شوند تنها به تک فرزندی فکر می کنند اگر این رویه پیش رویم قطعاً فرزندان نسل های آینده معنا و مفهوم دایی، عمه و خاله در کتاب ها مطالعه کنند.

وی با ذکر اینکه طرح تنظیم خانواده به سبک اروپایی نتیجه ای جزء انقراض نسل شیعه نخواهد داشت، خاطرنشان کرد: مدتی است که آمار فوتی ها در مقایسه با ولادت ها افزایش یافته به طوری که توسعه و پیشرفت کشور از طریق نسل جوان محقق می شود.

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •