بعضی‌ها فکر می‌کنند باید از این کشور باید پول برداشته و به کانادا بروند/ 15 هزار نفر باید در مغان مشغول به کار شوند
 • 1397/12/07 10:42
 • 108539
رئیس هیئت مدیره گروه صنایع غذایی شیرین عسل در دانشگاه تبریز؛

بعضی‌ها فکر می‌کنند باید از این کشور باید پول برداشته و به کانادا بروند/ 15 هزار نفر باید در مغان مشغول به کار شوند

ژائله گفت: سهم ایران از این بازار بسیار ناچیز است و باید این سهم را افزایش دهیم و مهم نیست که من یا شما این کار را انجام دهیم اما متاسفانه خیلی‌ها این عرق را ندارند و فکر می‌کنند که باید پول از کشور برداشته به کانادا و اروپا بروند.

به گزارش آناج، یونس ژائله در مراسمی در جمع دانشجویان دانشگاه تبریز در خصوص کارهای اقتصادی اظهار داشت: باید کار را به کاردان و اهل کار سپرد، اینکه هر روز در کشور با کمبود یک چیز مواجه می‌شویم به این دلیل است که راه را برای تولید باز نکرده‌ایم.

وی ادامه داد: آدم‌های موفق در اروپا و آمریکا فرقی با ما ندارند؛ در خودتان احساس ناامیدی نکنید به ویژه جوانان آذربایجان که پتانسیل بسیار خوبی دارند و در دنیا بی‌نظیرند و در بهترین دانشگاه‌های دنیا جوانان آذربایجان اساتید دانشگاه‌ها هستند.

رئیس هیئت مدیره گروه صنایع غذایی شیرین عسل با اشاره به اینکه ما ایستادیم و کار کردیم و شما هم این کار را ادامه دهید، گفت: متولی اقتصاد دولت نیست دولت باید بخش خصوصی را توسعه دهد تا اقتصاد ما ارتقا پیدا کند، نمی‌شود بنگاه اقتصادی را به فردی سپرد که صبح ساعت هشت بیاید و ساعت دو ظهر هم برود این روند دولتی در اقتصاد اجرایی نیست.

وی افزود: دانشجوی ما نباید ناامید شود چون هرجای این سرزمین پر از فرصت‌ها بی‌نظیر است و باید دست به دست هم تا این کشور را بسازیم و نباید مدام از دولت‌ها انتقاد کنیم فرقی هم ندارد اصولگرا، راست یا چپ؛ مردم باید مسئولیت تولید و دولت باید نظارت را بر عهده داشته باشد.

ژائله با بیان اینکه 15 هزار نفر در کارخانه شیرین عسل مشغول به کار هستند، عنوان کرد: من روزانه 18 ساعت کار می‌کنم و شب‌ها به این فکر می‌کنم که به خاطر این 15 هزار نفر باید بیشتر کار کنم و مغان را با این فکر خریدم که 15 هزار نفر در آنجا کار کنند چون آنجا پتانسیل این مساله را دارد.

وی گفت: در مدتی که کار کردم و پتانسیل جوانها را دیدم مطمئن هستم که جوانان این کشور کارهای بزرگی را می‌توانند انجام دهند، اگر کار را به اهلش بسپاریم این اتفاق رخ خواهد داد.

رئیس هیئت مدیره گروه صنایع غذایی شیرین عسل در خصوص سهم ایران از بازار جهانی توضیح داد: سهم ایران از این بازار بسیار ناچیز است و باید این سهم را افزایش دهیم و مهم نیست که من یا شما این کار را انجام دهیم اما متاسفانه خیلی‌ها این عرق را ندارند و فکر می‌کنند که باید پول از کشور برداشته به کانادا و اروپا بروند در حالیکه کارآفرین‌ها چنین تفکری ندارند.

انتهای پیام/

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
مشاهده مطلب
نظر شما
 • 0
 • 0
 • 0
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •