موسسه کوثر
مدرسه میثاق
بستان آباد رتبه اول بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان را در استان دارد
 • 1395/07/25 17:22
 • 62089
دیر صندوق بیمه روستائیان استان خبر داد:

بستان آباد رتبه اول بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان را در استان دارد

بستان آباد با بیش از ۶۱ درصد افراد واجد شرایط و معادل ۱۶ هزار و ۹۴۴ نفر رتبه اول بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان و روستائیان را در استان آذربایجان شرقی دارد.

به گزارش آناج، محمد نظری روز شنبه در گفت وگو با دیارشهریار مجموع بیمه شدگان آذربایجان شرقی در صندوق یاد شده را ۱۵۸ هزار و ۴۳۵ نفر اعلام و اظهار کرد: این تعداد حدود ۴۴ درصد مجموع افراد جامعه هدف استان را تشکیل می دهد که تلاش داریم طی ماه های آینده این تعداد را بر اساس برنامه های تدوین شده افزایش دهیم.

وی افزود: سهیمه آذربایجان شرقی برای عضویت افراد در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ۳۶۱ هزار و ۱۶۵ نفر است که برای رسیدن به این هدف فاصله نسبی زیادی وجود دارد که این فاصله با همکاری نهادها و دستگاه های مختلف اجرایی و به ویژه فرمانداری ها و همچنین رسانه های گروهی به زودی قابل جبران است.

نظری، بیشترین تعداد بیمه شدگان صندوق فوق در آذربایجان شرقی را متعلق به شهرستان بستان آباد با بیش از ۶۱ درصد افراد واجد شرایط و معادل ۱۶ هزار و ۹۴۴ نفر اعلام کرد و گفت: شهرستان های جلفا با حدود ۵۵ درصد، ورزقان با ۵۴ درصد، سراب ۵۲ درصد، هریس حدود ۵۲ درصد و میانه با ۵۱ درصد در رده ها دوم تا ششم بیشترین فراوانی بیمه شدگان قرار دارند.

وی، اسکو را با ۲۹ درصد، هوراند و بناب با ۳۱ درصد، عجب شیر با ۳۲ درصد، تبریز با بیش از ۳۲ درصد و ملکان با ۳۳ درصد را جزو شهرستان هایی اعلام کرد که پایین ترین میزان بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را دارند.

شایان ذکر است اعضای هیأت بازرسی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر کشور در سفر دو روزه به استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از دفتر مرکزی صندوق و گفتگوی صمیمی با پرسنل استان و کارگزاری شهرستان های شبستر، بستان آباد و مرند از نزدیک در جریان امور و نحوه ارائه خدمات بیمه ای و پاسخگویی به مراجعین قرار گرفتند.

همچنین در طی این سفر رئیس اداره بازنشستگی و بازماندگان صندوق و بازرس اداره کل نظارت بر امور استان ها در جمع اهالی روستای عین الدین بستان آباد حضور یافته و احکام مستمری از کارافتادگی تنی چند از بیمه شدگان عضو صندوق را که در اثر بیماری توان جسمی خود را از دست داده و پس از تأیید کمسیون پزشکی مشمول دریافت مستمری ماهیانه ازکارافتادگی کلی شناخته شده بودند، به خانواده روستائیان اعطا و از ایشان دلجویی کردند.

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
تلاش خودرو
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •