• 112323 |
  • 1398/06/07 |
  • 09:53
رئیس بسیج رسانه کشوردر تبریز مطرح کرد:

لشکر سایبری بسیج، طلایه دار تمدن سازی و هویت سازی در فضای مجازی/ تغییر معادلات به نفع انقلاب، با حضور بسیج در فضای سایبر

بصیری گفت: تشکیل فضای سایبری برای تمرکزسازی امری است که اکنون در بسیج نهایده شده است و بسیج طلایه دار تمدن سازی در فضای مجازی است.

به گزارش آناج، مسعود بصیری، رئیس سازمان بسیج رسانه کشور در دومین دوره توانمدسازی شبکه مردمی سایبری انقلاب اسلامی در تبریز اظهار داشت: در حوزه علوم انسانی به سرعت  پیشرفت حاصل شده است و حتی پدر ما حضرت آدم با گفت‌وگو و جنگ رسانه‌ای فریب شیطان را خورد.

وی افزود: حوزه علوم انسانی به شدت در جنگ رسانه‌ای پیشرفت کرده و امروز بدون شناخت و مطالعه در حوزه رسانه نمی‌تواند جریان شناسی انقلاب و تحولات در کشورهای مختلف را بداند. ما با مردم آمریکا طرف هستیم  و باید روانشناسی آنها را بدانیم و به همین علت ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری، اطلاعات ۲۵۰ میلیون مردم آمریکا را خریده و سخنان دلخواه آن هار ا بر زبان می آورد.

بصیری اضافه کرد: ترامپ در آمریکا  به همین ترتیب رای آورد و توانست رئیس جمهور شود.  زیرا اگر جامعه را نشناسی نمی توانی رای بیاوری.

 وی خاطرنشان کرد: در خود کشور مغا هم سخنانی مانند اینکه کشور از دست رفته است و همه دزد و همه جاسوس هستند چیزهایی است که مردم دوست دارند درباره آنها بشنوند و همین مساله موجب تهییج و تجمیع مردم در سخنرانی‌ها می‌شود.  ما با زبان فارسی با مردم کشورهای دیگر در فضای مجازی حرف میزنیم و همین نشان می‌دهد کار در فضای مجازی را نفهمیده‌ایم.
 بصیری تصریح کرد: ترامپ چگونه رای آورد در حالیکه تمام رسانه‌ها اوایل با او مخالف بود با سخنان شاد و اشتباه! بسیاری از سیاست مداران آمریکا برای زمین زدن او کشیدند ولی در نهایت برنده بازی انتخابات آمریکا شد. در واقع رسانه‌ها را اسیر خودش کرد همان اتفاقی که در ایتالیا رخ داد و برلوسکونی توانست رای بیاورد.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور  با اشاره به میزان مطالعه و کسب اطلاعات بیان داشت: ما چقدر مطالعه می‌کنیم و جریانات کشور خودمان را چقدر میشناسیم؟تندروهای اصلاح طلب در دهه شصت چه کسانی بودند؟آیا اینها را مطالعه میکنیم؟ بسیج حضورش به گرما و حرکت است آیا در فضای مجازی گرمای حضور بسیجیان را حس میکنیم؟وقتی گرمای حضور احساس شد. گام بعدی هویت بخشی است و اگر هویت نباشد در فضای مجازی سرگردان شده و وارد بازی دشمن می‌شویم.

بصیری عنوان داشت: تشکیل فضای سایبری برای تمرکزسازی امری است که اکنون در بسیج نهایده شده است و شما طلایه دار تمدن سازی در فضای مجازی هستید و اگر هویت بخش نباشید همان سیستم معنابخشی خود را از دست می‌دهیم. لشکر سایبری بسیج طلایه دار تمدن سازی و هویت سازی در فضای مجازی است در طلیعه گام دوم انقلاب، حضور و کنشگری فعال گردانهای سایبری بسیج در فضای مجازی، نوید تغییر معادلات به نفع جریان انقلاب اسلامی را سر می‌دهد

وی ادامه داد:  سیستم معنا بخش پیوند بین خانه، مدرسه و مسجد است. بسیاری از کارهایی که در فضای مجازی انجام می‌شود مانند بیش از حد فریاد زدن فساد و افشاگری، بازی در پازل دشمن است. طبق نظرسنجی ها، مردم بیشترین فساد را رشوه می‌دانند در حالیکه ۶۷ درصد مردم پاسخ دادند که در معرض رشوه دادن قرار نگرفته‌اند پس این نتیجه  از کجا نشات می‌گیرد؟ چون در فضای مجازی این حرف ها تشدید شده در حالیکه بین مطالبه و بازی در پازل دشمن تفاوت وجود دارد.

رئیس سازمان بسیج رسانه، تاکید کرد: بیش از حد جامعه را ناکارآمد نشان دادن راهکار خسته کردن نیروی انقلابی است.  جامعه ما در بسیاری از خشونت‌ها جز کشورهای اول جهان نیست، در موضوع خودکشی جز کشورهای اول نیستیم، در فاصله طبقاتی جز کشورهای خوب جهان هستیم اما گاهی خود ما سیاه نمایی از وضعیت کشور انجام می‌دهیم. در بازی که ترامپ و دیگران برای ما ساخته‌اند وارد نشویم، وقتی سلبریتی لباس نامناسب می‌پوشد با سکوت از آن رد شویم و باید از خیرین سلبریتی بسازیم و خیرین را تندیس کنیم، ایجاد احساس ناامیدی و ناپخته از مشکلات سخن گفتن، چالش جدیدی است که غرب مارا فرا می خواهند.

انتهای پیام/

چاپ خبر