• 112645 |
  • 1398/06/24 |
  • 17:47
هفته سوم لیگ برتر فوتبال

ذوب‌آهن 0 - 0 تراکتور؛ زور دنیزلی به علی‌منصور نرسید/ تقسیم امتیازات در فولادشهر

شاگردان دنیزلی در دیداری حساس مقابل میزبان خود ذوب‌آهن به تساوی بدون گل رضایت دادند.

به گزارش آناج، دیدار حساس تیم‌های ذوب‌آهن و تراکتور در چارچوب هفته سوم لیگ برتر فوتبال که از ساعت 19:45 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه فولاد شهر برگزار شد، به تساوی بدون گل انجامید.

در این بازی تماشایی، میزبان به مراتب موقعیت‌های بهتری داشت اما با این حال قفل دروازه‌ها باز نشد تا امتیازات بین دو تیم به صورت مساوی تقسیم شود.

با این نتیجه، شاگردان علیرضا منصوریان همچنان در حسرت پیروزی مانده و با 2 امتیاز در رده دوازدهم جدول مسابقات قرار گرفتند. 

در سمت دیگر، تراکتورِ دنیزلی با ثبت سومین کلین‌شیت متوالی خود و البته دومین تساوی در بازی‌های خارج از خانه‌اش، صاحب 5 امتیاز شده و موقتاً به مکان چهارم صعود کرد.

گزارش کامل این مسابقه را در زیر می‌خوانید:

ترکیب ذوب‌آهن: یوسف بهزادی، محمد نژادمهدی، هادی محمدی، حمید بوحمدان، محمدرضا عباسی، قاسم حدادی‌فر، رضا حبیب‌زاده، مهران درخشان‌مهر، میلاد شیخ فخرالدینی، مسعود ابراهیم‌زاده و ارسلان مطهری (7- علیرضا منظمی).
سرمربی: علیرضا منصوریان

ترکیب تراکتور: محمدرشید مظاهری، ایمان سلیمی، مهدی تیکدری، محمدرضا خانزاده، میثم تیموری، رضا اسدی، ویلیان میمبلا (750 اکبر ایمانی)، مسعود شجاعی، اشکان دژاگه (61- یوکیا سوگیتا)، احسان حاج‌صفی و کوین فورچونه (61- ساسان انصاری). 
سرمربی: مصطفی دنیزلی

گروه داوری: 
داور وسط: کوپال ناظمی
کمک‌ها: حسن ظهیری – تورج عیوض محمدی
کمک داوران اضافی: علی بای – سعاد وفاپیشه
داور چهارم: محمد راهی
ناظر: حسین خانبان

اخطار: علیرضا منظمی (43) و حمید بوحدان (2+90) از ذوب‌آهن و کوین فورچونه (54)، ایمان سلیمی (60) و مسعود شجاعی (74) از تراکتور

دقایق حساس:

* دقیقه 1: شوت آرام ویلیان میمبلا اولین ضربه در چارچوب این مسابقه بود ولی درست به همان جایی رفت که بهزادی گلر ذوب‌آهن انتظارش را می‌کشید.

* دقیقه 7: ضربه ایستگاهی قاسم حدادی‌فر قدرت لازم را نداشت و رشید مظاهری به راحتی آن را مهار کرد.

* دقیقه 8: تراکتوری‌ها ضربه کرنر خود را به صورت پاس کار کردند و احسان حاج‌صفی از نزدیکی محوطه جریمه شوت‌اش را به سمت دروازه شلیک کرد که با اختلاف اندک به بیرون رفت.

* دقیقه 11: ارسال اشکان دژاگه از روی یک ضربه ایستگاهی بر سر ایمان سلیمی ننشست و با اختلاف از بالای دروازه راهی اوت شد.

* دقیقه 15: نخستین موقعیت جدی مسابقه توسط تیم میزبان ایجاد شد که سانتر حدادی‌فر با ضربه سر هادی محمدی به شکل خطرناکی از کنار دروازه عبور کرد.

* دقیقه 17: نفوذ مسعود شجاعی به سمت دروازه ذوب‌آهن تیم میهمان را در موقعیت گلزنی قرار داد که نژادمهدی با تکل خوب خود  مانع شوت کاپیتان تراکتور شده و دروازه تیمش را نجات داد.

* دقیقه 23: منظمی در حالتی نامتعادل توپ را به سمت دروازه حریف شوت زد که بی‌دقت بود و با اختلاف به بیرون رفت.

* دقیقه 26: حرکت انفرادی عباسی به داخل محوطه جریمه تراکتور با دخالت ایمان سلیمی همراه شد که حاصل آن یک ضربه کرنر برای میزبان بود.

* دقیقه 31: کاشته بوحمدان با اختلاف زیاد از بالای دروازه راهی اوت شد.

* دقیقه 43: کارت زرد نخست مسابقه به نام علیرضا منظمی از ذوب‌آهن ثبت شد. این بازیکن روی رشید مظاهری مرتکب خطا شد. 

- نیمه اول این مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید.* دقیقه 51: ضد حمله سریع بازیکنان ذوب‌آهن نزدیک بود به گل بیانجامد که ضربه منظمی را رشید مظاهری در موقعیتی تک به تک با کمک تیر دروازه راهی کرنر کرد.

* دقیقه 54: کوین فورچونه با خطا روی فخرالدینی از شکل‌گیری ضد حمله حریف جلوگیری کرد که با کارت زرد داور جریمه شد.

* دقیقه 55: شوت روی پا و سنگین بوحمدان به شکل خطرناکی از بالای دروازه تراکتور به بیرون رفت.

* دقیقه 56: میثم تیموری هم به دنبال خطایی که انجام داد از داور بازی اخطار گرفت.

* دقیقه 57: بازیکنان ذوب‌آهن پس از یک و دو در نزدیکی پرچم کرنر توپ را به روی دروازه ارسال کردند که عباسی در موقعیتی عالی ضربه سر خود را به بیرون زد.

* دقیقه 60: سلیمی پشت محوطه جریمه خودی راه را بر منظمی سد کرد که داور این صحنه را خطا تشخیص داده و به مدافع تراکتور کارت زرد نشان داد؛ ضربه ایستگاهی بدست آمده اما حاصلی برای ذوب‌آهن نداشت.

* دقیقه 68: قیچی برگردان خوب علیرضا منظمی در چارچوب نبود و از کنار دروازه تراکتور عبور کرد.

* دقیقه 74: مسعود شجاعی خطای بدی را روی بازیکن ذوب‌آهن انجام داد که جریمه آن یک کارت زرد برای کاپیتان تراکتور بود.

* دقیقه 83: ارسال مستقیم احسان حاج‌صفی درحالی که بهزادی از دروازه بیش از حد خارج شده بود، روی طاق دروازه میزبان فرود آمد.

* دقیقه 87: سانتر خطرناک یوکیا سوگیتا توسط مدافع ذوب‌آهن برگشت داده شد.

* دقیقه 88: حدادی‌فر کرنر تیمش را روی تیر زدیک‌تر فرستاد که ضربه پشت پای عباسی به شکلی خطرناک عرض محوطه جریمه را طی کرد.

* دقیقه 90: شوت زمینی رضا اسدی را یوسف بهزادی گلر ذوب‌آهن با شیرجه به موقع خود جمع کرد تا این موقعیت را از تراکتور بگیرد.

* دقیقه 2+90: بوحمدان روی بازیکن تراکتور خطا صورت داده و کارت زرد گرفت.

- نتیجه نیمه اول در پایان بازی پابرجا مانده و دو تیم به تقسیم امتیاز رضایت دادند.

انتهای پیام/

چاپ خبر