ذوب‌آهن 0 - 0 تراکتور؛ زور دنیزلی به علی‌منصور نرسید/ تقسیم امتیازات در فولادشهر
 • 1398/06/24 21:49
 • 112645
هفته سوم لیگ برتر فوتبال

ذوب‌آهن 0 - 0 تراکتور؛ زور دنیزلی به علی‌منصور نرسید/ تقسیم امتیازات در فولادشهر

شاگردان دنیزلی در دیداری حساس مقابل میزبان خود ذوب‌آهن به تساوی بدون گل رضایت دادند.

به گزارش آناج، دیدار حساس تیم‌های ذوب‌آهن و تراکتور در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال که از ساعت 19:45 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه فولاد شهر برگزار شد، به تساوی بدون گل انجامید.

در این بازی تماشایی، میزبان به مراتب موقعیت‌های بهتری داشت اما با این حال قفل دروازه‌ها باز نشد تا امتیازات بین دو تیم به صورت مساوی تقسیم شود.

با این نتیجه، شاگردان علیرضا منصوریان همچنان در حسرت پیروزی مانده و با 2 امتیاز در رده دوازدهم جدول مسابقات قرار گرفتند. 

در سمت دیگر، تراکتورِ دنیزلی با ثبت سومین کلین‌شیت متوالی خود و البته دومین تساوی در بازی‌های خارج از خانه‌اش، صاحب 5 امتیاز شده و موقتاً به مکان چهارم صعود کرد.

گزارش کامل این مسابقه را در زیر می‌خوانید:

ترکیب ذوب‌آهن: یوسف بهزادی، محمد نژادمهدی، هادی محمدی، حمید بوحمدان، محمدرضا عباسی، قاسم حدادی‌فر، رضا حبیب‌زاده، مهران درخشان‌مهر، میلاد شیخ فخرالدینی، مسعود ابراهیم‌زاده و ارسلان مطهری (7- علیرضا منظمی).
سرمربی: علیرضا منصوریان

ترکیب تراکتور: محمدرشید مظاهری، ایمان سلیمی، مهدی تیکدری، محمدرضا خانزاده، میثم تیموری، رضا اسدی، ویلیان میمبلا (750 اکبر ایمانی)، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه (61- یوکیا سوگیتا)، احسان حاج‌صفی و کوین فورچونه (61- ساسان انصاری). 
سرمربی: مصطفی دنیزلی

گروه داوری: 
داور وسط: کوپال ناظمی
کمک‌ها: حسن ظهیری – تورج عیوض محمدی
کمک داوران اضافی: علی بای – سعاد وفاپیشه
داور چهارم: محمد راهی
ناظر: حسین خانبان

اخطار: علیرضا منظمی (43) و حمید بوحدان (2+90) از ذوب‌آهن و کوین فورچونه (54)، ایمان سلیمی (60) و مسعود شجاعی (74) از تراکتور

دقایق حساس:

* دقیقه 1: شوت آرام ویلیان میمبلا اولین ضربه در چارچوب این مسابقه بود ولی درست به همان جایی رفت که بهزادی گلر ذوب‌آهن انتظارش را می‌کشید.

* دقیقه 7: ضربه ایستگاهی قاسم حدادی‌فر قدرت لازم را نداشت و رشید مظاهری به راحتی آن را مهار کرد.

* دقیقه 8: تراکتوری‌ها ضربه کرنر خود را به صورت پاس کار کردند و احسان حاج‌صفی از نزدیکی محوطه جریمه شوت‌اش را به سمت دروازه شلیک کرد که با اختلاف اندک به بیرون رفت.

* دقیقه 11: ارسال اشکان دژاگه از روی یک ضربه ایستگاهی بر سر ایمان سلیمی ننشست و با اختلاف از بالای دروازه راهی اوت شد.

* دقیقه 15: نخستین موقعیت جدی مسابقه توسط تیم میزبان ایجاد شد که سانتر حدادی‌فر با ضربه سر هادی محمدی به شکل خطرناکی از کنار دروازه عبور کرد.

* دقیقه 17: نفوذ مسعود شجاعی به سمت دروازه ذوب‌آهن تیم میهمان را در موقعیت گلزنی قرار داد که نژادمهدی با تکل خوب خود  مانع شوت کاپیتان تراکتور شده و دروازه تیمش را نجات داد.

* دقیقه 23: منظمی در حالتی نامتعادل توپ را به سمت دروازه حریف شوت زد که بی‌دقت بود و با اختلاف به بیرون رفت.

* دقیقه 26: حرکت انفرادی عباسی به داخل محوطه جریمه تراکتور با دخالت ایمان سلیمی همراه شد که حاصل آن یک ضربه کرنر برای میزبان بود.

* دقیقه 31: کاشته بوحمدان با اختلاف زیاد از بالای دروازه راهی اوت شد.

* دقیقه 43: کارت زرد نخست مسابقه به نام علیرضا منظمی از ذوب‌آهن ثبت شد. این بازیکن روی رشید مظاهری مرتکب خطا شد. 

- نیمه اول این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید.* دقیقه 51: ضد حمله سریع بازیکنان ذوب‌آهن نزدیک بود به گل بیانجامد که ضربه منظمی را رشید مظاهری در موقعیتی تک به تک با کمک تیر دروازه راهی کرنر کرد.

* دقیقه 54: کوین فورچونه با خطا روی فخرالدینی از شکل‌گیری ضد حمله حریف جلوگیری کرد که با کارت زرد داور جریمه شد.

* دقیقه 55: شوت روی پا و سنگین بوحمدان به شکل خطرناکی از بالای دروازه تراکتور به بیرون رفت.

* دقیقه 56: میثم تیموری هم به دنبال خطایی که انجام داد از داور بازی اخطار گرفت.

* دقیقه 57: بازیکنان ذوب‌آهن پس از یک و دو در نزدیکی پرچم کرنر توپ را به روی دروازه ارسال کردند که عباسی در موقعیتی عالی ضربه سر خود را به بیرون زد.

* دقیقه 60: سلیمی پشت محوطه جریمه خودی راه را بر منظمی سد کرد که داور این صحنه را خطا تشخیص داده و به مدافع تراکتور کارت زرد نشان داد؛ ضربه ایستگاهی بدست آمده اما حاصلی برای ذوب‌آهن نداشت.

* دقیقه 68: قیچی برگردان خوب علیرضا منظمی در چارچوب نبود و از کنار دروازه تراکتور عبور کرد.

* دقیقه 74: مسعود شجاعی خطای بدی را روی بازیکن ذوب‌آهن انجام داد که جریمه آن یک کارت زرد برای کاپیتان تراکتور بود.

* دقیقه 83: ارسال مستقیم احسان حاج‌صفی درحالی که بهزادی از دروازه بیش از حد خارج شده بود، روی طاق دروازه میزبان فرود آمد.

* دقیقه 87: سانتر خطرناک یوکیا سوگیتا توسط مدافع ذوب‌آهن برگشت داده شد.

* دقیقه 88: حدادی‌فر کرنر تیمش را روی تیر زدیک‌تر فرستاد که ضربه پشت پای عباسی به شکلی خطرناک عرض محوطه جریمه را طی کرد.

* دقیقه 90: شوت زمینی رضا اسدی را یوسف بهزادی گلر ذوب‌آهن با شیرجه به موقع خود جمع کرد تا این موقعیت را از تراکتور بگیرد.

* دقیقه 2+90: بوحمدان روی بازیکن تراکتور خطا صورت داده و کارت زرد گرفت.

- نتیجه نیمه اول در پایان بازی پابرجا مانده و دو تیم به تقسیم امتیاز رضایت دادند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • وحید
  پاسخ ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۶
  تراکتور قدرت بردن ذوب‌آهن را نداشت
  دیدار دوتیم فوتبال ذوب‌آهن و تراکتور با تساوی بدون گل پایان یافت تا هر دو تیم ریشه‌دار از تساوی بدست آمده راضی به نظر برسند.
  دیدار تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و تراکتور تبریز در چارچوب هفته سوم رقابت‌های لیگ برتردر ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار شد و این بازی پربرخورد و خشن به جزتساوی و چندین کارت زرد، نتیجه‌ای دیگر نداشت.
  همانطور که در پیش بازی اشاره شده بود امید داشتیم تا نماینده تبریز با بازیکنان بین المللی و اسم و رسم‌دار و با 4 ملی‌پوش در میدان فولادشهر به بهترین نحو ممکن ظاهر شود تا ازهم اکنون امتیازات لازمه برای قهرمانی و یا قرار گرفتن در رده‌های بالای جدول را به دست آورد و از این طریق نیز از تمامی خوانندگان روزنامه عذرخواهی می‌کنیم که انتظار بسیار بالا و غیرممکن را از تراکتور داشتیم.
  تراکتوربر خلاف بازی با پرسپولیس، همانند بازی با نفت مسجد سلیمان یک بازی کم رمق، بی برنامه و فوتبالی پراکنده را ارائه داد و هربیننده‌ای که این مسابقه را تماشا می کرد قطعا ازنمایش و بازی تراکتورناراحت بود.بازی خشن، کارت‌های فراوان، حرکات‌ اضافی و انفرادی بازیکنان با تجربه، لودادن های بیشمار توپ و غیره تنها نمایش بازیکنان تراکتور بود و انگار این بازیکنان نای راه رفتن هم نداشتند و شانس با یاران دنیزلی یار بود که ضربه سردرخشان مهر در نیمه دوم در چهارچوب نبود.
  به هیچ عنوان قصد تخریب تراکتور و بازیکنان را نداریم و تنها برای اهمیت تک – تک امتیازات نگاه نقادانه داریم.بطور مثال شجاعی در بازی با پرسپولیس بهترین بازیکن میدان بود ولی در این بازی چندین اشتباه مهلک انجام داد.در نیمه اول از سمت چپ نفوذی در داخل محوطه جریمه داشت و در کنار خود دو بازیکن هم تیمی حضور داشتند که یکی احسان حاج صفی بود که می توانست با یک پاس رو به بیرون کار را تمام کند و با خودخواهی هرچه تمام توپ را در زاویه بسته به بدن دروازه‌بان و مدافعین کوبید و همین توپ در حالتی نامتعادل به حاج صفی رسید که ضربه وی راهم کنترول کردند و یا در نیمه دوم دریک صحنه در وسط میدان با آنکه چندین بازیکن هم تیمی کنار او بودند از دادن پاس امتناع کرد و همین توپ لو داده شده به یک ضد حمله خطرناک تبدیل گردید.
  سایر بازیکنان نیز به جز مدافعین و دروازه‌بان در حد خود ظاهر نشدند و این نشان دهنده آن است که بازیکنان هنوز نمی دانند که طرفداران از نمایش ضعیف آن‌ها به مرز سکته هم می‌رسند و تیمی که عنوان لاکچری را دارد نباید به هیچ عنوان و حتی در یک بازی ساده نیز ضعیف بازی کنند و این در حالی بود که بازیکنان جوان و ارزان قیمت ذوب‌آهن هر وقت اراده نمودند دروازه تراکتور را به خطر انداختند.
  0 + 0 -
نظر شما
 • 1
 • 0
 • 3
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •