مدرسه میثاق
موسسه کوثر
۵۰۰ مدرسه اردبیل به سیستم گرمایشی استاندارد نیاز دارند‌
 • 1395/07/28 19:18
 • 62460
مدیرکل آموزش و پرورش اردبیل:

۵۰۰ مدرسه اردبیل به سیستم گرمایشی استاندارد نیاز دارند‌

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۵۰۰ مدرسه اردبیل به سیستم گرمایشی استاندارد نیاز دارند که امیدواریم با تامین اعتبارات لازم در این زمینه گامهای اساسی برداشته شود.

به گزارش آناج به نقل از تسنیم، احمد ناصری عصر امروز در جلسه شورای معاونان اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار داشت: باید دید روشنی از وقایع حوزه مسئولیت خود داشته باشیم تا بتوانیم مسایل محوله را پیگیری و به نتیجه برسانیم.

وی با اشاره به عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان در 6 ماهه نخست امسال بیان کرد: با انسجام، همدلی و دقت در عمل می‌توانیم به اهدافی که مشخص کرده‌ایم نائل شویم که لازمه این امر همکاری و تعامل هر چه بیشتر مسئولان مربوطه است.

ناصری با تاکید بر ارائه گزارش سه ماهه معاونتها برای ارائه در شورای معاونان تصریح کرد: برای اینکه بتوانیم فعالیت‌های استان را به خوبی انعکاس دهیم باید گزارش عملکرد مستند، مصور و مستدلی را به دفاتر ستادی وزارت ارسال کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل ارتباط مستمر با معاونتها و دفاتر ستادی وزارت را ضروری دانست و گفت: با تبیین وضع آموزشی و پرورشی استان می‌توانیم سهم متناسبی از اعتبارات اختصاصی به استان‌ها را دریافت کنیم.

وی با اشاره به ضرورت اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های شاخص در استان گفت: هر فعالیتی که تولید هزینه می‌کند ولی ما را به نتیجه مطلوب می رساند نباید به علت محدود کردن هزینه‌های مالی متوقف شود بلکه باید با تامین اعتبارات لازم در زمینه اجرای آن اقدام شود.

ناصری با بیان اینکه ما باید از منابع موجود بهینه استفاده کنیم، اظهار کرد: در برنامه پنجم اقتصادی توسعه 8.5 درصد از رشد اقتصادی در کشور سهم بهره‌وری است که ما نیز باید برای رسیدن به بهره‌وری از منابع خود به نحو احسن استفاده کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با تاکید بر بازدید از مناطق و نواحی بر اساس شاخصهای ارزیابی تصریح کرد: در بیشتر مواقع نیاز به بازدید فیزیکی نیست و می‌توان از سامانه‌های موجود برای جمع‌آوری اطلاعات که منجر به ارزیابی عملکرد می‌شود، بهره برد.

وی ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش در استان را در راستای رسیدن به اهداف سازمانی مهم و ضروری دانست و بیان کرد: با ارائه بهتر مستندات می‌توانیم جایگاه خوبی در ارزیابی استانی و کشوری به خود اختصاص دهیم.

ناصری با اشاره به اینکه مسئولیت‌پذیری در امور به معنای پاسخگویی در قبال اختیارات است، گفت: اداره کل آموزش و پرورش به عنوان ستاد مدیریتی است و باید علاوه بر ارائه راهکار مناسب به نواحی و مناطق، استقلال عمل را در آنها تقویت کند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به استانداردسازی سیتمهای حرارتی مدارس استان گفت: در حال حاضر 500 مدرسه اردبیل به سیستم گرمایشی استاندارد نیاز دارند که امیدواریم با تامین اعتبارات لازم و تلاش اداره کل نوسازی مدارس استان در این زمینه گام‌های اساسی برداشته شود.

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
تلاش خودرو
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •