موسسه کوثر
مدرسه میثاق
قاضی‌پور: باشگاه تراکتورسازی فقط به هواداران واگذار می‌شود/ سرمربی جدید باید با سرمربی قبلی همخوانی داشته باشد
 • 1396/02/28 14:58
 • 79634
وقتی نماینده ارومیه نکونام را رد می‌کند!

قاضی‌پور: باشگاه تراکتورسازی فقط به هواداران واگذار می‌شود/ سرمربی جدید باید با سرمربی قبلی همخوانی داشته باشد

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد سرمربی جدید تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز باید با سرمربی قبلی این تیم همخوانی داشته باشد.

نادر قاضی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی آناج در مورد بحث واگذاری باشگاه تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: ابتدا باید عنوان کنم برد و باخت تیم تراکتورسازی همیشه برای من مهم بوده و در تمامی دوره‌های اخیر لیگ‌برتر هر موقع علیه این تیم بی‌احترامی یا اجحاف حقی صورت گرفته، همواره به عنوان یک مدافع پیگیر بوده‌ام. در مورد بحث واگذاری باشگاه هم باید بگویم زمانی که آقای آجورلو به مجلس آمدند، جلسه‌ای با ایشان داشتیم و به این نتیجه رسیدیم که باید سهام باشگاه به هواداران واگذار شود زیرا باشگاهداری پروسه سختی است، کمااینکه دولت در جای خود نتوانسته است از اداره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برآید.

تراکتورسازی فقط به هواداران واگذار می‌شود

وی اعلام کرد: سیاست و هدف آجورلو این است که فقط هواداران سهامدار باشگاه باشند و به شخصه سیاست وی را تأیید می‌کنم اما این امر نباید در ساختار باشگاه مشکلات ایجاد کند یا خدایی ناکرده به تیم تراکتورسازی ضربه وارد کرده و سبب افت این تیم شود؛ لذا معتقدم بحث واگذاری باشگاه تراکتورسازی باید بر اساس قوانین فدراسیون فوتبال و موازین بین‌المللی اجرایی گردد.

نقش دولت در مشکلات باشگاه تراکتورسازی

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در مورد اظهارات آجورلو که عنوان نموده "بنیاد تعاون بسیج در فصل گذشته هیچ ریالی به باشگاه کمک نکرده است"، اذعان داشت: بنیاد تعاون بسیج همیشه کمک حال تراکتورسازی بوده ولی همانطور که مستحضر هستید این بنیاد به دلیل طرح‌های عمرانی که انجام داده، از دولت طلبکار است و حتی وقتی که دولت بدهی‌هایش را پرداخت نکرده، بنیاد تعاون کمک مختصری به تیم داشته و همین امر باعث سرپا ماندن باشگاه شده است.

توصیه به اتحاد بین مدیرعامل و اعضای هیات مدیره

وی درباره اختلافات موجود بین مدیریت و اعضای هیات مدیره باشگاه تراکتورسازی که در طول فصل اخیر موجب بروز مشکلاتی در روند اجرایی این باشگاه شده و حتی یک بار هم جلسه هیات مدیره تشکیل نشده است، گفت: هر جایی که اختلاف باشد پای شیطان در میان است و هر پیروزی به دنبال اتحاد پدیده آمده است. به نظرم باید مدیرعامل و اعضای هیات مدیره اختلافات را کنار بگذارند چون این اختلافات در نهایت پای هواداران را به وسط می‌کشد و سزوار نیست هوادارانی که در سرما و گرما و در بدترین شرایط کنار تیم هستند و بی‌مهری زیادی هم دیده‌اند به خاطر این اختلافات آزرده خاطر شده و از تیم خود زده شوند.

سرمربی جدید باید با سرمربی قبلی همخوانی داشته باشد

قاضی‌پور در واکنش به گزینه‌های سرمربیگری تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز عنوان کرد: به نظرم باید فردی را به عنوان سرمربی تیم تراکتورسازی انتخاب کنند که با سرمربی قبلی همخوانی داشته باشد و اگر قرار است تغییری در مالکیت باشگاه صورت بگیرد باید در طی چند سال باشد تا سیستم آن دچار خلل نشود.

کنترل از راه دور روش درستی برای اداره یک باشگاه نیست

وی در رابطه با مشکلات مدیریتی چند فصل گذشته تراکتورسازی متذکر شد: مدیریت باشگاه ارثی نیست و از طرفی نباید مدیرعامل از تهران باشگاه را اداره کند چون مقر باشگاه تراکتورسازی در تبریز است و مدیرعامل حتماً باید مقیم این شهر باشد. اگر خواهان موفقیت هستیم کنترل از راه دور به هیچ عنوان روش درستی نیست چراکه هم هزینه‌بر است و هم فقط با افراد خاصی ارتباط خواهید داشت.

مدیرعامل و سرمربی تراکتور باید مقیم تبریز باشند

این نماینده مجلس در خاتمه با تأکید بر مدیریت ناصحیح باشگاه تراکتورسازی در دو فصل گذشته که به صورت کنترل از راه دور بوده است، تصریح کرد: اگر مدیرعامل و سرمربی تیم مقیم تبریز باشند و دائماً با هیات مدیره و هواداران که پشتیبان اصلی تشکیلات باشگاه هستند، ارتباط تنگاتنگی داشته باشند، یقیناً این ارتباط باعث وحدت خواهد شد و هر جایی که اتحاد باشد، منجر به موفقیت و پیروزی خواهد شد.
 

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
تلاش خودرو
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • امید تی تی
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۹
  بنیاد تعاون بسیج کمک مالی نکرده دیگه اینو گردن دولت نندازین. بنیاد تعاون بسیج با این تشکیلات اقتصادی عریض و طویل یعنی نمیتونه حداقل 10 میلیارد به باشگاهی پرداخت کنه که سهامدارش هست؟

  54 + 3 -
 • اشرف السادات
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۱
  بودن عباسی با اونهمه گاف وبدهی والله خجالت داره با بردار ش کمر تراختور رو شکوندن تزه میگه هیت مدیره تشکیل نشده تشکیل بشه تا تور پرتت کنن تو قورچای مرتیکه
  51 + 4 -
 • اشرف السادات
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۵:۳۳
  بودن عباسی با اونهمه گاف وبدهی والله خجالت داره با بردار ش کمر تراختور رو شکوندن تزه میگه هیت مدیره تشکیل نشده تشکیل بشه تا تور پرتت کنن تو قورچای مرتیکه
  37 + 4 -
 • تراختور عشق است
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۱
  درسته روحانی کاری برای آذربایجان نکرده ولی دیگه این به روحانی ربطی نداره. تعاونی بسیج یا سپاه پول نمیده و به وظیفه اش عمل نمیکنه چه ربطی به روحانی داره؟ هر چند دولت به اسدقلال و پیروزی کمک میکنه و باید به تراختور کبیر هم کمک کنه ولی اینجا نمیشه کوتاهی هیئت مدیره یا سهامداران باشگاه و تقصیر دولت دانست.
  42 + 3 -
 • تی تی
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۵:۴۴
  فقط سرمربی خارجی. فاتح تریم شنول گونش دنیزلی یا اسکوچیچ، گروس(مربی الاهلی) و....
  41 + 6 -
 • عارف
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۷:۰۳
  این مصاحبه رو اقای منصور عظیمی هماهنگ کردن میخوان قعله نوعی برگرده تراکتور
  37 + 1 -
 • حمید
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۷:۴۷
  بنظر من در حال حاضر باید 10درصد سهام در اختیار تعاونی بسیج باشه تا حداقل بازیکنان جوان خودمون بتونند سربازیشونو در تراختور بگذرونند. بخشی از سهام هم واگذار بشه به شهرداری یا یه نهاد با پشتوانه مالی قوی، تا به تدریج با پا گرفتن طرحهای اقتصادی باشگاه به مردم واگذار بشه. شهرداری هم بجای تیم داری حرفه ای فوتبال، در لیگ های دسته دو و سه به بازیکنان جوان آذربایجان میدان بده و هر فصل دو سه تا بازیکن خوب معرفی کنه به تراختور.
  16 + 15 -
 • TRAXTOR
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۷:۵۶
  یه پیج معروف در اینستاگرام با اطرافیان قلعه نویی و احتمالا با عباسی دست به یکی کردند تا برای تیم حاشیه درست کنند و آجورلو رو از راه بدر کنند و اونا بیان در باشگاه دوباره ساکن بشوند و دوباره شروع کنند به دلالی و کارهای گذشته. تیم برای قهرمانی دو جام بسته شده بود و حتی سهمیه هم نتونست بگیره قلعه نویی! الان باید حداقل 40درصد از قرارداد بازیکنان کسر بشه و حداقل 60 درصد از قرارداد قلعه نویی هم جریمه کنند. برخی بازیکنان هم دارن از شرایط باشگاه سو استفاده میکنند تا رقم قراردادشونو ببرن بالا و هم قرارداد فصل گذشته رو کامل بگیرن درصورتی که باید جریمه بشوند بخاطر این افتضاح در لیگ و جام حذفی. ما حامی منافع تراختور هستیم هرکی میخواد بره میتونه بره قطعا خودش پشیمان خواهد شد. تراختور به پشتوانه هواداران میلیونی اش همیشه بوده و هست و خواهد بود.
  39 + 9 -
 • تی تی
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۸:۳۲
  به هر حال قاضی پور تنها نماینده ای بوده که هر وقت لازم بوده با صدای بلند از تراکتور حمایت کرده،،، الانم اگه حرفی میزنه مطمئنن به سود تیمیا است،،،
  33 + 3 -
 • 7
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۸:۳۹
  قلعه نویی این فصل میلیاردها پول تراختور و هدر داد و مشخص شد مربی داخلی به درد تراختور نمیخوره. مربی بادانش خارجی. سه تا بازیکن آزاد هم میگیریم که از هفته سوم یا چهارم میتونند بازی کنند چون تیم ملی شهریور بازی داره و 10روز قبلش لیگ تعطیل میشه و در میانه های شهریور هم فرصت نقل و انتقالات تمام میشه و بازیکنان آزادمون میتونند بازی کنند.

  32 + 4 -
 • سعید
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۱۸:۵۱
  باید مربی به تیم بیاد که بتونه با جونها نتیجه بگیره یعنی بلد باشه با جونها کار کنه. بزرگترین بدبختی ما اینکه که هم عباسی و هم آجرلو تیمو دارن از راه دور کنترل میکنن اینطوری که مدیر عاعامل از وضعیت باشگاه خوب خبردار نمیشه و نتیجش این میشه که با وجود نامه اخطار فدراسیون آسیا مدیر عامل از مشکل باشگاه خبردار نمیشه و باشگاه از نقل و انتقالات محروم میشه و اگه خوب مدیریت نشه ممکنه تیم نتیجه نگیره و به لیگ یک سقوط کنه
  18 + 2 -
 • حسین
  پاسخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۳
  لطفا تو همه چیز آجرلو رو مقصرندونیین.ببینم اگه آجرلو قبل محروم شدنمون از این موضوع مطلع میشد یعنی همه چیز حل میشد؟مشکل ترختور پوله.آجرلو چه قبل محروم شدن میدونست چه بعدش مثل الان هیچ فرقی نمیکرد وقتی که باشگاه بزرگی مثل ترختور پول نداره و دست مدیرعاملش خالیه چه فرقی میکنه کی بدونه؟من که مطمینم آجرلو هر موقع و هرجا که از ترختور داره داره واسه ترختور کار میکنه لطفا شما هم همین فکرو کنین چون همینه
  4 + 0 -
نظر شما
 • 12
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •