ماجرای فحاشی مالک کارخانه به مالک قانونی باشگاه ماشین‌سازی در مراسم غیرقانونی/ وقتی صاحب‌خانه نامحرم می‌شود!
 • 1397/03/23 12:50
 • 101570
آناج گزارش می‌دهد؛

ماجرای فحاشی مالک کارخانه به مالک قانونی باشگاه ماشین‌سازی در مراسم غیرقانونی/ وقتی صاحب‌خانه نامحرم می‌شود!

مالک جدید کارخانه ماشین‌سازی تبریز در مراسمی غیرقانونی و در حضور اهالی رسانه به مالک قانونی باشگاه ماشین‌سازی فحاشی کرد.

به گزارش آناج، بعد از خریداری امتیاز باشگاه تراکتورسازی توسط محمدرضا زنوزی، مالک جدید تراکتوری‌ها که همزمان مالکیت دو باشگاه تبریزی ماشین‌سازی و گسترش فولاد را نیز در اختیار دارد، اعلام کرد برای برنامه‌ریزی منسجم روی تیم تراکتورسازی و تمرکزگرایی روی آماده‌سازی پرقدرت این تیم و با توجه به غیرقانونی بودن تملک وی بر دو باشگاه لیگ برتری، قصد دارد امتیاز باشگاه‌های گسترش فولاد و ماشین‌سازی را با اولویت جابجایی و واگذاری ماشین‌سازی به کارخانه به فروش برساند.

در این راستا نیز مذاکراتی بین گروه توسعه سرمایه‌گذاری دریک و کارخانه ماشین‌سازی صورت گرفت که گویا این مذاکرات بی سرانجام بوده و زنوزی نیز در آخرین مصاحبه خود مدعی شد که مسئولان کارخانه ماشین‌سازی تمایلی برای تیمداری در لیگ برتر و گرفتن امتیاز باشگاه ماشین‌سازی را ندارند و خواهان امتیاز این باشگاه با شرط حضور در لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور هستند.

به دنبال این اظهارات و با وجود اینکه مالکیت باشگاه ماشین‌سازی هم‌اکنون در اختیار گروه توسعه سرمایه‌گذاری دریک به مدیریت محمدرضا زنوزی است و هیچ‌گونه واگذاری امتیاز رخ نداده است، کارخانه ماشین‌سازی در اقدامی عجیب با برگزاری مراسم افطاری برای باشگاه ماشین‌سازی جشن 50 سالگی گرفت که در این جشن، علاوه بر مالک پیشین و پیشکسوتان و هواداران این تیم، برخی از مسئولین شهری تبریز از جمله رئیس شورای اسلامی و خبرنگاران ورزشی نیز دعوت و شرکت داشتند.

اما اتفاق قابل تامل و دور از انتظار در این مراسم غیرقانونی، فحاشی قربانعلی فرخ‌زاد، مالک کارخانه ماشین‌سازی به مالک باشگاه ماشین‌سازی بود. فرخ‌زاد که مشغول سخنرانی بود در مورد سرانجام واگذاری امتیاز به کارخانه و در واکنش به صحبت‌های زنوزی مبنی بر عدم تمایل کارخانه برای گرفتن امتیاز باشگاه، با وقاحت تمام و با جملاتی بی‌ادبانه که به هیچ عنوان در شأن یک مدیر نبود، نسبت به مالک قانونی باشگاه ماشین‌سازی فحاشی کرد.

نکته جالب ماجرا این است که تنها نامحرم این جشن خود باشگاه ماشین‌سازی بود که هیچ مقامی از شرکت صاحب امتیاز و مسئولان این باشگاه در مراسم حضور نداشتند و طبق پیگیری خبرنگار ورزشی آناج از کریم جمالی مسئول روابط عمومی باشگاه ماشین‌سازی، این باشگاه هیچ‌گونه اطلاعی از برگزاری این مراسم نداشته است و به همین دلیل نیز هیچ مسئولی از باشگاه در این مراسم حضور نیافته است. 

وی در رابطه با بحث واگذاری امتیاز باشگاه ماشین‌سازی نیز اعلام کرد که امتیاز این باشگاه همچنان در اختیار زنوزی است و در صورت بروز هرگونه تغییر و تحول در مدیریت و انتقال امتیاز، خبر آن بصورت رسمی از سوی گروه سرمایه گذاری دریک اعلام خواهد شد.

بر اساس این گزارش و با توجه به اتفاق ناخوشایندی که در این مراسم و جشن غیرقانونی به وقوع پیوست، واگذاری امتیاز باشگاه ماشین‌سازی به کارخانه بسیار بعید بوده و باید این داستان را تمام شده دانست. از این رو به احتمال فراوان، امتیاز دو باشگاه گسترش فولاد و ماشین‌سازی به خارج از تبریز و استان آذربایجان‌شرقی به فروش خواهد رسید.

انتهای پیام/

کلید واژه ها:
تبلیغ داخلی آناج
مشاهده مطلب
نظرات مخاطبان
 • م.ر
  پاسخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۵:۱۷
  به قول خواجه حافظ شیرازی که چه خوش گفت:
  ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم
  خرقه ی کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
  ....
  گر بدی گفت حسودی و رفیقی رنجید
  گو تو خوش باش که ما گوش به احمق نکنیم

  5 + 0 -
 • آشنا
  پاسخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۶:۲۹
  متاسفانه با گذشت بیش از یک ماه از فروش شرکت دانش بنیان و تخصصی ماشین سازی تبریز به این فرد بی سواد و بددهن میگذرد ولی هیچگونه پاسخی از طرف مسئولین سازمان خصوصی سازی در مورد نحوه فروش و نحوه کسب اهلیت نامبرده جهت خرید شرکتی به این قدمت و اصالت و دانش اعلام نگردیده است .
  متاسفانه مسئولین استانی و نمایندگان مردم نیز در اینخصوص بسیار راحت گذشتند و دم برنیاوردند .
  خریدار شرکت ، فردی بی سواد و بسیار بددهن میباشد که صحبتهای وقیحانه و به دور از ادب وی در همین مدت کوتاه موجب تاسف همگان شده است .
  وی حتی یک روز تجربه فعالیت در زمینه ماشین افزار را نداشته و هیچگونه آشنایی با این صنعت مادر ندارد .
  علاوه بر وی ، مدیر عامل و اعضای هییت مدیره انتصابی توسط وی نیز فاقد هرگونه تخصص و دانش در زمینه ماشین افزار هستند .
  نکته جالب اینکه 3 نفر از اعضای هیئت مدیره جدید شرکت با هم برادر بوده و همگی صرفا دارای سابقه حراستی میباشند و در بدو آغاز فعالیت ، قبل از هرگونه پیگیری برای افزایش تولید و بهبود وضعیت شرکت ، در این یکماه صرفا اقدام به نصب تعداد بسیار زیادی دوربین مدار بسته جهت کنترل و امنیتی کردن فضای کاری شرکت نموده اند که این مورد نیز موجب تعجب و بهت عموم کارگران محترم شرکت شده است .
  و مورد قابل تأمل اینکه یکی از همین 3 برادر بزرگوار که در حال حاضر توسط خریدار به عنوان هییت مدیره و قائم مقام شرکت منصوب گردیده ، قبل از فروش شرکت ، سمت مدیر حراست شرکت را عهده دار بوده است .
  امید که با پیگیریهای مستمر و جدی رسانه ها ، به زودی پشت پرده های و رانتهای موجود در این واگذاری برای عموم ملت برملا شده و سوءاستفاده کنندگان از مقام و منصب به زودی رسوا شوند .
  12 + 4 -
  • ماشینچی
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۴:۳۰
   دوست عزیز این حرفهای یکی از نمایندگان مجلس نمیدانم چرا هر کسی که کارخانه را به عهده یا خریداری می‌کنند بعد از آن بعضی‌ها چوبپ لای چرخ حرکت این کارخانه میگذارند اقا طرف پول داده همه ادعا میکنند دوستی و دلسوزی برای این کارخانه پیر وفرسوده میکنند شریعت زاده آمد نگذاشتن حجمه ای درست کردن بیا و ببین بابا کسی که پول میده نمیزاره دور بر بخوره ب همین خاطر اهلیت را پیش میکشن کسی که میلیاردی پول داره و کارخانه دار هست توان حرکت کارخانه را دارد اگه بزارن میتونم صنعت مادر تبریز ب حرکت بیاره شماها از پشت پرده خبر دارین بی طرف پولش مالش را آورده هر روز هم یکی کاسه داغ تر از آش میشه من با تنی چند از کارگران ماشین سازی صحبت کردم همه ازش تعریف میکنند ادم خوب و مردم دار و کارگر پرستیه بیاد کارخانه را احیا کنه ولی اینطور که میبینم او را هم نخواهند گذاشت باید هپکو اراک بیاد همه چیز را بفرست ببرد اونوقت اهلیت پیدا میشه
   1 + 4 -
 • مسعود
  پاسخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۱
  یعنی بین این چهار تا استان تورک نشین کسی پیدا نمیشه بیاد این دو تا تیم رو تحویل بگیره.. واقعا اگر تبریز نبود تورکهای ایران میخواستند چکار کنند
  11 + 1 -
  • تورک
   ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۴:۲۳
   شما نمیخواد تفرقه بندازی فارث جان ..هاهاها
   5 + 3 -
 • یولدان کئچن
  پاسخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۳:۰۸
  این خودش یک نقشه شوم هست...
  6 + 1 -
 • واشینچی
  پاسخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۴:۱۹
  آقای زنوزی میتواند گسترش را بهر جایی بخواهد انتقال دهد اما در مورد ماشین سازی نه ای پدر زنوزی نیست که ماشین سازی را هر کجا بخواهد بفروشد سر این تیم هر چه آمده امثال خطیبی و زنوزی ها آوردن با خطیبی دست ب یکی کردن پارسال تیم را از شریعت زاده گرفتن شریعت زاده راست گفت خطیبی مافیا درست کرده ببنید اینها سر تراکتور چه خواهند آورد تمام بازیکنان غیرتیتیم را که چند سال برای تراکتور زحمت کشیده بودند از تیم کنار گذاشتن
  5 + 10 -
 • میرحسن
  پاسخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۱
  شوق ناشیانه به کاری نو از موجود دو پای صد دندان آن می سازد که نباید سازد.
  خدا پیاله قلبشان را از تیرگی ها بشوید.
  2 + 0 -
 • میرحسن
  پاسخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۰۹:۳۵
  شوق ناشیانه به کاری نو از موجود دو پای صد دندان آن می سازد که نباید سازد.
  خدا پیاله قلبشان را از تیرگی ها بشوید.
  1 + 0 -
 • حجت
  پاسخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۰
  معرفت درگرانیست به هر کس ندهند
  8 + 0 -
 • علی
  پاسخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۳:۵۰
  پشت پرده ماجرای ماشین سازی
  آقای فرخ زاد یک شبه پیدا شده بدون هیچ سابقه صنعتی که کارخانه فولاد نیمه تعطیل آذرچیلک را خریده و بعد فوری ماشین سازی تبریز را ولی پشت آقای فرخ زاد در همه عکسهای گرفته شده اشخاصی بچشم میخورند که بظاهر کارمند ایشان ولی در اصل شرکای نامبرده می باشند که این سه برادر با کمک یکی از نمایندگان مجلس موفق به این کار شده اند. با بررسی پیشینه این خانواده متوجه میشویم که فاقد تونایی مالی (جمع دارایی منقول و غیر منقول کمتر از 3 میلیارد)و تجربی و علمی (سوپرمارکتی و نمایندگی بیمه و کارمندی ....)برای این کار می باشند ولی بناگاه پسر یکی از آنها با سن بسیار کم مدیرعامل آذرچیک ،بردار زادشان مدیر فروش آذرچیلک و یکی از برادرها مقرر شده مدیر عامل ماشین سازی و برادر دیگر مدیرعامل ریختگری خواهند شدو حتی شاید شده اند. و بطور حتم این نگین صنعت آذربایجان را به چوب حراج خواهند گذاشت.
  5 + 3 -
 • آرازز
  پاسخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۴:۰۱
  گینه هرزامان کیمی اولان منیم آذربایجانیما اولور
  4 + 2 -
 • علی
  پاسخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۹:۲۲
  فوتبال تبریز وقتی بد بخت شد که همه چیز به تراکتور خلاصه شد. تاریخ خیانت کاران را نخواهد بخسید. آنهایی که مقابل دیگر تیم های نبریزی و محبوب صف بسته اند تا تراکتور زنده بماند رسوا خواهند شد.
  1 + 2 -
 • عباس
  پاسخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۲۲:۴۲
  قابل توجه دوستانی که نگران وضعیت صنعتی استان هستند. ای کاش به جای انتقاد های بی پایه و اساس،کمی واقع بینانه موضوع را دنبال میکردیم.چه خوبه که کسی پیدا شده و با خرید کارخانه نیمه تعطیل آذر فولاد و ماشین سازی تبریر باعث سر بلندی و رونق صنعت استان شده،چه خوبه که از کسانی استفاده کرده اندکه سابقه مدیریتی چندین ساله در صنعت فولاد و سایر ارگان های دولتی را داشته اند، ای کاش هیچ وقت زود قضاوت نکنیم و با حمایت کسانی که دلسوزانه باعث سر بلندی صنعت استان و ایران عزیز میشوند مثمر ثمر واقع بشیم.
  6 + 1 -
  • علی
   ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۲۲:۴۱
   با انتشار لبست گیرندگان ارز دولتی ......ایشان حدود 200 مبلبون بورو را بقیمت دولتی گرفته و به عرضه آن در بازار آزاد متهم شده اند ....امیدوارم که تبرئه شوند ....ولی اگر تشدند ...هزاران اقسوس بر خوش بینانی که تصور نجات دهنده را از ابشان داشتند .......برادران عزیز بیایید برای همیشه تفکر و قضاوت هیجانی و احساسی را کنار بگذارید
   باید به غیرت و اهتمام و سعی هر کسی که واقعا وطن پرست هست احترام گذاشت و لی عجولانه بت سازی نکرد ...باز هم امیدوارم تبرئه شوند ..........
   0 + 0 -
 • ارشیا
  پاسخ ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ - ۱۱:۰۲
  نگین صنعت آزربایجان به کجا میرود و بدست چه کسی افتاده است؟ کسی که نااهل است ونادان، هیچ سر رشته ای از صنعت و تولید ندارد، حتی هیچ اطلاعاتی از اصول اولیه اداره یک سازمان تولیدی ندارد، فردی است که فقط از راه خرید و فروش ضایعات و احتکار و یا احتمالا رانت و ... پول کلانی را بدست آورده و خود را صنعتگر معرفی می کند و سازمان خصوصی سازی را مدهوش از ثروت بادآورده خود کرده است و این کارخانه معظم و سازمان یافته را که بیش از نیم قرن سابقه چشمگیر در پویایی صنعت کشور را دارد را به سخره گرفته و امورات آنرا بدست وی داده است و آخرین ضربه را بر ریشه اصلی این پیکره نام آشنای جهانی وارد نموده است خیانتی از این بزرگتر هست که این نگین پرآوازه صنعت کشور و خاورمیانه را بخاطر پول بدست یک نااهل و نادان بسپارند و خاموش باشند، کجاست مسئولین نظارتی و استانی؟ کجاست وکلای مردم؟ کجاست دلسوزان صنعت کشور؟ آیا مثل هر فاجعه دیگری باید شاهد افول روز افزون این صنعت باشیم و دم فرو بندیم؟ چرا کسی پیگیر مسایل بعد از این واگذاری ننگین نیست؟ از زمانی که این آقا شرکت را تحویل گرفته است (بیش از سه ماه) نه از تولید خبری است و نه پاسخگوی نیازهای متقاضیان. کارش شده صرفا خرید و فروش ضایعات و احتکار و آوردن 150 نفر از افراد غیر مرتبط و بهم زدن ساختار یک بنگاه سازمان یافته، هیچ برنامه ای برای تولید و فروش ندارد هیچ استراتژی برای شرکت ندارد بقول معروف چوپانی گوسفندان را به گرگ سپرده اند که جز دریدن و تخریب کار دیگری بلد نیست ظاهرا کارخانه در حال کار است اما هیچ خروجی ندارد چرا که ایشان اهلیت اینکار را ندارد و به کسی هم اعتماد نمی کند تا کارها را بدست او بسپارد از مسولین و سازمانهای ذیربط میخواهم که به داد این صنعت برسند قبل از اینکه فروپاشی کامل اتفاق بیافتد. از سازمانهای نظارتی و بازرسی و خبرگزاریهای استانی و کشوری عاجزانه درخواست می کنم که تحقیق و تفحص کنند و گزارشهای مبسوط تهیه کرده و در اختیار مسولین قرار دهند و خلاصه امروز از دست هر کسی کاری بر می آید مضایقه نکند چرا که فردا دیر است.


  3 + 1 -
نظر شما
 • 16
 • 0
 • 1
 •  
 • آناج نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی‌کند.
 • لطفآ از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگیلیش) خودداری نمائید.
 • توصیه می‌شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشرشده، از مثبت و منفی استفاده فرمائید.
 • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابهی دارند، انتشار نمی‌یابند.
 •