• 89126 |
  • 1396/06/05 |
  • 17:01
امام جمعه شبستر در خامنه؛

آمریکا، دشمن دیروز، امروز و فردای ماست

امام جمعه شبستر گفت:همه مردم و مسئولین باید توجه کنند که آمریکا و اسرائیل و استکبار جهانی دشمن دیروز، امروز و فردای ما هستند و تغییر نمی‌کنند.

به گزارش آناج به نقل از شبسترنیوز، حجت الاسلام محمد زاده در مراسم افتتاح طرح‌های عمرانی شهرداری خامنه با گرامیداشت هفته دولت گفت: شهیدان رجایی و باهنر به عنوان معلم پیشرفت و تعالی در عرصه عملی حضور یافتند.

وی اظهار کرد: در سایه فداکاری‌های چنین شخصیت‌هایی اکنون بعد از گذشت سال‌ها شاهد صفا و صمیمیت و تعالی در جامعه هستیم و مدیون تلاش‌های زیربنایی هستیم.

امام جمعه شبستر با اشاره به توطئه‌های دشمنان تصریح کرد: دشمن با چهره‌های مختلف به فکر توطئه چینی بر علیه نظام جمهوری اسلامی است و باید دقت و توجه کنیم.

, وی با بیان اینکه رهبری پرچم هدایت جامعه اسلامی را به دست گرفته‌اند، عنوان کرد: آمریکا همچنان دشمن ماست زیرا با توسعه و استقلال ما مخالف است.

محمد زاده با اشاره به بحث مذاکرات هسته‌ای افزود: بعد از نشست‌ها و مذاکرات مختلف با گروه ۱+۵، آمریکا در خصوص برجام نیز عهد شکنی کرد.

وی ادامه داد: همه مردم و مسئولین باید توجه کنند که آمریکا و اسرائیل و استکبار جهانی دشمن دیروز، امروز و فردای ما هستند و تغییر نمی‌کنند.

امام جمعه شبستر با تقدیر از همت مسئولین و خیرین شهر خامنه افزود: خوشبختانه شاهد افتتاح طرح‌های بزرگی در شهر خامنه هستیم که تقدیم  مردم این شهر می‌شود.

به گزارش شبسترنیوز، ۴ طرح بزرگ عمرانی شهر خامنه زادگاه پدری مقام معظم رهبری با حضور استاندار آذربایجان شرقی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی همزمان با هفته دولت به بهره برداری رسید.

چاپ خبر