• 109758 |
  • 1398/02/26 |
  • 22:38
با نتیجه مشابه رقم خورد؛

شکست نمایندگان آذربایجان در نیمه اول/ سهمیه آسیایی فعلا خارج از دسترس!

نمایندگان فوتبال آذربایجان در آخرین ایستگاه لیگ برتر در پایان نیمه اول بازی‌های خود نتیجه را به حریفان واگذار کردند.

به گزارش آناج، هفته پایانی لیگ برتر فوتبال درحالی از ساعت 21:30 امشب با انجام 8 دیدار همزمان آغاز شده است که در نیمه اول مطابق میل نمایندگان آذربایجان پیش نرفت و هر دو تیم تراکتورسازی و ماشین‌سازی مقابل حریفان خود مغلوب شدند.

شاگردان رضا مهاجری در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز به مصاف میهمان خود پدیده شهر خودرو رفته‌اند که این دیدار در نیمه نخست با گلزنی حسین مهربان در دقیقه 18 با حساب یک بر صفر به سود تیم مشهدی خاتمه پذیرفت.

سرخ‌پوشان تراکتور هم در ورزشگاه شهدای فولاد شهر اهواز برابر فولاد خوزستان قرار گرفته‌اند که گل لوسیانو پریرا در دقیقه 35 مسابقه باعث شد تا این تیم نیز در خاتمه 45 دقیقه اول با نتیجه مشابه بازنده به رختکن برود.

این درحالی است که یاران جرج لیکنز در دقیقه 9 توسط ایمان سلیمی موفق به گشودن دروازه میزبان شدند اما این گل که به نظر سالم می‌رسید، با تصمیم بحث‌برانگیز قاضی میدان آفساید اعلام شد.

با این نتایج، تیم تراکتورسازی که برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تلاش می‌کند، تا این لحظه از دست‌یابی به این مهم ناکام مانده است. تراکتور تنها در صورت پیروزی در اهواز و توقف پدیده در تبریز آسیایی خواهد شد.

انتهای پیام/

چاپ خبر