• 48076 |
  • 1395/03/03 |
  • 14:33
صادق پورحسین خبر داد:

تشکیل بزرگ‌ترین مدرسه فوتبال شمال غرب کشور در آکادمی باشگاه تراکتورسازی

مدیر آکادمی باشگاه تراکتورسازی تبریز از تشکیل بزرگ‌ترین مدرسه فوتبال شمال غرب کشور در آکادمی این باشگاه خبر داد.

به گزارش آناج به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی تبریز، باشگاه تراکتورسازی به‌عنوان یکی از قدیمی‌ترین باشگاه‌های شمال غرب کشور به دنبال موفقیت‌های در رده بزرگ‌سالان فوتبال همواره توجه به رده‌های سنی پایه را یکی از اولویت کاری خود قرار داد به‌طوری‌که در سال‌های اخیر شاهد قهرمانی‌های مختلفی از سوی تیم‌های رده سنی پایه تیم تراکتورسازی در رقابت‌های کشوری بودیم که این خود باعث شد تا توجه بیش‌ازپیش به مسئله تیم‌های پایه در باشگاه تراکتورسازی مورد تأکید قرار گیرد.

اخیراً نیز با تأکید مدیرعامل باشگاه بزرگ‌ترین مدرسه فوتبال شمال غرب کشور در آکادمی باشگاه تراکتورسازی با گنجایش 800 نفر راه‌اندازی شد. در این راستا توضیحات صادق پورحسین مدیر آکادمی فوتبال باشگاه تراکتورسازی را در ادامه می‌خوانید:

پورحسین با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته در این زمینه اظهار داشت: در سال‌های گذشته مدرسه فوتبال باشگاه تراکتورسازی با گنجایش نزدیک به 350 نفر فعالیت خود را آغاز کرده بود که با تأکیدهای هیئت‌مدیره و مدیرعامل باشگاه مبنی بر سرمایه‌گذاری در آکادمی و گسترش فعالیت‌های آکادمی به استان‌های هم‌جوار تصمیم بر آن شد تا این ظرفیت به 800 نفر ارتقا یابد با این آمار آکادمی فوتبال تراکتورسازی بزرگ‌ترین مدرسه فوتبال شمال غرب کشور محسوب می‌شود.

وی افزود: با توجه به موفقیت‌های اخیر تیم‌های پایه تراکتورسازی و قهرمانی و موفقیت‌های رده‌های سنی پایه لزوم توجه بیشتر به رده‌های سنی پایه احساس می‌شد و در حال حاضر نیز باشگاه تراکتورسازی در 8 تیم پایه در رده‌های سنی مختلف تیمداری می‌کند.

مدیر آکادمی فوتبال باشگاه تراکتورسازی با اشاره به سازمان‌دهی و برنامه‌ریزی برای جذب 800 فوتبال آموز گفت: این ورزشکاران در قالب 30 کلاس مبتدی، تخصصی، ویژه و دروازه‌بانی سازمان‌دهی می‌شوند و ثبت‌نام از علاقه‌مندان نیز در حال حاضر آغازشده و پیش‌بینی می‌شود تا نیمه نخست خردادماه ظرفیت کلاس‌ها تکمیل شود.

پورحسین تأکید کرد: با تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط مدیریت باشگاه و اقدامات آکادمی کلیه وسایل و البسه این تیم‌ها تهیه‌شده و مدرسه فوتبال تراکتورسازی تنها مدرسه فوتبالی است که به‌صورت گسترده سرویس‌های ویژه ایاب و ذهاب فوتبال آموزان را نیز فراهم کرده است.

وی درباره زمان شروع به کار این کلاس‌ها خاطرنشان کرد: کلاس‌ها از 2 تیرماه آغاز می‌شود که در کنار این کلاس‌ها مدرسه فوتبال دائمی باشگاه نیز با 250 دانش‌آموز در قالب 9 کلاس فعالیت می‌کنند.

مدیر آکادمی فوتبال باشگاه تراکتورسازی تصریح کرد: بازیکنان تیم‌های پایه تراکتورسازی طی 2، 3 سال اخیر در تیم‌های ملی پایه و تیم‌های بزرگ‌سالان لیگ برتر و همچنین تیم بزرگ‌سالان تراکتورسازی جذب شدند و امیدواریم با تدابیر و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط هیئت‌مدیره و مدیریت باشگاه با جذب بازیکنان مستعد بتوانیم در سال‌های آینده نیز از این نفرات در تیم بزرگ‌سالان استفاده کنیم.

پورحسین با اشاره به قهرمانی تیم‌های جوانان و نوجوان در سال اخیر گفت: تیم جوانان تراکتورسازی در رقابت‌های لیگ برتر جوانان کشور به مقام قهرمانی دست پیدا کرد و تیم نوجوانان تراکتورسازی نیز در رقابت‌های منطقه‌ای در گروه خود به مقام نخست دست یافتند.

وی با اشاره به کادر آکادمی فوتبال باشگاه تراکتورسازی تصریح کرد: 25 نفر کادر آکادمی فوتبال را تشکیل می‌دهند که مربیان حاضر در آکادمی باشگاه مدارک A-B-C آسیا را دارا می‌باشند.

مدیر آکادمی فوتبال باشگاه تراکتورسازی در پایان با درخواست از هواداران تیم برای حضور در دیدار روز سه‌شنبه گفت: حضور هواداران در دیدار این هفته می‌تواند تأثیر زیادی در نتیجه به‌دست‌آمده داشت باشد ازاین‌رو از کلیه هواداران پرشور تراکتورسازی می‌خواهیم سه‌شنبه به ورزشگاه بیایند و از تیمشان حمایت کنند.

چاپ خبر