• 120018 |
  • 1399/06/06 |
  • 12:34
گفت‌وگوی آناج با حجت اشرف‌زاده؛

شاید آهنگی برای تراکتور خواندم/ بازی تبریزی‌ها را دنبال می‌کنم

خواننده پاپ کشورمان در حاشیه دیدار تراکتور و نفت مسجد سلیمان گفت: شاعر بهترین آثار من یک تبریزی است و شاید یک روز برای تراکتور و هوادارانش آهنگی خواندم.

«حجت اشرف‌زاده» در حاشیه دیدار تراکتور و نفت مسجدسلیمان و در گفت‌وگو با خبرنگار آناج درباره چرایی سفر به تبریز اظهار داشت: تبریز یکی از شهرهایی است که در روزهای کنسرتم بهترین شنونده را در آن دارم و همیشه از من حمایت کردند، عاشقانه مردم آذربایجان را دوست دارم و بخشی از بهترین طرفداران من تبریزی‌ها هستند.

وی تأکید کرد: بهترین دوستان من در این شهر هستند و بی‌نظیرترین ترانه‌سرای من که امید صباغ‌لو است فرزند آذربایجان و تبریز است، پیوند کارها و آثار من با آذربایجانی‌ها با اینکه فرزند خراسانم ناگسستنی است. تبریز مثل شهر خودم می‌باشد و بهترین آهنگ‌های من شاعرش تبریزی است.

این خواننده پاپ کشورمان با بیان اینکه تیم تبریز را دوست دارم، گفت: بازی‌های تیم‌های تبریزی را هم دنبال می‌کنم اما به خاطر ضبط چند کلیپ به تبریز آمده بودم و توفیق شد که بازی تراکتور را از نزدیک ببینم. البته با چند بازیکن تراکتور مثل مسعود شجاعی و اشکان دژاگه هم رفاقت دارم. 

وی درباره آلبوم جدیدش و انتشار آن توضیح داد: کلیپ‌هایی که در چند استان ضبط می‌کنیم برای همین آلبوم است. ان‌شاءالله بعد از ماه محرم و صفر منتشر می‌شود. امیدوارم هرچه زودتر کرونا هم تمام شود تا برای برگزاری کنسرت به تبریز سفر کنم.

اشرف‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است در آینده آهنگی برای تراکتور و هوادارانش بخواند، اعلام کرد: اگر آهنگ با محتوای کاری من سازگاری داشته باشد؛ با توجه به اینکه شاعر تبریزی هم داریم شاید یک روز برای تراکتور و هوادارانش آهنگی خواندم.

انتهای پیام/

چاپ خبر