• 111971 |
  • 1398/05/16 |
  • 12:55
طلسم 4 ساله می‌شکند؟

پاگشای رسمی «افندی» در تبریز برابر تیم سابق/ تراکتور و پرسپولیس خیلی زود به هم رسیدند

شاگردان مصطفی دنیزلی در نخستین بازی خانگی خود در لیگ نوزدهم برابر مدافع عنوان قهرمانی به میدان می‌روند.

به گزارش آناج، بر اساس قرعه‌کشی لیگ برتر فوتبال، اولین بازی خانگی تراکتور آذربایجان در لیگ نوزدهم در هفته دوم مقابل پرسپولیس تهران برگزار می‌شود، دیداری که از همین الان انتظار می‌رود ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز مملو از تماشاگر شده و سرآغاز لیگی جذاب باشد.

نکته جالب این است که مصطفی دنیزلی، سرمربی تراکتوری‌ها در این دیدار و در پاگشای رسمی خود در تبریز مقابل تیمی قرار می‌گیرد که در کارنامه خود دو فصل سابقه هدایت این تیم را دارد و بنابراین، این پاگشا برای پاشا مقابل یاران پیشین‌اش خواهد بود.

این گزارش می‌افزاید، تقابل این دو تیم در فصل گذشته لیگ برتر فوتبال با تساوی به اتمام رسید. در بازی رفت در ورزشگاه آزادی تهران، تراکتوری‌ها درحالی مقابل میزبان خود به نتیجه مساوی بدون گل رضایت دادند که یک گل سالم این تیم از سوی داور مردود شد.

در دیدار برگشت نیز که در ورزشگاه یادگار امام ره تبریز برگزار شد، با وجود اینکه پرسپولیس با گلزنی کمال کامیابی‌نیا خیلی زود پیش افتاده و نیمه اول را پیروز راهی رختکن شد اما در نیمه دوم سرخ‌پوشان تراکتور موفق شدند توسط دانیال اسماعیلی‌فر کار را به تساوی بکشانند.

حال در لیگ نوزدهم قرار است بازی رفت دو تیم در تبریز و بازی برگشت در تهران برگزار شود و با توجه به اینکه سرخ‌پوشان آذربایجان از دوره پانزدهم لیگ برتر موفق به شکست همرنگ تهرانی خود نشده‌اند، باید منتظر ماند و دید که آیا می‌توانند به این طلسم چند ساله خود پایان دهند یا خیر؟

انتهای پیام/

چاپ خبر