معرفی برترین‌های مسابقات پرورش‌اندام قهرمانی باشگاه‌های استان
  • 1398/06/02 14:37
  • 112234

معرفی برترین‌های مسابقات پرورش‌اندام قهرمانی باشگاه‌های استان

مسابقات پرورش‌اندام، بادی کلاسیک و فیزیک قهرمانی باشگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

به گزارش آناج به نقل از هیات بدنسازی و پرورش اندام استان، مسابقات پرورش‌اندام، بادی کلاسیک، فیزیک و فیزیک کلاسیک قهرمانی باشگاه‌های استان آذربایجان‌شرقی به مناسبت یادواره شهدای لشکر 31 عاشورا در مورخه های 31 مرداد و اول شهریور ماه با استقبال خوب ورزشکاران از سراسر استان و با حضور مسئولین اجرایی و انتظامی استان در سالن فتح خیبر تبریز برگزار شد.

روزهای پر ازدحام مسابقات با حضور ورزشکاران علاقه‌مند به رشته پرورش‌اندام، بادی کلاسیک و فیزیک، جذابیت این دو روز را دو چندان نمود؛ ورزشکاران در رقابتی نفس‌گیر و جذاب، به رقابت در مقابل حریفان خود پرداختند که در پایان نفرات برتر کلیه اوزان معرفی شدند.

روزهای اول و دوم این رقابت‌ها با فیگورگیری افتخاری احد وزیری، غلامرضا علیزاده و مظاهر تابانی همراه بود و همچنین از قهرمانان پرورش‌اندام جهان و قویترین مردان با اهدا تندیس و کمربند پهلوانی تجلیل به عمل آمد.

در پایان مسابقات از نفرات اول تا سوم و اورال رشته پرورش اندام با اهداء حکم، مدال قهرمانی و جوایز نقدی تجلیل شد.

نتایج این رقابت‌ها به شرح زیر است:

پیشکسوتان

دسته اول: رحیم فتح - هادی پتکچی - جلیل برا

جوانان

وزن 75+ کیلو: امیر خاکیان - پرشان خزال‌پور - نیما رنجی

وزن 75- کیلو: رسول بخشایی - محمد محمدی -محمدعلی وکیلی

بزرگسالان

وزن 60 کیلو: دانیال نگهی - سجاد خان‌زاده - علی قهرمانی

وزن 65 کیلو: محمد پرتوزاده - حبیب کریمی - رحیم فتح

وزن 70 کیلو: رسول بخشایی - ساسان علیزاده - حامد عبداله‌زاده

وزن 75 کیلو: نعمت کرمی - یعقوب بام کسری - حسن رازپوش

وزن 80 کیلو: محسن زینالی - رضا جوانی‌فر - تورج پالش

وزن 85 کیلو: مسعود حسین علی‌پور - سجاد خان ماکو - فرید رشیدی

وزن 90 کیلو: پرشان خزایی‌پور - مهدی ادیب - نیما رنجی

وزن 95 کیلو: امیر خاکیان - سیروس خانعلی‌لو

وزن 100 کیلو: حبیب حسینعلی‌پور - جمال صفرخانی - ناصر یگانی

وزن 100+ کیلو: رضا خطیبی - محمد بابایی

قهرمان قهرمانان

رضا خطیبی

بادی کلاسیک

دسته اول: رحیم فتح - حبیب کریمی - محمد پرتوزاده

دسته دوم: رسول بخشایی - هادی دهقان - رحیم پورعلی

دسته سوم: محمد عبداله‌زاده - علی پور - حسن رازپوش

دسته چهارم: فرید رشیدی - میلاد فراهانی - یاسر احمدزاده

دسته پنجم: سهند فرشباف - محمدامین مشمول - سینا علی جعفری

فیزیک

دسته اول: سجاد قاسم سلطانی - امیر علی علایی - قادر عباسی

دسته دوم: گیورک پاویر - سالار هنرمند - فردین رضایی

دسته سوم: یونس گشته - محسن والی زاده - جلی زاد

دسته چهارم: وحید خداکرم - صابر کریم‌نژاد - رحیم حیدرنژاد

دسته پنجم: کوشا پهلوان‌زاده - رضا آقبلاغی - علیرضا رحیم‌زاده

فیزیک کلاسیک

دسته اول: آرمین علیپور - سهند حبیبی - تورج پالش

دسته دوم: میلاد فراهانی - خشایار گوهرزای - مصطفی علیزاده

نتایج تیمی

پرورش‌اندام: تیم مکث - تیم حسین‌پور - تیم تابانی

بادی کلاسیک: تیم حسین‌پور - تیم تابانی - تیم عدالت

فیزیک: تیم حسین‌پور الف - تیم حسین‌پور ب - تیم مکث

انتهای پیام/

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
مشاهده مطلب
نظر شما
  • 0
  • 0
  • 0
  •  
  • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
  • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
  • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
  •