• 110208 |
  • 1398/03/25 |
  • 13:44
ادعای سایت ترکیه‌ای؛

دنیزلی خواهان جذب امیری شد/ لژیونر ملی‌پوش دیگر در رادار تراکتور

سرمربی جدید تراکتورسازان به جذب وحید امیری از تیم ترابزون اسپور برای فصل بعد تأکید کرده است.

به گزارش آناج به نقل از سایت «haberx» ترکیه، به نظر می‌رسد وحید امیری لژیونر ملی‌پوش شاغل در فوتبال ترکیه قصد جدایی از تیم ترابزون اسپور را دارد و به همین خاطر چند تیم ایرانی خواستار جذب این بازیکن 31 ساله هستند.

مصطفی دنیزلی سرمربی ترکیه‌ای جدید تراکتورسازی به مسئولان این باشگاه تأکید کرده که این بازیکن ایرانی را خریداری کنند. البته چند تیم دیگر ایرانی نیز خواستار جذب این بازیکن هستند که تقریباً یک میلیون یورو ارزش دارد.

دنیزلی برای چهارمین بار حضور در لیگ ایران را تجربه می‌کند. او در دو مقطع هدایت پرسپولیس را بر عهده گرفت و یک مقطع نیز سرمربی پاس تهران بود و اکنون در چهارمین سفر کاری خود به ایران، آمده است تا اینبار هدایت تیم تراکتورسازی را عهده‌دار باشد.

تراکتورسازی در نقل و انتقالات تابستانی تا به اینجای کار 4 بازیکن به خدمت گرفته است که محمدرشید مظاهری، محمدرضا خانزاده، سعید مهری و مهدی تیکدری اسامی نفرات جدید این تیم را تشکیل می‌دهد.

سیلو دوس‌سانتوس، محمد بلبلی و وحید امیری نیز بازیکنانی هستند که در لیست خرید تراکتوری‌ها قرار دارند. از این جمع دوس‌سانتوس بازیکن آزاد بوده و مشکلی برای استخدام او وجود ندارد.

انتهای پیام/

چاپ خبر