ساعت به وقتِ خمینی
 • 1399/01/12 12:39
 • 116927
به مناسبت روز جمهوری اسلامی؛

ساعت به وقتِ خمینی

ما هوای جمهوری اسلامی را بهترین هوای عبادت و نزدیکی به الله می‌دانیم، شاهد این ادعا هم هزاران هزار پرستوی خونین بالی است که از دامن این انقلاب به معراج پر کشیدند.

گروه فرهنگی آناج/ مرتضی بزرگی: فقط سیاست و رای دادن که نیست، ما حتی قلبِ نمازمان را به وقت ساعت انقلابِ خمینی کوک می‌کنیم. ما روزه ی مان را سر سفره شهدا افطار می‌کنیم. ما مراقبیم که قبله ی ما قبله ی اهل ولایت باشد، نه مثل متحجرانی که فقط رو به کعبه خم و راست میشوند و سیاستشان با سیاست آل سعود یکی است.

ما هوای جمهوری اسلامی را بهترین هوای عبادت و نزدیکی به الله می‌دانیم. شاهد این ادعا هم هزاران هزار پرستوی خونین بالی است که از دامن این انقلاب به معراج پر کشیدند. ما خاک ایرانِ بعد از بهمن پنجاه و هفت را به تمام تمدن و مدرنیته و ترشی و لیته‌ی غرب ترجیح می‌دهیم.

ما مومن به خدای زهراییم، خدابی که وعده بهشت را به استقامت کنندگان داده است. به آنانکه در راه احیای پرچم توحید در برابر هر سختی، سرسختی کردند و ملت صبور بودند. ما تمام تاریخ کهن ایران را با همه ی هزاره هایش، با تخت جمشید و سرستونهایش، با آبنماها و برج و بارو و جاده ابریشمش، با همه ی زیر و بمش، با تمام احترام در یکسو، وَ تاریخ چهل ساله ی بعد از انقلاب را در سویی دیگر میدانیم، چهل ساله ای والا و باشکوه.

ما نان و نمک سفره ی اهلبیت را در این انقلاب می‌بینیم. ما امداد مادر حَسَنین را در شب های غربت و تنهاییِ عملیات های دفاع مقدس دیده ایم. ما اگر چه مظلوم ولی در اوج اقتداریم. ما همانیم که در تقدیر خداوند نگاشته شده است که آمریکا را برای همیشه زیر پا خواهیم گذاشت.

ما غده ی سرطانیِ صهیونیزم را از خاک خاورمیانه جراحی خواهیم کرد. برای این انفجارِ تاریخی، چهل سال قبل حضرت امام موسی صدر و حاج احمد متوسلیان را راهی قدس کرده ایم. مردانی که هنوز زنده اند و ندایشان دمادم در گوش ماست که "بیایید که اسرائیل باید از صحنه روزگار محو شود."و ما در راه قدسیم.

ما با تمام وجود در برابر ابرقدرتهای شرق و غرب عالم ایستاده ایم. این وعده خدا و تکلیف آقا روح الله است بر دوش ما. در برابر این تکلیف ذره ای کوتاه نخواهیم آمد.

ما نه دل سپرده که سرسپرده ی سید علی حسینی خامنه ای هستیم. امامی که اَبَرحریف استکبار است. پیشوایی که هر که به او لبیک گفت در عرش خداوند مهمان حسین بن علی شد، آری شاهد این ادعای بزرگ هم جسم اربا اربای حاج قاسم. از آنسو هر عمامه به سر و مدعی مسلمانی و.... هم که قطب نمای ایمانش با این رهبرعزیز هماهنگ نبود سر از آخور لندن در آورد. شاهد این ادعا هم که کم نیست.

ما تمام زندگی و دنیا و آخرتمان را مدیون روزجمهوری اسلامی هستیم، و لو کره المنافقون و سلطنت طلبان و سیاستمداران آمریکا پرست.

انتهای پیام/

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •