مسئولین یک‌بار برای همیشه راهِ توهین به مردم آذربایجان را ببندند/ در کنار مردم ایستاده‌ایم و اهانت روزنامه
 • 1395/05/03 15:56
 • 54531
فرمانده سپاه عاشورا در گفت‌وگو با آناج؛

مسئولین یک‌بار برای همیشه راهِ توهین به مردم آذربایجان را ببندند/ در کنار مردم ایستاده‌ایم و اهانت روزنامه "طرح نو" را به شدت محکوم می‌کنیم

سردار کریمیان گفت: سپاه پاسداران در کنار مردم ایستاده و از مسئولین می‌خواهد یک‌بار برای همیشه راه توهین به آذربایجانی‌ها را ببندند تا ما شاهد تکرار چنین وقایعی نباشیم.

گروه سیاسی آناج: به دنبال انتشار مطلبی توهین آمیز در روزنامه محلی "طرح نو" به سراغ سردار غلام عسکر کریمیان، فرمانده سپاه عاشورا رفتیم تا در این باره گفت‌وگویی با وی داشته باشیم.

فرمانده سپاه عاشورا به خبرنگار آناج گفت: اکنون به نظر حقیر بهترین زمانی است که باید به اذهان عمومی یادآوری کنیم، حافظه تاریخی مردم ایران مملو از رشادت، شجاعت و ایستادگی مردمان آذربایجان است؛ حافظه تاریخی ایران، آذربایجانی‌ها را به عنوان مردمانی غیور، شجاع، مقاوم و محب اهل بیت(ع) می شناسد. 

وی افزود: ما باید مستند حرف بزنیم، تاریخ یک مردم نشان دهنده مشخصه های اجتماعی، دینی و فرهنگی آنهاست؛ حال یک فرد حماقت به خرج داده و به مردم غیرتمند آذربایجان توهین کرده است؛ سپاه پاسداران به عنوان فرزندان این ملت و سپاه عاشورا به عنوان فرزندان غیور آذربایجان و آقا مهدی باکری به عنوان تبلور غیرت آذربایجان همیشه در کنار مردم بوده اند و این‌بار نیز در کنار مردمند.

این رزمنده و آزاده دوران دفاع مقدس تصریح کرد: مجموعه سپاه عاشورا توهین روزنامه مذکور را به شدت محکوم کرده و از متولیان امر می خواهد سریعاً با نشر اینگونه مطالب برخورد نموده و یک‌بار برای همیشه راه توهین به مردم غیور آذربایجان را ببندند. 

گفتنی است روزنامه طرح نو در تاریخ سی‌ام تیرماه طی مطلبی با تیتر "هفت خوان رستم" داستانی را از شاهنامه روایت کرده بود که در آن کلماتی زننده و توهین آمیز به کار برده شده بود.

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • حمید
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۶:۰۹
  آخر مگر سردار گریمیان تارخ دان هستند یا متخصص امور فرهنگی؟ اشکال از سما خبر نگار محترم هست که برای امور فرهنگی سراغ متخصص امور نظامی می روید!
  7 + 42 -
  • داود
   ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۲۲:۴۹
   فهمیدن مسائل روز مره نیازی به تخصص نداره دانشمند یاشاسین سردار
   19 + 2 -
 • ساجد
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۸
  با سلام و تشکر از دست اندرکاران خبرگزاری آناج.
  من از مسئولین می پرسم که تا کی یک رسانه در داخل کشور و به همین راحتی باید به شعور یک قوم توهین و جسارت کند؟
  36 + 5 -
 • سجاد
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۸
  مجوز این روزنامه باید برای همیشه باطل شود , نگذارید خشم مردم فوران کند .
  48 + 3 -
 • تورک
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۲
  ما فقط به لغو امتیاز این نشریه به صورت دایم و برخورد قاطع با خود فروختگان راضی خواهیم شد و لا غیر .
  41 + 3 -
 • علی
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۳
  سلام
  به نظر می اید اینها نادان هستند . برای اینکه حتی به خوشان که ترک هستند بی احترامی یکنند .
  یعنی این اقدامات ریش در تاریخ دارد .
  چرا تابحال موردی نشده است که مردم ادربایجان به دیگران توهین کنید
  چون اینها اجیرند و تکمیل کننده پازل استعمار هستند
  اگر برخوردی جدی صورت نگیر در اینده هم شاهد این بی مهری ها به مردم خواهیم شدم.
  37 + 1 -
  • هریسی
   ۱۳۹۵/۰۵/۰۶ - ۰۰:۱۹
   علی جان الان مطلبتو خوندم خیلی ها حرفاتو تأیید کردند بجز یک احمق.
   الانم این توهین کار احمقهایی مثل همین احمق که به نظر تو رأی منفی داده اند؛ هست.
   از ماست که بر ماست
   3 + 0 -
 • تلاش
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۶
  توهین کنندگان از افکار پلید رضاخانی تبعیت مبکنن دشمنی عمیقی با اسلام دارن و با تکیه بر تاریخ ساختگی خود را برتر دانسته و به تمام قومیت ها و افراد جهان با چشم تمسخر نگاه کرده و توهین میکنن.
  27 + 2 -
 • تلاش
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۵
  من از سردار کرمیان خواهش میکنم به سایت این روزنامه برن و مطالبی که نشون دهنده دشمنی این افراد ضد اسلامی با آذربایجانی ها هست رو خودشون ببینن.
  26 + 2 -
 • جلیلی
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۳
  از سربازان گمنام سپاه عاشورا خواهش میکینم به سایت این روزنامه برن و مطالب ضد آذربایجانی این افراد ضد انقلابی رو بررسی کنن.
  21 + 2 -
 • مسعود
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۱
  کار سختی نیست. قانونی اضافه کنند که هر کس در روزنامه یا رسانه به قومیتی توهین بکند 10 سال باید بره آب خنک بخوره. اون موقع همه چی حل میشه
  20 + 2 -
 • حسن
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۵
  درود بر سر دار عزیز ممنون از موضع صریحتان ولی فکر نکنم برخوردی صورت گیرد چون در اتفاقات قبلی هم برخورد جدی صورت نگرفت و ماسمالی کردند رفت اینها فقط دشمن مردم آذربایجان نیستنداینها دشمن قسم خورده اسلام هم هستند که در شبکه های اجتماعی به تبلیغ زرتشت گرایی و باستان پرستی می پرازند ماهم منتظر می مانیم ببینیم قانون چه می کند یا حق
  13 + 1 -
 • مهدی ج
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۹
  سلام . درباره مطل آقایی به نام حمید که نوشته چرا دنبال نظامی می روید مگر سردار کریمیان تاریخ دان هستند باید بگویم آقای حمید لطفا گستره مطالعات خودتان را بیشتر کنید . سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیروی صرفا نظامی نیست . سپاه در همه ابعاد می تواند دخالت کند . از تامین امنیت ملی / نظامی / اقتصادی / اجتماعی/ فرهنگی و هنری و .../ مگر همین سپاه در زلزله ارسباران جانانه وارد نشد و برای مردم فقیر خانه نساخت ؟ آیا سپاه مسکن و شهرسازی یا بنیاد مسکن بود ؟ مگر سپاه جلوی نفوذ تروریستها را نگرفته ؟ مگر سپاه در سیل اخیر فداکارانه وارد نشد ؟ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یعنی در هر صحنه که انقلاب و مردم به خطر بیفتد وارد میشود .
  13 + 1 -
 • تلاش
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۸:۲۴
  برخلاف گفته مدیر مسئول این روزنامه طبق گفته خودشون در مطالب سایت روزنامه که این روزها از دسترس خارج کردن ترک نیستند.دسترسی به سایت این افراد ضد انقلابی مشکلی نداره فقط کافیه دکمه ذخیره شده رو بزنین تا به ماهیت این افراد ضد اسلامی پی ببرین.از عوامل اطلاعات استان تقاضای بررسی داشته در سایت این افراد حتی یک کلمه در مورد تشیع یا همبستگی نخواهید دید.
  10 + 1 -
 • آذربایجان وپیرامون-در انتظار بهار
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۱۸:۵۴
  سلام-این نشریه طرح نو از همان روز اول انتشار روش توهین و دروغ را در پیش گرفته بود من مدتها این نشریه را خواندم واستدلالی در سخنهایشان ندیدم وبه این نتیجه رسیدم که حتی سواد دروغ گفتن و تحریف را هم ندارند ودر نهایت کارشان به اینجا ختم شده و ...دشمن نادان بلندت می کند بگذارید به کارشان ادامه دهند
  13 + 2 -
 • تلاش
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۲۰:۲۱
  پای صحبت توهین کننده ها بشینی دم از ایران باستان میزنن و کینه عمیقی نسبت به اسلام و انقلاب دارن.ان شاالله ماهیت این ها روز به روز آشکارتر خواهد شد.این ها هرگز نمیتونن فرهنگ تشیع مارو گرفته و افکار ضداسلامی خودشون رو جایگزین بکنن نمیتونن مارو با افکار خودشون همسو کنن برا همین ناراحتن و توهین میکنن.
  4 + 1 -
 • داود
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۲۲:۵۱
  به نظرم داره کاسه صبر ما پر میشه و اگه پربشه با اون ترکی زیر تانک خوابید در شجاعت فرقی نخواهیم داشت
  12 + 2 -
 • سجاد
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۳ - ۲۳:۰۴
  تاکی توهین این ها چه فکری میکنن چرا کسی پاسخگو نیست مردم کجان مسئولین کجان چه اسان هردفعه توهین میشه سرداران مسولین اذربایجان مگر شما ترک نیستید چرا به شدت با این گونه افراد برخورد نمیکنید
  6 + 2 -
 • آرازز
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ - ۰۰:۲۰
  سردار کریمیان
  هزار آفرین بر شما و لشگر قهرمانمان، با بقیه کاری ندارم شاید یکی بگوید سیاسی بازی هست و دیگری .... اما شخصا وقتی مصاحبه را خواندم اشک شوق ریختم از و لذت بردم از این دلگرمی و مطمئن باشید بااین رفتار جایتان در قلبها مستحکم خواهد شد
  ساغول سردار
  14 + 1 -
 • جهانی
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۴ - ۰۹:۵۸
  سایت اینترنتی این روزنامه گویای افکار و ماهیت گردانندگان آن بود.کینه این افراد به ترک ها مختص نشده بلکه تشیع را نیز شامل میشد.نویسنده یکی از مطالب این سایت خود را کرد و متولد زنجان معرفی کرده بود.عمده مطالب آن نیز در مورد ترک نبودن مردم آذربایجان میگذشت. عدم توانایی در همسو کرن مردم با افکار رضاخانی خود,باعث توهین شد .گردانندگان آن روزنامه بدانند هرگز نمیتونن فرهنگ تشیع را از ما گرفته و تاریخ ساختگی را جایگزین آن کنند.به امید خدا ماهیت ضد اسلامی و انقلابی شما روز به روز آشکار خواهد شد.هرگز نمیتوانن تاریخ جعلی رو به فرزندان باکری تحمیل کینن قدر شهیدان خفته در این خاک را میدانیم.
  15 + 1 -
 • اصغر زادبیک
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۰۵ - ۱۳:۲۴
  با سلام صلوات به روح شهیدان و با سلام به تمامی هم وطنان عزیزم .
  امام فرمودند ای کاش من هم یک سپاهی بودم
  اگر سپاه نبود کشور هم نبود
  من روز نامه را ندیدم و نمی دونم چی بود و کاری هم ندارم چون ندیده ام نظر در این مورد نمیدم
  اما انقدر که سپاه پاسداران را دوست دارم که حتی جونم را فدای سپاه می کنم و این سپاه پاسداران فقط جنگیدن در میدان جنگ نیست کار و وظیفه سپاه پاسداران رسیدگی به تما می کار های کشور می باشد و انتظار داریم با تمام قدرت در مقابل دشمنان اسلام و وطن همان طور که چندین سال ایستادگی کرده شجاعانه در تمامی سحنه ها حضور داشته باشد و وکیل این مردم عزیز و مسلمان باقی بماند من بعنوان یک هم وطن از سپاه پاسداران تقدیر و تشکر می کنم
  4 + 6 -
 • یکی
  پاسخ ۱۳۹۵/۰۵/۱۱ - ۲۳:۴۶
  یکی هس که به هر نظری یه رای منفی داده فک کنم ترک ها یه کاریش کردن این قدر با ترکا مشکل داره
  1 + 0 -
نظر شما
 • 22
 • 0
 • 2
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •