مدرسه میثاق
موسسه کوثر
برتری خون فرزند مسئولین بر خون شهدا انقلاب/ اگر از دستمان هم نمی‌گیرید لااقل دست اندازی نکنید!
 • 1395/11/25 17:39
 • 73689
در پی وضعیت نابه سامان دفتر شهردار ارومیه؛

برتری خون فرزند مسئولین بر خون شهدا انقلاب/ اگر از دستمان هم نمی‌گیرید لااقل دست اندازی نکنید!

مردم از مسئولین انتظار دارند حداقل احترام خون شهدا را داشته و برای کمک به برگزاری یادواره‌‌های شهدا کمک کنند.

 به گزارش آناج از ارومیه، روزگار عجیبی است که مسئولین در مقابل رسانه‌ها از کمک و همت خودشان برای مسائل فرهنگی و از توجه به مردم سخن می‌گویند، اما در عمل چیزی غیر این شاهد هستیم.

شهادت و فرهنگ چیزی است که همواره از سوی رهبر انقلاب مورد توجه قرار گرفته و کمک به اجرای برنامه‌ها و گرامیداشت شهدای عزیز از تاکیدات رهبری بوده است، اما وقتی مسئولینی که قول می‌دهند اهل حزب الله را برای اجرای برنامه‌های شهدای انقلاب اسلامی یاری کنند ولی در پشت درهای بسته ساعت‌ها چشم انتظار امضایی نگه می‌دارند؛ چرا جوانان باید این چنین مورد بی‌مهری قرار گیرند.

همیشه وقتی جریان حزب الله در راه کاری همت می‌کند و آغازش را با نام خدا شروع می‌کند، انتظار کمکی از هیچ مجموعه‌ای ندارد اما در آن سوی ماجرا عده‌ای از مسئولین برای اینکه خودی نشان دهند از مشارکت در اجرای آن یادواره سخن می‌گویند؛ ولی در عمل خودشان قفل ماجرا هستند.

شهردار و روابط عمومی‌اش که دوشنبه‌ها را به عنوان روز دیدار با مردم مطرح کرده‌اند، در آستانه انتخابات شورای شهر آنقدر گرفتار هستنتد که تنها افرادی را  ملاقات می‌‌کنند که با مسئولین دفترش آشنا و دارای پارتی هستند در حالی که به عدالت با مردم سخن می‌گوید.

هرچند نباید تلاش مدیر روابط عمومی شهرداری در کمک به این موضوع را نادیده گرفت؛ اما چگونه این مدیر روابط عمومی به اندازه دیگر پارتی‌های آن مجموعه اثر نداشته و نتوانسته است حلال نه؛ حتی تسهیل کننده گرفتن این ارتباط باشد.

بسیجی که برای برپایی یادواره‌ای در محله خودشان آستین بالا زده تا به نوبه خود دین خود را در راه شهدا و خون شهدا ادا کند، می‌گوید: ما از ساعت 10 صبح در دفتر شهردار منتظر دیدار با وی بودیم اما از قرار رفاقت و دوستی با مسئول دفتر شهرداری بر حزب الله وبسیجیان ارجحیت داشته و  نمی‌دانم شاید فامیل آن مسئول خونش رنگین‌تر از خون شهیدان 8 سال دفاع مقدس است و این چنین با بی‌محبتی و رفاقت بازی یک رئیس دفتر  این دیدار را لغو می‌کند؛ وقتی هم به اعتراض به این موضوع سخن گفتیم مسئول دفتر نامه را گرفته و گفت: بروید و فردا برای جواب نامه بیایید، ولی برای ما عزت خون شهدا بر هر چیزی ارجحیت دارد و نمی‌گذاریم به خاطر سیاسی بازی عده‌ای از مسئولین خون جوانان وطن به راحتی پایمال شود.

پرسش‌های زیادی مطرح است اما از قرار این اولین باری نیست که این چنین مسائلی در حال وقوع است و اگر توجهی به آن نشود باز هم تکرار خواهد شد.

آناج منتظر شنیدن پاسخ مسئولین در قبال این ماجرا می‌باشد.

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
تلاش خودرو
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •