موسسه کوثر
مدرسه میثاق
هیس انتقاد ممنوع حتی شما شهروند گرامی
 • 1395/12/26 12:03
 • 75768
اینجا همه چی آرومه!!

هیس انتقاد ممنوع حتی شما شهروند گرامی

برخی از مسولین شهرستان فکر میکنند که خبرنگاران میرزا بنویس آنها هستند و باید هر آنچه که به نفع آنها است را بنویسند پس یواشکی میگم اینجا انتقاد ممنوع است.

به گزارش آناج به نقل از کلیبرخبر، مطبوعات در جوامع معاصر از نهاد های قدرتمند می باشد ود در تحولات سیاسی،اجتماعی،اقتصادی کشور و شهر می تواتد نفش بسزایی داشته باشد؛و در عرصه بین الملل نیز به عنوان یک ابزار برای چانه زنی و دیپلماسی فرهنگی محسوب می شوند.

بی شک هیچ مسئول و کارگزاری عاری از عیب نیست و باید نسبت به مسایل مدیریتی خود ونقایص حوزه کاری خود نقد های را بپذیرد و نسبت به آنها پاسخگو باشد.

امام خمینی (ره):هیچ کس نباید خود را مطلق و مبرا از انتقاد ببیند، البته انتقاد غیر از برخورد جریانی و خطی است.

عدم پاسخگویی صحیح مسئولین به انتقادات نشان از ضعف مدیریتی فرد است مدیر باید خود را مدیون انتقاد و پیشنهاد مردم بداند نه اینکه منتقدان خود را افرادی بی سواد خطاب نماید متاسفانه باید اذعان کرد که در شهرستان کلیبر برخی مسولین طاقت شنیدن انتقاد را ندارند و چنانچه کسی بخواهد کوچکترین نقدی و انتقادی بر عملکردی هر مسئولی در حوزه مدیریتی آن انجام دهد باید خود را آماده نوازش دست های مهربانانه مسئولین بکند.

البته در دولتی که رئیس قوه مجریه منتقدان را بی شناسنامه،بزدل،ترسو،وتند رو خطاب می کند جای تعجب ندارد که مسئولین هم در شهرستان به خود جرات میدهند و منتقدان خود را افرادی ….خطاب نماید.
ان چیز که که برای ما مسلم است وظیفه هر خبر نگاری است که صدای ناعدالتی و مشکلات و معضلات جامعه را به گوش مسئولین برساند.

همانطور که مقام معظم رهبری در دیدار اخیر خود با مردم آذربایجان خطاب به مسئولین فرمودند: مردم گله مندند از بسیاری از چیزها که در کشور می گذرد مردم گله مند هستند.مردم با تبعیض ها میانه ندارند؛هرجا تبعیض ببینند،احساس ناراحتی،و رنج می کنند. هر جا کم کاری ببینند همین جور هرجا بی اعتنایی به مشکلات ببینند، همین جور هر جا پیش نرفتن کارها ببینند، همین جور مردم گله مند هستند.

آیا به راستی بیان مشکلات مردم کاری غیر اخلاقی است ؟

برخی از مسولین شهرستان فکر می کنند که خبرنگاران میرزا بنویس آنها هستند و باید هر آنچه که به نفع آنها است را بنویسند.

پس یواشکی میگم اینجا انتقاد ممنوع است.

به امید روزی که آستانه تحمل مسئولین بالا برود و انتقاد را به مثابه تخریب و تضعیف ندانند و از تمامی مسئولینی که به درخواست ها و مطالبات مردم و انتقادات مردم و رسانه ها پاسخگو هستند و منتقدان را بزدل و تند رو خطاب نمی کنند کمال تشکر را دارم.

بازم یواشکی میگم اینجا همه چی آرومه.

ومن الله توفیق
عمار کلیبر

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
تلاش خودرو
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •