• 97608 |
  • 1396/11/10 |
  • 12:28
فرمانده انتظامی شهرستان بناب خبر داد؛

دستگیری سارق حرفه‌ای داخل خودرو با 22 فقره سرقت در بناب

فرمانده انتظامی شهرستان بناب از شناسایی و دستگیری یک سارق حرفه‌ای داخل خودرو با 22 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش آناج، رمضان الهوردیان اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت داخل خودرو در شهرستان بناب، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات گسترده و اقدامات تخصصی با توجه به نحوه سرقت و بررسی خودروهای مسروقه، اکیپ‌های گشت را در مناطق مختلف شهرستان مستقر کردند.

وی اضافه کرد: ماموران انتظامی با بررسی‌های انجام شده، سارق را شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضایی در یک اقدام سریع و غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

الهوردیان با بیان اینکه متهم از سارقان حرفه‌ای داخل خودرو است،گفت: طی بازجویی‌های پلیس، متهم به 22 فقره سرقت داخل خودرو اعتراف و هم‌دست وی نیز دستگیر شد که در این خصوص پرونده تشکیل و مال باختگان شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بناب در پایان از شهروندان خواست از قرار دادن خودروها در کوچه‌ها و معابر تاریک خودداری کرده و از رها کردن خودرو، بدون بستن درب آن حتی برای یک لحظه خودداری کنند زیرا سارقان برای سرقت در این لحظات از سرعت عمل بالایی برخوردارند و در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک سریعاً موضوع را با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

چاپ خبر