تراکتور در کردستان هوادار دارد/ بازیکن ما اشتباه کرد!
 • 1398/07/23 15:37
 • 113468
غلامرضا صادقیان؛

تراکتور در کردستان هوادار دارد/ بازیکن ما اشتباه کرد!

مدیرعامل باشگاه تراکتور گفت: کانال هواداری که حمله ترکیه به کردهای سوریه را تأیید کرده مورد تأیید ما نیست و از خارج کشور هدایت می‌شود.

به گزارش آناج به نقل از آنا، غلامرضا صادقیان درباره کانال هواداری تراکتور که حمله ترکیه به کردهای سوریه را اقدامی درست خوانده، اظهار کرد: این کانال به هیچ عنوان مورد تأیید باشگاه تراکتور نیست و بیرون از ایران هدایت می‌شود. هدف آن به مورد هجمه قرار دادن باشگاه تراکتور است ولی ما این کانال را تأیید نمی‌کنیم و هیچ ارتباطی به تراکتور ندارد.

وی ادامه داد: عده‌ای در تلاش هستند تا آرامش باشگاه تراکتور را زیر سؤال ببرند و ما را وارد اموری غیرورزشی کنند تا نسبت به این اتفاقات واکنش نشان دهیم، در حالی که باشگاه تراکتور در کردستان ایران حامی دارد و به هیچ وجه بحث قومیتی را مطرح نکرده است. تمامی دوستداران فوتبال طرفدار بازی خوب هستند و در بسیاری بازی‌های تراکتور شاهد حضور هوادارانی کُرد بوده‌ایم. به‌عنوان مثال در بازی این فصل خود برابر پرسپولیس بیش از 5 هزار هوادار از کردستان به حمایت تیم فوتبال تراکتور آمده بودند.

مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره انتشار پستی از سوی یکی از بازیکنان تیمش از حمله ترکیه به سوریه گفت: برخی بازیکنان سن کمی دارند و دچار اشتباهات عجیبی می‌شوند. قطعاً خود این بازیکن نیز به کار اشتباهی که انجام داده است پی برده است. من به‌عنوان مدیرعامل باشگاه معتقدم مسئولیت ما توسعه ورزش است و نباید کار سیاسی انجام دهیم. تمامی سیاست‌های باشگاه تراکتور پیشرفت ورزش در ایران خواهد بود و با راه‌اندازی مدرسه فوتبال تراکتور، از مقطع ابتدایی تا دکتری دانش‌آموز و دانشجو می‌پذیریم. در برنامه‌مان این است که پس از فوتبال نیز به توسعه ورزش‌های دیگر بپردازیم.

وی تأکید کرد: باشگاه تراکتور در دنیا از لحاظ تعداد هوادار جایگاه پنجم را دارد. این موضوع نشان می‌دهد که در توسعه ورزش فوتبال موفق بوده‌ایم و با انجام بازی‌های تماشاگرپسند باعث شدیم تا هواداران بیشتر وارد ورزشگاه‌ها شوند. دو بازی آینده تراکتور در خارج از خانه است و انتظار داریم علاوه بر شبکه‌های رادیویی و آذربایجان، شبکه‌های ورزش یا شبکه سه، دیدار تراکتور را به‌صورت مستقیم پخش کنند. از وزارت ارشاد نیز می‌خواهیم برنامه فرهنگی برای پیشرفت هواداران تمامی تیم‌های ایران مهیا کند و با بخش فرهنگی باشگاه تراکتور تعامل مناسبی داشته باشد.

صادقیان با اشاره به این موضوع که حضور مارک ویلموتس برای تماشای بازی تراکتور و پارس جنوبی باعث ارتقای فوتبال تبریز و ایران شد، یادآور شد: 12 مهر که در جریان لیگ برتر بازی داشتیم، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران از بخش‌های مختلف باشگاه تراکتور دیدن کردند و بسیار مورد پسند او قرار گرفت. وی از انضباط مالی باشگاه تراکتور لذت برد و امیدوارم بتوانیم از پیشگامان حضور بخش خصوصی در قسمت‌های مختلف ورزش ایران باشیم تا بتوانیم جامعه را در شرایط ورزشی بهتری قرار دهیم.

وی در خصوص دیدار تیم تراکتور با استقلال که برنامه آن چندین بار دچار تغییر شد، تصریح کرد: اشتباهی از سوی سازمان لیگ و باشگاه‌های تراکتور و استقلال صورت نگرفته بود. از 23 شهریور امسال برنامه کلیه رقابت‌های این فصل در اختیار ما قرار گرفته است. طبق برنامه اعلام شده، ساعت 15:30 روز جمعه 10 آبان با استقلال دیدار خواهیم کرد.

انتهای پیام/

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • وحید
  پاسخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۸
  دو تا تشکر: یکی تشکر از مدیر عامل تیم که دقیقا روی نکته بسیار مهمی انگشت گذاشته و اون آرامش تیم و عدم ورود به مسائل غیر ورزشی هست و دومی تشکر از مدیر محترم سایت که مطلب فوق رو بازتاب دادن.
  36 + 10 -
 • حیدر
  پاسخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۰:۵۶
  آقای صادقیان شما و امثال شما باید پاسخ گوی خون شهدای مرزبانی باشین که بدست تروریست های کردی شهید شدن. ترکیه به تروریست ها حمله کرده و بحث قومیت نیستش.دست سپاهیان درد نکنه که به این راحتی از خون شهدا میگزرن واقعا از شما بعید بود.
  19 + 37 -
  • آنتی داعش
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۲۶
   به نظر شما بیشتر نگران داعش هستید تا شهدای مرزبانی.
   24 + 6 -
 • تراختورچی
  پاسخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۲۳:۰۸
  باشگاه باید به ووربا غفوری که پست گداشته و از تروریستا حمایت کرده اعتراض کنه و تا اونم محرومش بکنن
  24 + 34 -
  • مهدی
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۱۸
   دقیقا عامل تمام تنش ها غفوری بود که با پست دروغش باعث اینهمه تنش شد ولی همیشه باید تورک ها محکوم بشن ما عادت داریم
   9 + 22 -
 • وحید
  پاسخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۱۷
  وقتی مساله به زیان آذربایجان و تورکهای ایران باشد همه روزه سکوت می گیرند ولی اگر در جایی به ضرر تروریستها و سربازکش ها باشد همان آدمهایی که برای سوختن کلیسای نوتردام شمع روشن کرده اند ولی به خاطر کشته شدن همزبانان و هموطنانشان در افغانستان و یا در خود ایران کبریت هم روشن نمی کنند، می شوند مسئول حقوق بشر....همه این افرادی که تورکیه را محکوم می کنند همان هایی هستند که کمک ایران به بشار اسد را محکوم می کردند...مردم ما در لجنزار نژادپرستی غرق شده اند...همان کردهای تروریست بارها مردم بیگناه ایران را در خوی - سلماس - نقده و اورمیه بارها به خاک و خون کشیده اند و خداوند رحمت کند به حاج آقا حسنی و شهید مهدی باکری که حداقل دوبار بعد از انقلاب جلوی قتل عام مردم مسلمان و شیعه را گرفته اند...حال باید چگونه جاهلانه و با چشم های بسته از خون مرزبانان و مدافعین شهید حرم و وطن عبور کنیم و این در حالی است که در مجلس ملی ایران برای همان کردهای تروریستی که مردم بیگناه را کشته اند عزاداری کنیم....
  14 + 31 -
  • علی
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۱
   بهتره اندکی مطالعه بیشتر بفرمایید از نگاه اردوغان و ابا و اجدادش شیعیان کافر و مهدور الدم هستند. برهمین اساس هم جنایات بیشماری رو در آذربایجان و تبریز انجام دادن.
   18 + 10 -
  • به وحید
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۴۳
   ظاهرا شما خبر ندارید دوران ریش گذاشتن و ضربه زدن به وحدت ملی و تفرقه بین اقوام خیلی وقته تموم شده. در ضمن ترکیه خواهان سرنگونی اسد متحد ایران است. باعث و بانی این وضعیت سوریه هم اردوغان و ترکیه هست.
   19 + 7 -
 • آذربایجان وپیرامون-در انتظار بهار
  پاسخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۴۷
  سلام نتیجه حمله ترکیه به تروریستهای کرد به نفع دولت بشار اسد بعثی تمام می شود نه روسیه ونه امریکا اجازه حمله به مناطق پ ک ک را به بشار اسد نمی دادند ضمنا جنگ بین عثمانی وصفویه جنگ بین ترکهای عثمانی و ترکهای شیعه آذربایجان ایران نبود-یک جنگ احساسی وکور مذهبی ناشی از تحریکات اورپائیان بین شیعه وسنی بود همان که امروز داعش و وهابیت و شیعه لندی تبلیغ می کند بروید کتب مرحوم جلال آل احمد وشهید شهید دکتر علی شریعتی را بخوانید که هردو فارس بودند برخی نمایندگان ارومیه هم اعتراض کردن این ببری مظللوم هم در ملکان نزدیک میاندوآب با تروریسم کردی آشنا بوده سفسطه نکنید وبگذارید بازیش رابکند
  8 + 24 -
  • کریم
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۶
   دوست عزیز تاریخ یه چیز من درآوردی نیست که هرکسی برای خودش دربیاره به نفع خودش تفسیر کنه و روی جنایات بیشمار عثمانی ها سرپوش بذاره.
   25 + 6 -
 • حسن حسین زاده
  پاسخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۴:۳۹
  آقای باهوش صنعتی، تراکتور تو کردستان هوادار ترک داره نه کرد. بیچاره ورزشی نبوده که
  13 + 26 -
 • ناصر
  پاسخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۵:۱۹
  مسائل غیر ورزشی و بی ربط جز حاشیه سازی برای تراکتور عاید دیگه ای نداره. کشور ما دولت داره موضع رسمی خودش رو هم اعلام کرده.
  27 + 7 -
 • مهران تراختورچی
  پاسخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۶
  آقای صادقیان رو نمیدونم برچه اساسی مدیر کردن . ایشان شایسته باشگاه تراختور و در حد این تیم نیست . یکی بهش بگه نابغه یه تصویر از اون پنج هزار هوادار کرد که روز بازی به باشگاه اومده بودن رو تو سایت باشگاه بذار .
  البته آقای صادقیان چون تو باغ نیستن و بی اطلاع هستن انتظاری بیش از این ازش نیست .
  کاش آتازنوزی بجای این مدیر لپ لپی یه مدیر تراختوری می اورد . کسی که اگه با شورت ورزشی هم یه عکس نداره لااقل با پیراهن تراختور برای بازی های تراختور به استادیوم رفته .
  کار ببری درست بود . یاشاسین سربازان تورک که انتقام خون شهدای مدافع حرم و شهدای مرزبان را از این کردهای تروریست میگیرند.
  از کشته شدن این تروریست ها خوشحالم .
  این کثافت ها چشمان مادران زیادی رو گریان کردن و جوانان پوک این مرز و بوم رو شهید کردن.
  جناب مدیر لپ لپی هم بهتره از طرف هواداران حرف نزنه .
  2 + 25 -
  • حسین به مهران نفوذی
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۳:۲۸
   اول اندیشه وانگهی گفتار
   14 + 2 -
  • حبیب
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۲
   بهتون تبریک میگم از جعل تاریخ به جعل حال رسیدید و احتمالا جعل آینده هم در دستور کارتون هست. مدافعین حرم در درگیری با نیروهای تحت حمایت ترکیه به شهادت رسیدن که چند ساله میخواد اسد رو سرنگون کنه و دولت دست نشانده خودش رو اونجا سرکار بیاره. کردها با اسد درگیری نداشتن الانم باهم توافق کردن.
   14 + 2 -
  • یاسر
   ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۷
   به مهران تراختور نما؛ اسم تیم رو پسوند اسم خود کردن و حاشیه سازی برای تیم خیلی وقته کهنه شده. ضمنا به نقشه خاورمیانه هم یه نگاهی بفرمایید قبل از اظهارنظرنظر. نامه ترامپ به اروغان رو هم مطالعه کنی بد نیست.
   14 + 2 -
 • نوید
  پاسخ ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۲۱:۰۴
  من با دوستانی موافقم که میگن به ما ربطی نداره و اصولا نباید با ورود به مسائل غیرورزشی برای تراکتور حاشیه سازی کرد. اما واقعا برای کسانی متاسفم که کاسه داغ تر از آش شدن. حداقل تجربه ای که بنده از سفر و ارتباطات کاری و مدتی کار در ترکیه داشتم فهمیدم که اصلا اهالی ترکیه ما(آذربایجان ایران) را به عنوان ترک و حتی از خودشون یا همزبانشون قبول ندارن. عموما به ما میگن آذری های ایران. کاری ندارم که علیرغم رفتن به کلاس زبانهای ترکی استانبولی در کنار زبان ترکی آذری خودمون بازهم مدتی دربرقراری ارتباط باهاشون مشکل داشتم، اما رفتار بسیار بدی با ما میکردن. نه دستمزد درست و حسابی میدادن نه رحم و مروتی در اجاره خونه. قیمت اجناسشون هم که واویلا بود. باز هزار رحمت به کشور خودمون. اونجا جز پول چیز دیگه ای رو نمیشناسنن. اما یه نکته دیگه اینکه خود ترک ها مردمشون مجلس و نماینده هاشون با کار اردوغان مخالف هستن. متحداشون مخالفن. اینکه یه تعداد کاسه داغ تر از اش بشن جز تاسف چیز دیگه ای براشون نمیتونم بگم. اگر واقعا میتونن یه سری برن اونجا خودشون از نزدیک تجربه کنن در ترکیه چه رفتاری باهاشون خواهد شد. شاید قدر مملکت خودشون رو بیشتر بدونن و برای اجنبی سینه نزنن. اتفاقی که برای من افتاد.
  16 + 3 -
نظر شما
 • 17
 • 0
 • 5
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •