بانک مهر اقتصاد
پارک دلفین باغلارباغی 2
قاصدک 24
فرم جذب خبرنگار - داخلی
رسانه‌ها بُراترین تیر غرب علیه ایران
 • 1395/10/16 14:25
 • 70241
نفوذی را جدی بگیریم؛

رسانه‌ها بُراترین تیر غرب علیه ایران

صاحب‌نظران و کارشناسان غربی به این نتیجه رسیده‌اند که باید شبکه‌های متعدد رادیویی و تلویزیونی برای ایرانیان تدارک دیده و پیام‌های خود را با پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا به دستشان برسانند.

گروه سیاسی آناج: زمانی که دولتی توسط اکثریت آراء مردمی انتخاب می‌شود، باید به رأی مردم احترام گذاشت. حالا شخصی سرکار بیاید، دیگران شروع به سنگ اندازی کنند، برای آن شخص مشکل تراشی کنند، هیچ اتّفاقی برای شخص نمی‌اُفتد مگر اینکه فقط نظام آسیب می بیند؛ در دوسال آخر دولت دهم کشور بابت دعواهای سیاسیِ داخلی، دعواهای بین دولت و مجلس، لَج‌ولَج بازیها هزینه داد، هزینه‌هایی که در نهایت مردم را متضرر نمود.

مسئله‌ی نفوذ که در سالهای اخیر مورد تاکید مقام معظم رهبری به عنوان مدخل نوین هجمه‌ی دشمنان به کیان نظام اسلامی مطرح شده است، باید بیش از همیشه مورد توجه قرار گیرد. زیرا زمینه ی واردسازی لطمات جبران ناپذیر را فراهم می نماید.

قرآن کریم پیرامون نفوذ هشدار داده "طائفه ای از این شیاطین، دور سر شما طواف میکنند" (سوره اعراف آیه 201) شیاطین، می‌چرخند و فقط دنبال یک منفذ هستند تا بتوانند ورود پیدا کنند؛ یک طنابی از ما آویزان باشد، یک دستگیره ای وجود داشته باشد، همان دلیل ودستگیره‌ای برای گرفتن می‌شود. برای همین هم شیطان فقط با کسانی نمیتواند در بیفتد که، مخلَص هستند؛ یعنی دیگر منفذی ندارند، طنابی از ایشان آویزان نیست که بتواند آن را بگیرد.

جنس کار شیطان به قدری عجیب است که تا در مورد شیطان شناسی و دشمن شناسی آگاهی نداشته باشیم، دینمان را نمی توانیم حفظ کنیم. بهترین راه برای منحرف نشدن شناخت حق است، لذا هر مسیری غیر از ثقلین باطل است. برخی میگویند بحث نفوذ برای این است که جمهوری اسلامی، حیات خود را در مقابله با آمریکا دیده اما در واقعیت چیزی وجود ندارد و آمریکا کاری با ما ندارد.

اینها همان کسانی هستند که چیزی نمیفهمند و دچار توهم خوش خیالی اند. جورج شولتز، وزیر خزانه داری دولت رِیگان میگوید: «انقلاب اسلامی خطرناکترین دشمن مشترک تمدن غرب، در سرتاسر تاریخ آن است». ریچارد نیکسون رئیس جمهور آمریکا کتابی به نام "پیروزی بدون جنگ" نوشته است، یعنی من می توانم بدون اینکه گلوله ای شلیک کنم پیروز شوم؛ در بخشی از این کتاب آمده است «اسلام خمینی و بنیادگرایی اسلامی، برای ما خطرناکتر از تهدید کمونیزم و شوروی است.» وی در زمانی این ظهار نظر را می کرد که پایگاههای نظامی شوروی سابق در کوبا و نزدیکی آمریکا مستقر بودند.

رابرت ستلاف در کتابی به نام "نبرد ایده‌ها" در جنگ علیه تروریزم میگوید: «یکی از راههای مبارزه با حکومتهای اسلامی این است که فرصتهای آموزشی لازم با تأکید بر زبان انگلیسی در اختیار جوانان مسلمان قرار داده شود، تا از طریق آموزش زبان انگلیسی بتوان پنجره ی جهان غرب را به روی جوانان آنها گشود و آنان را شیفته ی جهان غرب و الگوی زندگی غربی نمود .می‌گوید با کلاس زبان میتوان اینها را زمین زد.»

مارک پالمر گزارشی نوشت به نام "ایران آمریکا رهیافت جدید" درباره ی راهکار جدید که با اینها چه کنیم؟ در این کتاب می‌نویسد: «ایران به لحاظ قدرت وسعت سرزمینی، کمیت جمعیت، کیفیت نیروی انسانی و امکانات نظامی، منابع طبیعی سرشار، موقعیت جغرافیایی ممتاز در خاورمیانه و نظام بین الملل، باعث شده است تا به قدرتی کم نظیر تبدیل شده است، دیگر نمیتوان با یورش نظامی او را سرنگون کرد.» در این میان تنها یک راهکار دیگر وجود دارد. طرح دلتا، مو به مو در ایران اجرا شود؛ طرح دلتا، مثلثی است که سه ضلع دارد:

1. مهار ایران: ایران را تحریم کنید و مهارش کنید تا سرعت پیشرفتش پایین بیاید .

2.نبرد رسانه‌ای: جنگ رسانهای علیه ایران درست کنید. طی 24 ساعتی که ما میگذرانیم 3500 ساعت برنامه برای ایران پخش می‌شود. فقط 160 شبکه ی فارسی زبان فعالیت‌های علیه اسلام و نظام انجام می‌دهند.

3.ساماندهی نافرمانیهای مدنی: اگر مردمشان بریزند در کوچه تمام است، خودشان باید خودشان را بزنند. این پیکر با سرماخوردگی از پا نمیافتد، این پیکر فقط با سرطان از پا میافتد. بدن باید به بدن حمله کند. با ام اس از کار میافتد.

توماس فریدمن در شروع دهه ی فجر سال 85، یعنی یک سال پس از روی کار آمدن دولت نهم مقاله ای نوشته است؛ وی در مقاله‌ی ویزای دانشجویی می‌گوید: «لازم نیست آمریکا به ایران لشگرکشی نماید، باید روابط خود را با ایران گسترش دهد و سفارت خانه‌ی آمریکا در تهران را بازگشایی نماید. قدم بعدی این بود که گفتند ایران در مصر دفتر منافع دارد، ایران در آمریکا دفتر حافظ منافع دارد، آمریکا هم در ایران باید دفتر حافظ منافع داشته باشد و این به سفارتخانه تبدیل شود. کما اینکه سفارتخانه ی مجازیشان را باز کرده اند. این سفارت پیش از همه چیز و در اولین گام 50 هزار بورس تحصیلی به نخبگان و جوانان ایرانی برای ادامه ی تحصیل در دانشگاههای آمریکا بدهد، فقط این کار را انجام دهد و بنشیند و شاهد خروش شگفت آورترین بحثها در داخل ایران باشد.»

توماس فریدمن میگوید: « کار نظامی در ایران جواب نمی‌دهد. فقط این افراد را به اینجا بیاورید، تربیت کنید و بعد به مملکت خودشان برشان گردانید .ببینید که چه طور اساتید ایرانی با حقوق هیئت علمی جمهوری اسلامی ایران آرمانهای آمریکایی را سر کلاسهای دانشگاهیشان، فریاد می زنند

وی در بخش دیگری از این مقاله می گوید: «جنگ با این دشمن، با ارتش ممکن نیست، بلکه باید در مدارس، مساجد و ... در ایران سرمایه گذاری کرد بطور مثال برای بچه های هیئتی باید انحراف شیعه ی انگلیسی را درست کرد، برای امام زمانیها، انحراف حجتیه را تقویت کرد آنهایی که دم از انقلاب میزنند افراطی هستند، بر روی روحانیون میانه رویی که حاضر به عقب نشینی از برخی اصول اسلامی مانند قصاص، و دیگر احکام هستند باید سرمایه گذاری کرد

جورج شولتس اقتصاددان، جان لیبرمن دموکرات، جان مک کین جمهوریخواه ارتشی،جورج تنت از مدیران CIA اقتصاد دان، جوزف بایدن، مایکل لدین، مادلین آلبرایت، مارک پالمر، کاندولیزا رایس وزیر امور خارجه سیاه پوست دور اول اوباما و ... همه به میدان آمدند و رسیدند  به یک خط و نیم مطلب؛ باید شبکه های متعدد رادیویی و تلویزیونی برای ایرانیان تدارک دید و پیامهای خود را با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا به دست مردم ایران برسانیم.

با توجه به مطالب فوق میبینیم که بسیاری از برنامه های صهیونیسم جهانی یا همان پروژه نفوذ به وقوع پیوسته و بدا به حال خوش خیالانی که خواب آمریکا و غرب را در سر می پرورانند. نا شکری است اگر قدر ولایت فقیه را ندانیم زیرا ایشان تمامی این پروژه ها را سالها قبل برای جامعه متذکر شدند و از همه خواستند تا بحث نفوذ را جدی بگیرند.

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •