• 110218 |
  • 1398/03/26 |
  • 11:10
پایان کار مهاجری در تبریز؛

خطیبی سرمربی جدید ماشین‌سازی شد + عکس

رسول خطیبی با عقد قراردادی یک بار دیگر هدایت تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز را بر عهده گرفت.

به گزارش آناج، اعضای هیأت مدیره باشگاه ماشین‌سازی تبریز به ریاست حاج‌حمیدحسین‌زاده، عصر امروز (شنبه) طی جلسه‌ای پس از انجام بررسی‌های لازم و توافق با گزینه مدنظر، رسول‌ خطیبی را به‌عنوان سرمربی سبزقباهای فوتبال تبریز در فصل آتی انتخاب کردند.

خطیبی بعدازظهر امروز در باشگاه ماشین‌سازی حضور یافته و قرارداد خود را با این تیم امضاء کرد، با این توضیح که مدت قراردادش با سبزقبایان اعلام نشده است. 

وی درحالی جانشین رضا مهاجری در تیم ماشین‌سازی شد که در فصل‌های گذشته و قبل از اینکه این تیم قدیمی تبریز زیر چتر حمایتی محمدرضا زنوزی قرار بگیرد، دو مرتبه سکان هدایت سبزقبایان را بر عهده داشت و این تیم را در فصل 95-96 لیگ برتری کرد.

این درحالی است که او در تیم گسترش فولاد نیز که قبل از شروع لیگ هجدهم امتیاز آن با ماشین‌سازی جابجا شد و به عبارت درست‌تر تغییر نام داد، سرمربیگری کرده و این تیم را هم از لیگ دسته یک به لیگ برتر رسانده بود تا متخصص لیگ آزادگان لقب بگیرد.

با این وجود و برخلاف لیگ آزادگان، خطیبی در لیگ برتر توفیقی نداشته و با سرمربیگری چهار تیم گسترش فولاد، تراکتورسازی، سیاه جامگان و ماشین‌سازی نتوانست به موفقیتی برسد و در همان فصل اول از نیمکت این تیم‌ها اخراج شد.  

حال باید دید این مربی بومی فوتبال تبریز در بازگشت به لیگ برتر با هدایت تیم سابقش می‌تواند ناکامی‌های خود را در این رقابت‌ها به دست فراموشی بسپارد یا بازهم سرنوشت تلخ اخراج برای او تکرار خواهد شد؟

لازم به ذکر است، با اعلام باشگاه ماشین‌سازی، برنامه‌های آماده‌سازی و زمان شروع تمرینات تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

چاپ خبر