مدرسه میثاق
موسسه کوثر
امیدوارم وقتی مسئول شدید فریدون را همه کاره نکنید!/ روحانی را تخریب نمی‌کنم اما باید امام‌زاده احترام خودش را نگه دارد
 • 1396/02/27 15:53
 • 79552
قاضی‌پور خطاب به دانشجویان تبریزی؛

امیدوارم وقتی مسئول شدید فریدون را همه کاره نکنید!/ روحانی را تخریب نمی‌کنم اما باید امام‌زاده احترام خودش را نگه دارد

نماینده ارومیه از رانت و فساد مالی مدیران دولتی انتقاد کرد و از دانشجویان خواست تا در صورت مسئول شدن فریدون را همه‌کاره نکنند!

به گزارش آناج، نادر قاضی‌پور ظهر امروز در جمع دانشجویان دانشگاه تبریز با اشاره به موضوع جلسه که در خصوص اقتصاد مقاومتی و فشار مسئولین دانشگاه مبنی بر لزوم نطق ملایم، ابراز داشت: به من گفته‌اند ملایم صحبت کنم، تند حرف نزنم، قبول می‌کنم اما چه کسی حق ملت را از چنگال برخی مسئولین که جیب خودشان را پر می‌کنند خواهد گرفت.

وی با اشاره به تصویب قانون ششم و مفاد اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: این همه قانون مدون برای اقتصاد وجود دارد، همچنین اگر به ده درصد سخنان رهبری عمل می‌کردند همه شاغل بودند و امروز مشکل اقتصادی وجود نداشت؛ در قانون تصویب کردیم که دو شغله بودن ممنوع است، اما نود درصد کابینه شغل دوم دارند، قانون تصویب کردیم که اشتغال بازنشستگان ممنوع می‌باشد اما 80 درصد هیئت دولت بازنشسته‌اند.

نماینده مردم ارومیه با اشاره به نبود امنیت شغلی در کشور گفت: به دانشجو می‌گویم چرا فوق‌لیسانس و دکتری نمیخوانی، می‌گوید برای چه بخوانم زمانی که ضمانت شغلی ندارم و من واقعا از این وضعیت خجالت زده‌ام و میگویم ای‌کاش زمین باز شود و مرا در خود فرو ببرد!

قاضی پور با اشاره به تفاوت انتقاد و تخریب در جامعه، تشریح کرد: من آقای روحانی را تخریب نمی‌کنم، چرا که او رئیس جمهور و شخص دوم مملکت است ولی به ایشان می‌گویم که امام زاده باید خودش احترام خودش را نگه دارد.

وی با انتقاد از آمار دولت در خصوص دریاچه ارومیه افزود: من به خاطر همین انتقادات رد صلاحیت شدم! آمار ارتفاع دریاچه ارومیه مشخص است، در طی چهارسال با وجود سیل و بارش های فراوان، 11 سانتی‌متر از سطح آب دریاچه کم شده است و باید گفت که ستاد احیاء دریاچه ارومیه ستاد مرگ است نه احیا!

نماینده مردم ارومیه در مجلس با اشاره به قوانین ایران درخصوص قرارداد های تجاری اظهار داشت: در جمهوری اسلامی دو شرکت خودروسازی حق ندارند به صورت عرضی باهم فعالیت کنند و مشترکا با شرکت خارجی قرارداد امضا کنند، آقایان مخفیانه یک نفر را از شرکت پژو فرانسه آوردند و با دو شرکت خودروسازی ما قرارداد امضا کرد درحالی که باید ابتدا اگر پژو قصد حضور مجدد در  ایران را داشت می‌آمد و از ملت ایران بخاطر اعمال تحریم معذرت می‌خواست و غرامت پرداخت می‌کرد و سپس با یکی از شرکت‌هایمان قرارداد می‌بست در حالی آمدند و امضا کردند و به این تخلف بزرگ هم افتخار می‌کنند!

قاضی پور با اشاره به وظیفه ذاتی دولت‌ها در رسیدگی به محرومان گفت:من عاشق بهزیستی ها و کمیته امدادی ها و سرباز کارگران بی دفاع هستم دولت هم باید اینگونه باشد؛ ملت ثابت کرده است که اگر دولتی به فکر مردمش نباشد 4 ساله است و ما اینجا به آقای روحانی می‌گوییم بای بای!

وی با اشاره به اهمیت انتخابات و استحکام بخشیدن آن در کشور افزود: من از همه می‌خواهم روز جمعه بجای هیئت ، دید و بازدید و استراحت به پای صندوق‌های رای بیایند و کار را تمام کنند.

قاضی پور با اعلام حمایت از سید ابراهیم رئیسی عنوان کرد: بنده چون آقای رئیسی را از جوانی می‌شناسم و به هوش و ذکاوت و مدیریت او ایمان دارم به ایشان رای خواهم داد.

وی با انتقاد از تهمت ناروا به رئیسی در خصوص اعدام‌ها نیز گفت: بیشترین اعدام ها در زمان آقای موسوی خوئینی ها که اکنون از نزدیکان عده‌ای شده است انجام شده و تهمتش برای آقای رئیسی مانده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس با اشاره به توانایی صادرات انواع محصولات از جانب ایران اظهار داشت: ما می‌توانیم صادرات داشته باشیم و واردات کالایی را که در داخل تولید می‌شود صفر کنیم اما زمانی که وزیر بهداشت و درمان ماشین میلیاردی سوار می‌شود امکان تولید ملی ایجاد نمی‌شود.

قاضی پور در انتهای سخنان خود با اشاره به آینده و فرصت پیش روی دانشجویان برای تصدی مسئولیت های کلیدی در کشور گفت: آرزو میکنم در آینده نزدیک شما هم مسئول شوید اما فامیل خود را به مسئولیت ها نیاورید و عدالت را جاری کنید.

قاضی پور پس از این سخنان با کنایه ای به روحانی خطاب به دانشجویان گفت: امیدوارم وقتی مسئول شدید فریدون را همه کاره نکنید! 

جلسه سخنرانی قاضی پور در ادامه با پرسش و پاسخ دانشجویان همراه بود و برخی از دانشجویان نیز پس از اتمام جلسه با وی عکس یادگاری گرفتند.

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
تلاش خودرو
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •