اگر مجلس انقلابی داشتیم..
 • 1398/06/26 15:23
 • 112715
محسن رضایی در در جمع فرماندهان گردان‌های سایبری؛

اگر مجلس انقلابی داشتیم..

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: لیبرال‌ها سی سال فقط تردید و انحراف در اقتصاد ایجاد کردند وحالا بدهکاران، طلبکارانه انگشت اتهام را به سمت نظام نشانه رفته اند!

به گزارش آناج، محسن رضایی در آیین افتتاحیه نخستین دوره توانمندسازی فرماندهان گردان های سایبری بسیج اظهار داشت: امیدوارم عزاداری‌های شما بسیجیان حسینی و جهادگران عصر امامین انقلاب مورد قبول حق تعالی قرار گرفته باشد. خوشحالم که در جمع سربازان جوان امام عصر و انقلابمان حاضر هستم. امسال از سال‌های تعیین کننده انقلاب اسلامی است.

وی با بیان اینکه همه سالهای انقلاب اثر گذار و مهم بوده خاطرنشان کرد: امسال ویژگی‌های خاص خودش را دارد. امسال شیطان بزرگ و دشمن همیشگی ملت ما به مبارزه ملت ایران برای رویارویی جدید آمده است. زمانی بود که آمریکایی‌ها فقط در عرصه نظامی به جنگ ملت‌ها می‌آمدند. امروز با جنگ فرهنگی و اقتصادی و سایبری جلو می‌آیند. آن چیزی که ابزارهای سخت آمریکا را بی خاصیت کرد، ملت مومن و فداکار ما بودند. عاشوراییان ملت ما و جوانان مبتکر و ایثارگر ما، تجهیزات آمریکا را در اوج فناوری نظامی، بی خاصیت کرده‌اند و جنگ به میدان‌های جدید کشیده شده است.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه دشمنان خیال می‌کنند که ایران در این عرصه‌های نو، ضعیف است تصریح کرد: آنها در جنگ نظامی محدود شده‌اند و در محاصره نیروهای انقلابی ما در منطقه در آمده‌اند. آنها می‌خواهند در عرصه اقتصاد و فرهنگ ما و فضای مجازی را محاصره کنند. در همه جهان این سوال مطرح است که آیا ایران در این رویارویی درمقابل آمریکا پیروز خواهد شد؟ آیا در صحنه سایبری ملت ایران پیروز خواهد شد؟ آیا محاصره اقتصادی شگسته خواهد شد؟ یک میدان جدید از مبارزه و فتح خرمشهری دیگر در میان است. همه به دنبال تحلیل چگونگی مقابله و ایستادگی ما هستند. نتیجه این جنگ های جدید به کجا کشیده می‌شود؟

رضایی در ادامه افزود: حتی آقای ترامپ راضی شده است که سرپایی در مسیر عبور آقای روحانی، با رئیس جمهور ما عکس بگیرد و بگوید مذاکره کردم و برنده شدم. رئیس جمهور ما هم سرپایی و گذری هم نباید به آقای ترامپ جز با مشت گره کرده نگاه کند چرا که هرنوع عکسی که ترامپ بخواهد به عنوان مذاکره سو استفاده کند، خیانت به ایستادگی و انقلاب ماست. این علامت نباید برای دشمن ارسال شود. آنها دنبال این نمایشنامه هستند. خوشحال هستم که مقام معظم رهبری امکان هر نوع مذاکره ای با آمریکا را رد کردند و فرمودند ما هیچ نوع مذاکره‌ای نداریم. این فرموده سرآغاز شایسته‌ای برای نبرد کبیر جوانان ما با شیطان بزرگ است.

فرمانده سپاه پاسداران در دوران دفاع مقدس گفت: خیلی‌ها به دنبال این هستند که صحنه ی مبارزه را منحرف کنند جبهه را طور دیگری تعریف کنند. نیروهای انقلاب باید سلاح ها را به سمت دشمن اصلی نشانه بگیرند. امروز هرچه فریاد داریم باید سر آمریکا بکشیم. برخی می‌خواهند تا روز 13 آبان یا 22 بهمن یا انتخابات مجلس کارهایی انجام دهند وافکار عمومی را از دشمن اصلی به جاهای دیگر بکشانند. نیروهای انقلاب، ان‌شا الله با پیروزی خودشان، آنها را ناامید می‌کنند و نشان خواهند داد که در ایران انقلابی علیه آمریکا رخ داده است.

وی در ادامه تصریح کرد: خیلی‌ها به دختر آبی و نامه یک مسئول و سخنرانی یک مدیر می‌پردازند تا جبهه اصلی در مقابل هواداران آمریکا و  اندیشه ی آمریکایی شکل نگیرد. چه کسانی باید پاسخ گوی نارسایی در فرهنگ و آموزش و پرورش باشند نیروهای انقلاب یا تکنوکرات ها و لیبرال‌ها؟ آیا اندیشه ای که در دفاع و امنیت حاکم بوده در اقتصاد و فرهنگ حاکم بوده؟ کسانی باید درمقابل گرانی وبیکاری وارزش پول ملی پاسخگو باشند که سیاست‌های کلی ابلاغی رهبر انقلاب را دراقتصاد اجرایی نکردند؟ چه کسانی عمل نکرده اند؟ مدافعان سیاست سرمایه داری و تکنوکرات‌ها باید پاسخگو باشند، همان‌هایی که عامل مشکلات اقتصادی طی سی سال اخیر بوده اند متهم ردیف اول هستند عده‌ای جبهه‌های انحرافی برای جوانان ایجاد می‌کنند. امسال اوج مبارزه ملت ایران با تکنوکرات ها و لیبرال هاست. سیاست‌های کلی نظام که عمل نشده را مطابه کنید و پاسخ بخواهید.

استاد دانشگاه جامع امام حسین(ع) گفت: اگر مجلس انقلابی داشتیم به محض خروج ترامپ از برجام، باید اطلاعیه می‌دادند و از دولت می‌خواستند که دولت انقلابی تشکیل و روحیه انقلابی را در کشور حکمفرما کنند. برجام اوج پیروزی اندیشه دولتی‌ها و مجلسی‌های لیبرال بوده ود که با خروج آمریکا از برجام، بر باد رفت. آقایان هوادار غرب کجا رفت آن سرمایه‌هایی که قرار بود وارد شود. آن تکنولوژیهای که قول داده بودید چه شد؟ سی سال فقط تردید و انحراف در اقتصاد ایجاد کردند وحالا بدهکاران، طلبکارانه انگشت اتهام را به سمت نظام نشانه رفته اند! خروج آمریکا از برجام باید پایان اندیشه لیبرالی در کشور ما باشد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اروپایی‌ها، آقای مکرون را جلو فرستاده اند که به آقای ترامپ بگوید که زحمات چهل ساله‌ی غرب را به باد نده و بگذار اقتصاد ایران در تردید و بلاتکلیفی بماند. آنها به ترامپ گفتند که قرار است یک تماس تلفنی بین ایران و آمریکا باشد و پانزده میلیارد دلار به ایران داده شود ولی بقیه تحریم‌ها سرجای خودش باشد تا بهانه ای برای کنارماندن نیروهای انقلابی شود. الان هم دست بردار نیستند. رهبری و نیروهای انقلاب با این ماجرا موافق نیستند.

سرلشکر پاسدار محسن رضایی همچنین تأکید کرد: باید جبهه انقلاب را باید سامان داد و از اقدامات پراکنده پرهیز کرد.

وی در سالروز فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل نیروهای سه گانه سپاه پاسداران گفت: سال اول جنگ ارتش عراق از مرزهای ایران عبور کرد و جنگ را به شهرهای ایران کشاند و دو سه میلیون نفر از شهروندان ما را آواره کرد. مدیریت لیبرالی کشور و جبهه ها به دست آقای بنی صدر بود. چهار حمله بزرگ انجام داد و در هر چهار حمله شکست خورد. در 14اسفند 59 با یک سخنرانی علیه نهادهای انقلابی، جنگ داخلی جدیدی را طراحی کرد. نیروهای انقلاب معطل نکردند و با ابتکار و خلاقیت مردم را به جبهه ها آوردند و تیپ و لشکر تشکیل دادند. در هنگام آزادسازی شهرها، برخی گفتند: چرا باید سپاه تیپ و لشکر داشته باشد. احمد آقا با من تماس گرفت و گفت امام فرمودند که از من تقاضای تشکیل سه نیرو کنید. با اندکی محافظه کاری درخواست سه سپاه را نوشتم. اما حضرت اما در فرمانشان تاکید کردند که نیروهای زمینی، هوایی و دریایی را با قدرت تشکیل دهید.

استاد دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت: اگر این نیروها نبودند می‌توانستیم موشک و نیروی دریایی داشته باشیم؟ می‌توانستیم پهپاد پیشرفته آمریکایی را ساقط کنیم؟ در سالهای ابتدایی جنگ، نیروهای سپاه هرکدام در یک گوشه ای از جبهه‌ها پراکنده بودند اما یک سال بعد این نیروها در کنار هم به آزادسازی خرمشهر و دیگر مناطق رسیدند. همه‌ی این نیروها از هسته های جوانان توانمند تشکیل شدند. تا زمانی که این تشکل ها سازمان پیدا نکردند، نتوانستیم موفق شویم. امروز هم هیچ کسی برای بچه های انقلاب کارت دعوت نمی‌فرستد و فرش قرمز پهن نمی کند. خودمان باید در جبهه سایبری وفرهنگی واقتصادی ، جبهه قدرتمند انقلاب را تشکیل دهیم و مشکلات اقتصادی مردم را حل کنیم در آن صورت خواهید دید که از همه جای جهان، همراه و طرفدار پیدا می کنید. باید به رشد شیوه‌ها و فن آوریهای سایبری توجه کنیم. رشد رسانه‌ها از رسانه‌های مکتوب، تا سایت‌ها از فضای مجازی تا تصویر و صداها باید مد نظر باشد. باید محتواها متمرکز و غیر تکراری باشند.

رضایی گفت: ما به کنار رفتن آقای بولتون قانع نیستیم، روزی خواهد رسید که ما ترامپ را محاکمه کنیم. اگر فضای کشور ضد آمریکایی و ضد لیبرالی شود، مجلس انقلابی تشکیل خواهد شد و این پیام مخابره خواهد شد که ملت ایران، یکبار دیگر، آمریکا را شکست داده است، برای این کار در لشکر سایبری، اتاق فکر متمرکز نیاز است.

انتهای پیام/

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • بایراق
  پاسخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۸ - ۱۹:۵۰
  سلام-همانگونه که قرآن پیام داده احزاب باطل مانند کف روی آب هستند البته در مواجهه با سپاه اسلام--اما نباید نعمات الهی را که خداوند در پی انقلاب اسلامی سرازیر کرده از درایت خود بدانند این لشگرهای غیبی خدا هستند که وحشت در دل دشمنان خدا می افکند و به یک مبارز اسلام توان ده مبتارز جبهه کفر را می دهد -بی عفتی وبی حیائی چهره زشتش را عیان می کند زنان آرایش کرده حتی در کنار شوهرانشان عشوه گری می کنند شعائر قوم مرکزی (پارس پارس) بیشتر وبیشتر می شود و حرام خوری مباح جلوه می کند اگر جهاد اکبرها فراموش شود پیروزیهای میادین جنگ دیری نخواهد پائید
  0 + 0 -
نظر شما
 • 1
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •