• 110660 |
  • 1398/04/27 |
  • 11:23
خطیبی مطرح کرد؛

به اهداف‌مان در اردوی پیش‌فصل دست یافتیم/ تحقق 80 درصد خواسته‌های نقل و انتقالاتی ماشین‌سازان

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی از روند آماده‌سازی تیمش در اردوی پیش فصل ابراز رضایت کرد.

به گزارش آناج، رسول خطیبی در پایان اردوی شبانه‌روزی پیش فصل تیمش اظهار داشت: بحمدالله به اهداف‌مان در این اردو دست یافتیم و بازیکنان در شرایط مطلوبی از لحاظ جسمانی و هماهنگی تاکتیکی قرار گرفتند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی با اشاره به تمرینات فشرده بدنسازی و تاکتیکی شاگردانش طی 10 روز گذشته بیان داشت: در این اردو علاوه‌ بر کارهای تاکتیکی، تمرینات بدنسازی را نیز پشتِ‌سر گذاشتیم و وضعیت کلی تیم‌مان مطلوب است.

وی با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در دیدارهای تدارکاتی اخیر بیان داشت: همانطور که گفته شد بازیکنان‌مان از لحاظ بدنی طی دو هفته اخیر تحت فشار بوده‌اند و در دیدارهای تدارکاتی با احتیاط بیشتری بازی می‌کردیم تا بازیکنان‌مان دچار مصدومیت نشوند.

خطیبی ایجاد همدلی و اتحاد و هماهنگی تاکتیکی را از جمله اهداف مدنظر در اردوی 10 روزه برشمرد و تصریح کرد: تیم ما علیرغم اینکه میانگین سنی زیر 24 سال دارد، امّا تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه را شامل می‌شود که همین امر مستلزم ایجاد همدلی و هماهنگی بین اعضای تیم جهت رسیدن به موفقیت است.

وی درخصوص جذب بازیکنان جدید نیز یادآور شد: حدود 80 درصد خواسته‌هایمان در این زمینه محقق شده و در فرصت باقی مانده نیز تیم‌مان را کامل‌تر می‌کنیم تا شروعی قدرتمند در لیگ را رقم بزنیم.

انتهای پیام/

چاپ خبر