• 86309 |
  • 1396/05/03 |
  • 09:18
رئیس بسیج سازندگی آذربایجان‌شرقی خبرداد؛

برگزاری مسابقه " اردوهای جهادی از قاب و قلم شما"

رئیس بسیج سازندگی آذربایجان‌شرقی از برگزاری مسابقه" اردوهای جهادی از قاب و قلم شما" خبر داد.

به گزارش آناج، جعفر رزمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: بسیج سازندگی سپاه عاشورا اولین مسابقه اردوهای جهادی با عنوان" اردوهای جهادی از قاب و قلم شما" همزمان با اجرای طرح هجرت اردوهای جهادی را در سراسر استان برگزار می‌کند.

رئیس بسیج سازندگی استان آذربایجان‌شرقی در ادامه سخنان خود افزود: این مسابقه در قالب‌های خاطره‌نویسی، شعر، عکس و فیلم برگزار می‌شود .

وی، مهلت ارسال آثار را تیرماه تا پایان شهریور ماه 96 اعلام کرد و افزود: علاقه‌مندان می‌توانند آثار تولیدی خود را به صورت دستی به سازمان بسیج سازندگی در شهرستان‌ها تحویل دهند.

رزمی همچینین تاکید کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند آثار خود را به آدرس ایمیل Sazandegi.ashora@chmail.ir ارسال کنند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی آذربایجان‌شرقی در ادامه از حضور 25هزار نفری اقشار مختلف مردم در اردوهای جهادی طرح هجرت 3 در این استان خبرداد و گفت: اردوهای جهادی در کنار عمران و سازندگی و محرومیت‌زدایی تمرین خودسازی است و اقشار مختلف مردم در اردوهای جهادی همراه و همگام با سازمان بسیج سازندگی در عرصه‌های سازندگی فعال هستند.

وی، بازسازی و تعمیر مدارسی که در مناطق محروم نیاز به تعمیرات مجدد دارند را از اولویت‌های مهم طرح اردوهای جهادی ذکر کرد و ادامه داد: با همکاری سازمان بسیج دانش‌آموزی 540 مدرسه در مناطق محروم استان بازسازی و تعمیر و مرمت می‌شوند.

رزمی با اشاره به اجرای پروژه‌های محرومیت‌زدایی در استان آذربایجان‌شرقی ادامه داد: در این زمینه و در قالب اردوهای جهادی هجرت 140 پروژه محرومیت‌زدایی اجرا شده و 150 تیم پزشکی برای ارائه خدمات بهداشتی و پزشکی به مناطق محروم و کم‌برخوردار اعزام می‌شوند.

چاپ خبر