• 112083 |
  • 1398/05/23 |
  • 16:58
نماینده ولی‌فقیه در استان در گفت‌وگو با آناج؛

مسئولیت‌پذیری جهادگران بسیجی، سرلوحه مدیران کشور قرار گیرد/ فتح قله‌های تمدن اسلامی به دست جوانان انقلابی

حجت‌الاسلام والمسلمین آل‌هاشم گفت: هر کجا هم که مشکل داریم تنها با سپردن کار به دست جوانان مومن، متعهد و متخصص است که به پیش خواهیم رفت.

حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی آل هاشم، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز در گفتگو با آناج با اشاره به تجمع بزرگ گروه های جهادی کشور و پیام مقام معظم رهبری به آنان اظهار داشت: اردوهای جهادی از ارزشمندترین صحنه های تجلی فرهنگ بسیج در کشور است که ایثار و مجاهدت رزمندگان دوران دفاع مقدس را به یاد می آورد.

وی با تاکید بر ثمرات بزرگ فرهنگ جهادی گفت: گروه های جهادی که از جوانهای بسیجی تشکیل شده اند هم مناطق محروم کشور را آباد می کنند وهم بهترین نوع از خودسوزی که همانا خدمت بی مزد  منت به خلق خدا به خصوص مستضعفان است را به نحو احسنت انجام می دهند.
امام جمعه تبریز بیان داشت: این احساس مسئولیت ویژه در نسل جوان کشور که از جان و مال و وقت و انرژی جوانی خود برای چشاندن طعم شیرین آبادانی و نشاط به مردم مناطق محروم می گذرد؛ باید سرلوحه همگان به خصوص مسئولین و مدیران کشور قرار گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین آل هاشم دستاوردهای امروز کشور در تمام عرصه های مختلف را مدیون تلاش ها و مجاهدت های چهل ساله بسیج به عنوان بدنه فعال ملت دانسته و تصریح کرد: هر کجا هم که مشکل داریم تنها با سپردن کار به دست جوانان مومن، متعهد و متخصص است که به پیش خواهیم رفت و با عنایات حق تعالی قله تمدن اسلامی که رهبر حکیم انقلاب این مسیر را در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی تصویر کرده اند، فتح خواهیم کرد.

نماینده ولی فقیه در آذربایجانشرقی با اشاره به بازدیدهای میدانی خود از پروژه های بسیج سازندگی سپاه عاشورا در حوزه های مختلف محرومیت زدایی من جمله عمرانی ، بهداشتی و پزشکی بسیجیان شرکت کننده در این اردوها را دارای روحیه انقلابی دانسته تاکید کردند بسیجیانی که در این اردوها شرکت میکنند باید این روحیه خود را در سطح جامعه  به دوستان، هم کلاسی ها و آشنایان خود هم منتقل و روحیه جهادی انقلابی خود را تبدیل به فرهنگ همه گیر در کشور کنند.

انتهای پیام/

چاپ خبر