مدرسه میثاق
موسسه کوثر
از آمریکایِ کودتا تا آمریکایِ کدخدا/ ارتباط وقایع 88 با اعلام حمایت دوباره‌ی جهان استکبار از براندازی نظام اسلامی
 • 1396/03/27 11:39
 • 82316
خصومت‌های ذاتی ذات پلید؛

از آمریکایِ کودتا تا آمریکایِ کدخدا/ ارتباط وقایع 88 با اعلام حمایت دوباره‌ی جهان استکبار از براندازی نظام اسلامی

آیا اعتراف مستند و رسمی آمریکا به انجام کودتای ۲۸ مرداد، دشمنی و دد منشی و خوی استکباری شیطان بزرگ را نشان نمی دهد یا حتی کودتاه هم اگر از آمریکا صادر شود نشانه صلح و تعامل مسالمت آمیز دوجانبه است؟

گروه سیاسی آناج: بالاخره بعد از سپری شدن بیش از نیم قرن در دومین مرحله اسناد مربوط به یک کودتای کثیف که کدخدا راسا مدیریت کرده بود، انتشار یافت. 

انتشار یافت و ما فهمیدیم که کدخدا به برخی دولت‌ها کمک مالی هم می‌کند، ۵ میلیون دلار آن هم ۵۴ سال پیش پول کمی نیست! کمک تبلیغاتی هم می‌کند، اصلا برایشان روزنامه می‌زند و خبرنگار هم می‌خرد، حتی برای مسئول رده بالای کشور متن سخنرانی هم دیکته می‌کند، اینها همه توهم توطئه نیست اعترافات مستند شیطان بزرگ است در سند وزارت خارجه، که ایالات متحده منتشر کرده است. 

اینها و بزرگتر از اینها جای هیچ تعجبی ندارد، این اقدامات نه محدود به کشور ماست و نه محدود به زمان سابق. جای تعجب عبرتی است که برخی‌ها نمی‌گیرند و یا نمی‌خواهند بگیرند.

تعجب اینجاست که عده‌ای در قامت مسئول نظام اسلامی انگشت افراط گرایی را به‌سوی دلسوختگان ملت خود نشانه گرفته‌اند، آیا افراطی بزرگتر از این که، کشوری هزاران کیلومتر در آن سوی مرزهای یک کشور برای ملتی دیگر رئیس دولت بردارد و بگذارد. اما دریغ از اینکه کدخدا را افراطی بدانند.  

تعجب اینجاست که انگشت اشاره بیسوادی به سوی آگاه مردانی است که نه تنها تاریخ این کشور را زندگی کرده‌اند بلکه جان سوخته آتش افروزی دشمنان این مرز و بوم هستند. باید به آنها فهماند این که آمریکا کودتاچی است حرف بیسوادها نیست! حرف کلاغ‌ها هم نیست! حرف وزارت خارجه مهد دموکراسی و آزادی است! لطفا باور کنید و عکس العمل مناسب نشان دهید، سکوت برای آگاهی ضرر دارد. آیا بیسوادی بزرگتر از این که دشمن بزرگمان اسناد غداره کشی اش را رو می‌کند و ما هنوز چشم امید و دل اعتماد به او داریم؟

تعجب اینجاست که انگشت اشاره جنگ طلبی به سوی مدافعان استقلال و اقتدار کشور عزیزمان است، آیا جنگ طلبی بزرگتر از این که شیوخ خوش نشین حوزه خلیج فارس را هار می‌کنند و مسلح به سلاح‌هایی، که شیوخ مرتجع عرب آن سلاح‌ها را در خواب هم ندیده‌اند یا جنگ طلبی بزرگتر از این که داعش می‌پرورند برای از بین بردن آرامش و امنیت و حتی زندگی مردمان‌مان؟ صد حیف که جنگ طلبی  آمریکا هم صلح است و دفاع مشروع ما جنگ طلبی!

شگفتی اینجاست که وقتی می‌گویند حوادث سال ۸۸ فقط یک حوادث ساده نبود بلکه فتنه براندازی بود،  آقایان از عصبانیت رخساره سرخ می‌کنند و امروز می‌بینیم شیطان بزرگ رسما از برنامه‌های براندازی اعلام حمایت می‌کند!

تعجب اینجاست که کنگره به ضرس قاطع تحریم‌های آتشین نثار اقتصاد و سیاست ما می‌کند اما کسی گوشش بدهکار اقتصاد مقاومتی نیست و همچنان اقتصاد متزلزل واردات محور، پتک بر پیکر تولید داخلی می‌کوبد و کارگران مشغول بیکاری‌اند. 

آیا اعتراف مستند و رسمی آمریکا دشمنی و دد منشی و خوی استکباری شیطان بزرگ را نشان نمی‌دهد یا کودتاه هم اگر از آمریکا صادر شود نشانه صلح و تعامل مسالمت آمیز دوجانبه است؟

آیا جا دارد باز هم ساده لوحانه بنشینیم و دستان خود را بسمت دستان کودتا و خدعه و نیرنگ دراز کنیم و سخن از بسط برجام هسته‌ای به برجام‌های دیگر بزنیم یا برجام جان بر لب را الگوی تعامل موفق منطقه‌ای معرفی کنیم! به راستی آمریکای کودتاچی پر رو تر است یا آمریکا دوستانی که چپ و راست سیلی آمریکا را خورده‌اند و باز دم از کدخدا می‌زنند؟

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
تلاش خودرو
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •