• 113476 |
  • 1398/07/24 |
  • 12:37
در گفت‌وگو با آناج اعلام شد؛

آخرین خبر از مصدومان تراکتور/ وضعیت نهایی دژاگه امروز مشخص می‌شود

مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتور آخرین وضعیت مصدومان این تیم را تشریح کرد.

به گزارش آناج، اشکان دژاگه، هافبک تیم فوتبال تراکتور که به اردوی تیم‌ملی دعوت شده بود، در تمرینات این تیم از ناحیه کشاله ران مصدوم شد و دیدارهای ایران برابر تیم‌های کامبوج و بحرین در مسابقات انتخابی جام جهانی را از دست داد.

وی که با اعلام باشگاه تراکتور برای درمان مصدومیت خود راهی کشور آلمان شده است، گفته می‌شود دو هفته آتی لیگ برتر نیز غائب خواهد بود و در بازی‌های تراکتور مقابل نساجی و صنعت‌نفت نمی‌تواند تیمش را همراهی کند.

وحید خوش‌زرع، مدیر رسانه‌ای باشگاه تراکتور در واکنش به این شایعات به خبرنگار ورزشی آناج گفت: اشکان دژاگه چند روزی است که برای مداوا در آلمان به سر می‌برد و امروز وضعیت نهایی وی مشخص می‌شود.

وی همچنین درباره مصدومیت رضا اسدی نیز اعلام کرد: این بازیکن در جریان تمرین روز گذشته آسیب‌دیدگی جزئی پیدا کرد که به همراه پزشک تیم به تمرین اختصاصی پرداخت و مشکلی برای حضور در بازی هفته آینده ندارد.

تیم تراکتور در چارچوب هفته هفتم لیگ‌برتر فوتبال روز دوشنبه 29 مهر ماه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف نساجی این شهر می‌رود و سپس روز جمعه سوم آبان ماه در هفته هشتم میهمان صنعت‌نفت آبادان خواهد بود.

لازم به ذکر است، تراکتوری‌ها تا پایان هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر 14 امتیاز کسب کرده و در جدول رده‌بندی مسابقات هم‌امتیاز با سپاهان در صدر قرار دارند اما تفاضل گل کمتر باعث شده است تا در جایگاه دوم جای بگیرند.

انتهای پیام/

چاپ خبر