• 112571 |
  • 1398/06/23 |
  • 11:35
مسیر طولانی پیش روی ما قرار دارد؛

دنیزلی: امیدوارم بازی خوبی در اصفهان شاهد باشیم/ به خاطر رویارویی با منصوریان خوشحالم

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: بنده علاقه زیادی به منصوریان دارم و به خاطر رویارویی با این مربی خوشحال هستم.

مصطفی دنیزلی درخصوص آخرین وضعیت تیمش اظهار کرد: طی دو هفته ابتدایی لیگ‌برتر، یک بازی خارج از خانه مقابل نفت مسجدسلیمان و یک بازی داخل خانه نیز در حضور هواداران پرتعدادمان مقابل پرسپولیس بازی کردیم که این دیدار برای ما بسیار لذت بخش بود. ابتدای کار هستیم و مسیر طولانی پیش روی ما قرار دارد.

وی در خصوص بازی با ذوب آهن بیان کرد: ذوب‌آهن یکی از تیم‌های مطرح لیگ‌برتر ایران است و در طول سال‌های مربیگری من در ایران، این تیم همیشه جزو مدعیان بود؛ همچنین تراکتور نیز یکی از تیم‌های مدعی است.

سرمربی تراکتور آذربایجان با بیان اینکه امیدوارم هواداران اصفهانی بازی بسیار خوبی را شاهد باشند، گفت: معتقدم نتیجه بازی با ذوب آهن، ما را به ادامه‌ی کار خوش بین و یا نا امید نمی‌کند. بنده به بازیکنان و هواداران‌مان اعتماد دارم و مدیریت تیم نیز همواره در کنار ما حضور دارد.

وی در خصوص وضعیت بازیکنانش برای رویارویی با ذوب آهن، توضیح داد: اکبر ایمانی به تمرینات گروهی تیم اضافه شده و مازولا نیز تحت درمان قرار دارد. این هفته یک بازی ملی هم برگزار شد که مسعود شجاعی، اشکان دژاگه، رشید مظاهری و احسان حاج‌صفی سفر طولانی به هنگ کنگ داشتند و از این رو خسته هستند. امروز (شنبه) پس از برگزاری یک جلسه تمرینی، به اصفهان سفر خواهیم کرد و امیدوارم بازی بسیار خوبی شاهد باشیم.

دنیزلی در پایان با اشاره به حضور علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی ذوب آهن گفت: بنده علاقه زیادی به منصوریان دارم و به خاطر رویارویی با این مربی خوشحال هستم. می‌خواهم تراکتور نمایش خوبی در اصفهان داشته باشد و در این راستا هر چه از دست‌مان بر می‌آید را انجام می‌دهیم.

انتهای پیام/

چاپ خبر