• 110733 |
  • 1398/04/31 |
  • 17:32
روز جمعه؛

همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی در تبریز برگزار می‌شود/ پخش مستقیم از شبکه سراسری

رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان از برگزاری همایش بزرگ پیاده‌روی همگانی و خانوادگی در تبریز خبر داد.

به گزارش آناج، رسول صادقی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه پیاده‌روی یکی از کم‌هزینه‌ترین و در دسترس‌ترین جریان‌های توسعه ورزش همگانی است طبق روال سال‌های گذشته همایش بزرگ پیاده‌روی همگانی و خانوادگی «صبح و نشاط» را راس ساعت هفت صبح روز جمعه چهارم مرداد ماه در مسیر جاده ائل گلی (از مقابل هتل شهریار) به سمت محل برگزاری مراسم (مقابل امارت ائل گولی) برگزار خواهیم کرد. 

رئیس هیات ورزش‌های همگانی آذربایجان‌شرقی از تقسیم کار بین سازمان‌ها و ارگان‌های مرتبط برای اجرای هرچه بهتر این همایش سخن گفته و از تمامی سازمان‌ها و ارگان‌های دست‌اندرکار در جهت کمک و یاری به هیات همگانی استان برای دست‌یابی به اهداف عالی این هیات قدردانی نمود.

وی افزود: در راستای همگانی کردن ورزش، هیات همگانی استان چند اصل و هدف بزرگ را دنبال می‌کند که ایجاد، تکمیل و بهسازی مبلمان و معماری شهری برای ورزش همگانی، گفتمان‌سازی ورزش همگانی در بین اقشار جامعه و آموزش و ایجاد فرهنگ ورزش همگانی برای شهرمندان و تغییر سبک زندگی مردم با جایگزینی ورزش روزانه جزو اولویت اصلی این طرح‌ها است.

صادقی همچنین به کسب رتبه سوم کشوری در ارزیابی‌های وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون ورزش‌های همگانی در سال 97 اشاره کرده و اظهار امیدواری کرد با تدوین و برگزاری برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای ورزش همگانی استان، این هیات در سال 98 به رتبه‌های بالاتر در سطح کشور دست یابد.

گفتنی است؛ این همایش به صورت مستقیم از شبکه سوم سیما و تحت عنوان برنامه «صبح و نشاط» که صبح روزهای جمعه از این شبکه سراسری به روی آنتن می‌رود، پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

چاپ خبر