مدرسه میثاق
موسسه کوثر
۳۰ زندانی جرائم غیرعمد در اردبیل آزاد شدند‌
 • 1395/07/25 22:59
 • 62114
با همت ۲ خیر اردبیلی

۳۰ زندانی جرائم غیرعمد در اردبیل آزاد شدند‌

با همت دو خیر اردبیلی میریوسف سیدشکری و قاسم علیزاده ۳۰ زندانی جرائم غیرعمد در استان اردبیل آزاد شدند.

به گزارش آناج به نقل از تسنیم٬ مراد فتحی مدیرکل زندان‌های استان اردبیل امشب در جمع خبرنگاران در اردبیل با اشاره به آزادسازی 30 زندانی به همت دو خیر استان اظهار داشت: هم‌اکنون فرهنگ آزادی زندانیان جرائم غیرعمد توسط خیران در اردبیل ترویج یافته و با همت خیران زمینه آزادی بسیاری از زندانیان جرائم غیرعمد در اردبیل فراهم شده است.

وی با اشاره به اینکه 2 خیر بزرگوار استان اردبیل میریوسف سیدشکری و قاسم علیزاده کار خیر بسیار بزرگی در استان اردبیل انجام دادند٬ افزود: این دو خیر بزرگوار با آزادی زندانیان جرائم غیرعمد توانستند دنیا و آخرت خود را تامین کنند و ما آزادی زندانیان جرائم  غیرعمد را قدردان این خیران بزرگوار هستیم.

مدیرکل زندانهای استان اردبیل با بیان اینکه اقدام خیرخواهانه خیران استان اردبیل سبب آزادی زندانیان جرائم غیرعمد است٬ گفت: کار بزرگ و شایسته دو خیر بزرگوار اقدامات بسیار تاثیرگذاری به دنبال داشته و این دو خیر اردبیلی حمایت همه‌جانبه‌ای در آزادی زندانیان داشته‌اند و توانسته‌اند با رضایت شاکیان٬ سبب آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شوند.

فتحی با بیان اینکه زندان سبب ایجاد آسیبهای اجتماعی در جامعه می‌شود٬ تصریح کرد: متاسفانه عده‌ای از افراد جامعه به برخی از مشکلات برخورد می‌کنند که این امر علاوه بر شرایط روحی بدی برای زندانیان به وجود می‌آورد و سبب می‌‌شود خانواده‌‌های آنها نیز با آسیبهابی اجتماعی روبه‌رو شوند.

وی اظهار کرد: امیدواریم با اهتمام خیران اردبیلی که در ماه محرم درس بزرگ ایثار و گذشت را به ما یاد دادند هیچ فردی به دلیل کمبود منابع مالی به زندان نرود و ما دیگر شاهد هیچ زندانی به خاطر جرائم غیرعمد در استان اردبیل نداشته باشیم و اقدامات خیران اردبیلی در آزادی زندانیان جرائم غیرعمد شایسته قدردانی است.

میریوسف سیدشکری خیر اردبیلی نیز ‌اظهار داشت: یکی از اولویتهای اساسی من ترویج فرهنگ آزادی زندانیان جرائم غیرعمد است و در این زمینه تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ام تا علاوه بر خودم دیگر خیران را نیز برای ورود به این امر خیر پیشگام کنم.

وی با اشاره به اینکه  بنده به همراه قاسم علیزاده زمینه آزادی 30 زندانی جرائم غیرعمد را در اردبیل فراهم کردیم٬ افزود: ما از این کار خیرخواهانه بسیار خرسندیم و وقتی خنده را بر لبهای این زندانیان می‌بینیم بسیار خوشحال شده و به خود می‌بالیم چرا که انجام کار خیر و نیک همیشه رضایتبخش است.

خیر اردبیلی بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های اساسی درصدد هستیم در آینده نیز زمینه آزادی برخی زندانیان جرائم غیرعمد و مالی  اردبیل فراهم کنیم که نیاز است در این زمینه مسئولان و خیران اهتمام ویژه‌ای داشته باشند تا بتوانیم زمینه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد را تسهیل کنیم.

سیدشکری تصریح کرد: یکی از نکات قابل توجه برای آزادی زندانیان غیرعمد گذشت شاکیان است که در این زمینه با رایزنی‌های اساسی توانستیم مقدار زیادی از طلب زندانیان جرائم غیرعمد راکاهش دهیم که این امر یک موضوع مهم و ضروری است.

وی نقش صدا و سیما و خبرگزاری‌ها  را در ترویج فرهنگ آزادی زندانیان بسیار مهم عنوان کرد و گفت: این زندانیان با پخش گزارشهای فاخر٬ خبری و تلویزیونی٬ خبرگزاریها و شبکه‌های سراسری سبب افزایش رغبت خیران و اقشار مختلف مردم نسبت به آزادسازی جرائم غیرعمد می‌شود که نقش صدا و سیما و خبرنگاران در این زمینه بسیار ضروری است.‌‌

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
تلاش خودرو
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •